افزایش فالوور واقعی باچندروش آسان

مقدمه

افزایش فالوور واقعی باچندروش آسان و سریع یکی از مهم ترین پلتفرم های دنیا برای بازایابی اینستاگرام است. دلیل این امر وجود کاربران زیاد است. بسیاری از افراد در این پلتفرم فعال هستند. بسیاری از افراد مشهور با ایجاد یک پیج داخل اینستاگرام و به اشتراک گذاشتن لحظات زندگی خود، با هوادارانشان، باعث افزایش محبوبیت خود شده اند.

همه ما در مورد زندگی سوپر استارهای محبوب خود بسیار کنجکاو هستیم، اینستاگرام محیطی را برای ما فراهم کرده تا بتوانیم در مورد زندگی این اشخاص بیشتر بفهمیم و بتوانیم به راحتی با آنها تعامل داشته باشیم.

نرخ تعامل در اینستاگرام بسیار بیشتر از فیسبوک و توئیتر است. به همین دلیل همه افراد برای بدست آوردن فالوور بیشتر با هم در رقابت هستند. یکی از راههای افزایش فالوور، خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور واقعی و خرید فالوور ایرانی اینستاگرام است.

اما برای افزایش فالوور فقط همین راه وجود ندارد، بلکه راه های زیادی برای جذب فالوور بیشتر وجود دارد. در این مقاله سعی می کنیم در مورد افزایش فالوور واقعی باچندروش آسان و سریع بیشتر صحبت کنیم.

افزایش فالوور واقعی باچندروش آسان و سریع

همانطور که اشاره کردیم، تنها راه افزایش فالوور، خرید فالوور نیست. خرید فالوور اینستاگرام تنها یک راه است. که می تواند باعث موفقیت شما شود، البته باید فالوورهای اینستاگرام شما واقعی باشند. در غیر این صورت موفقیت واقعی نصیب شما نخواهد شد.

۱_از دوستان خود بخواهید که شما را فالو کنند

هدف بسیاری از افراد بعد از باز کردن پیج اینستاگرام، افزایش فالوور است. به همین منظور می توانید از دوستان خود بخواهید که شما در اینستاگرام دنبال کنند. یکی از ویژگی های اینستاگرام این است که شما می توانید به مخاطبین خود، در لیست تماس و فیسبوک اطلاع بدهید که وارد اینستاگرام شده اید.

همچنین اگر دارای یک وب سایت هستید، می توانید داخل وب سایت خود، برای پیچ اینستاگرام تبلیغ کنید. تمام این موارد باعث می شود، تا تعداد فالوورهایتان افزایش پیدا کند.

۲_هدف مشخصی برای پیجتان در نظر بگیرید

بسیاری از افراد گمان می کنند باید اول حساب کاربری خود را ایجاد کنند بعد به هدف خود فکر کنند. اما این فکر کاملاً اشتباه است. بهتر از قبل از شروع هر کاری در مورد آن تحقیق کنید و یک هدف طولانی مدت برای خود در نظر داشته باشید. حال اقدام به ایجاد حساب کاربری کنید. همچنین سعی کنید در همان اول راه به کاربران، هدف خود را بشناسانید.

بهتر است برای نوشتن مطالب، در کپشن های پست خود، که به منظور بازاریابی آنها را منتشر می کنید، کمی خلاق باشید. شوخ طبعی نیز می تواند در بازاریابی به شما کمک کند.

همچنین متن های کوتاه، تصاویر جذاب و ویدئوهای با کیفیت و کوتاه می تواند به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک شایانی داشته باشد. به هر حال می توانید روش های گوناگونی انتخاب کنید ولی باید در همان ابتدای کار هدفتان را مشخص کنید. با این کار می توانید فالوورهایتان را افزایش بدهید.

۳_اجتماعی باشید، با این کار می توانید فالوورهای خود را افزایش بدهید

برای اینکه به راحتی بتوانید در محیط اینستاگرام جستجو کنید، اینستاگرام برای شما امکان استفاده از هشتگ را قرار داده است. یکی دیگر از ویژگی های اینستاگرام این است که شما می توانید برای هر پستی تا ۳۰ هشتگ قرار دهید. بهتر است پرکاربردترین هشتگ های روز دنیا را پیدا کنید و داخل پست خود از آنها استفاده کنید. به این صورت پست شما به افراد بیشتری نشان داده می شود. این امر می تواند باعث افزایش فالوور شما شوند.

همچنین این باعث افزایش تعامل شما با سایر کاربرها می شود. شما می توانید هشتگ های مختلفی که مرتبط با موضوع کاری شما است، را جستجو کنید و برای سایر کابران کامنت بگذارید یا پست های آنها را لایک کنید.

۴_همکاری با افراد معروف و با نفوذ

به عنوان مثال شرکت Bonobos همکاری خود را با یک کمدین شروع کرده است. این کار بهترین راه برای تبلیغ پیج شما خواهد بود. حال این سوال پیش می آید چگونه می شود با این افراد شروع به همکاری کرد؟ پاسخ به این سوال بسیار راحت است، شما باید در مقابل برای آنها کاری انجام دهید. به عنوان مثال یکی از محصولات خودتان را در اختیار آنها قرار دهید.

برای اینکه پیشنهاد شما تأثیرگذار باشد، قبل از اعلام همکاری در مورد پیشنهاد خود به خوبی فکر کنید و بهترین پیشنهاد را برای فرد در نظر بگیرید. به این صورت آن فرد نیز نمی تواند از پیشنهاد شما چشم پوشی کند.

۵_کاربران خود را به تعامل بیشتر دعوت کنید

یک کاری که این روزها بسیار به چشم می خورد، برگزاری مسابقات در پیج های مختلف است. به عنوان مثال از شما می خواهند پیچ آنها را فالو کنید، یا اینکه پست آنها را لایک کنید و دوستان خود را در زیر پست آنها تگ کنید. این روش ها برای بدست آوردن فالوور بیشتر بسیار مؤثر است.

همچنین بعضی از پیج ها از شما می خواهند که یک پست آنها را به عنوان استوری داخل پیج خود قرار دهید. با این کار میزان بازدید از استوری آنها افزایش پیدا خواهد. همچنین احتمال فالوو شدن این پیج ها نیز بیشتر می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .