روش های خرید فالوور اینستاگرام

مقدمه-  اینستاگرام ابتدا بهتر است بدانیم فالوور به چه معناست؟ در واقع این کلمه ریشه در زبان انگلیسی دارد و به معنای دنبال کننده است. این کلمه در اینستاگرام از همین مفهوم گرفته شده و در حال حاضر به یک اصطلاح رقابتی در اینستاگرام تبدیل شده است.

خرید فالوور در اینستاگرام یکی از کارهایی است که این روزها کسب و کارهای بسیاری به آن روی آورده اند. زیرا خیلی ها اعتقاد دارند که اگر تعداد فالوور اینستاگرامشان زیاد باشد، مخاطبان بیشتر به کار آنها اعتماد می کنند. البته می توان گفت واقعیت هم همین است و افراد پیج هایی که فالوورهای زیاد دارند را فالوو می کنند. در واقع وجود فالوور به نوعی اعتبار پیج محسوب می شود.

به همین دلیل سایت های زیادی به کار خرید و فروش فالوور اینستاگرام روی آورده اند. اما واقعاً خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟ آیا فالورهایی که می خریم واقعی هستند؟ اصلا آیا می شود به فروشنده فالوور اینستاگرام اعتماد کرد؟ اما به طور کل خرید فالوور اینستاگرام کار درستی نیست و موجب پیشرفت در کارتان نمی شود. در مقایسه با خرید فالوور از سایت های فروشنده، ربات اینستاگرام روش بهتری است. بهترین راه برای افزایش فالوور، بدست آوردن فالوور واقعی و فعال از طریق تعامل با صفحات دیگر است. اما گاهی اوقات می خواهیم زودتر به جواب برسیم. بنابراین خرید فالوور یک روش خوب است.

خرید فالوور

برای اینکه فالوورهای زیادی برای کسب و کار خود داشته باشید، خرید فالوور یک راه سریع برای این کار است. سایت های بسیاری که در کار فروش فالوور هستند ادعا دارند که فالوورهایی که می فروشند واقعی هستند.

روشهای مختلفی وجود دارد که سایت های فروشنده از این طریق فالوورهای شما را تهیه می کنند.

 1. افزایش فالوور از طریق برنامه های فالوور بگیر
 2. تبلیغ در پیج های پر بازدید
 3. ربات افزایش دهنده فالوور
 4. و …

فالوور واقعی اینستاگرام

فالوور واقعی یعنی یک شخص واقعی که در اینستاگرام فعالیت می کند و در مقابل فالوور فیک قرار دارد. این فالوورها توسط نرم افزارها ساخته می شوند و در واقع هیچ ارزشی برای شما ندارند چون توانایی تعامل با شما را ندارند. تنها کاری که فالوورهای فیک برای شما انجام می دهند، افزایش تعداد فالوورهای شماست.

اما اگر در ابتدای راه هستید و تازه می خواهید یک کسب و کار را راه اندازی کنید، می توانید برای افزایش اعتبار کسب و کار خود برای خرید فالوور اقدام کنید. البته وب سایت هایی هم هستند که می توانید به وسیله آنها فالوور رایگان دریافت کنید.

اما به هر حال برای افزایش اعتبار کسب و کارتان نیاز به فالوورهای حقیقی و فعال دارید.

فالوور فعال

فالوورهایی که روزانه چندین ساعت در اینستاگرام فعالیت دارند، فالوور فعال محسوب محسوب می شوند. برای اینکه کسب و کارتان رونق بگیرد به فالوور فعال نیاز دارید.

دلیل نیاز به فالوور فعال چیست؟

 • لایک کردن پست ها
 • گذاشتن کامنت در زیر پست ها
 • سین کردن استوری و پست های سایر پیج ها
 • تعویض عکس پروفایل
 • گذاشتن پست و استوری در پیج خود

و … که به صورت روزانه باید انجام شود. این فالوورها در واقع فالوورهای اینستاگرام بدون ریزش هستند.

خرید فالوور اینستاگرام ایرانی

با توجه به اینکه در کشور ایران زندگی می کنی پس برای کسب و کار اینستاگرامی خود به خرید فالوور ایرانی نیاز دارید. باید تمام تلاش خود را صرف مخاطبانی کنید که در ایران زندگی می کنند. زیرا این مخاطبان شاید در آینده ای نزدیک مشتری کسب و کار شما شوند.

یکی از راه هایی که می توانید از طریق آن کسب و کار خود را رونق ببخشید، خرید فالوورهای اینستاگرام ایرانی و ارزان از طریق برنامه فالووریاب است. از آنجا که این فالوورها ایرانی هستند، به این نوع فالوورها، فالوور اینستاگرام بدون ریزش می گویند. بنابراین اگر می خواهید در کسب و کار خود موفق شوید و افزایش فروش داشته باشید باید به فکر خرید فالوور ایرانی باشید.

مزایای فالوور واقعی

مناسب ترین نوع فالوورهای واقعی، فالوررهای ایرانی هستند. از آنجا که این فالوورها در ایران زندگی می کنند می توانند به کسب و کار شما کمک بسیاری بکنند. طبق الگوریتم های اینستاگرام منطقه ای که کاربران در آن سکونت دارند و فالوورهای یک صفحه، از اهمیت بسیاری برخوردار است. به همین دلیل استفاده از فالوورهایی که در یک منطقه مکانی با شما قرار دارند، صفحه شما را از بسته شدن دور نگه می دارد.

مزایای فالوور ایرانی

 • افزایش کامنت و لایک های واقعی
 • افزایش فروش
 • افزایش فالوورهای واقعی
 • افزایش تعامل با پیج های دیگر
 • و … .
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .