ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام

مقدمه-ترفندهای افزایش فالوور در اینستاگرام یکی از نکاتی که باعث افزایش محبوبیت اینستاگرام شده است جذب فالوور است. شما می توانید داخل صفحه شخصی خود عکس و ویدئو به اشتراک بگذارید. افرادی که شما را دنبال می کنند پست های شما را لایک می کنند. تمام این موارد باعث افزایش محبوبیت اینستاگرام شده است.

میزان فالوور به قدری برای افراد اهمین پیدا کرده است. که افراد برای بدست آوردن فالوور بیشتر با هم به رقابت پرداخته اند. هر چه میزان فالوور و لایک های ما بیشتر باشد. افراد بیشتری تمایل به دنبال کردن صفحه ما خواهند داشت.

خرید فالوور اینستاگرام

در واقع افزایش فالوور به قدری برای همه مهم (مخصوصاً افرادی که کسب و کار آنلاین دارند) شده است. که برای افزایش فالوور صفحه خود اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند. خرید فالوور اینستاگرام به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن تعداد فالوور مد نظر خود را بدست بیاورید.

اما زمانی خرید فالوور به شما کمک می کند که فالوور اینستاگرام واقعی داشته باشید. بنابراین باید حواستان باشد که خرید فالوور اینستاگرام واقعی و خرید فالوور اینستاگرام ایرانی را انجام بدهید. در غیر این صورت تمامی فالوورهای شما فیک و تقلبی هستند.

ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام

به غیر از خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و خرید فالوور اینستاگرام ایرانی راه های دیگری برای افزایش فالوور وجود دارد. فالوورهای که در این ترفندهای افزایش فالوور به دست می آورید حتماً واقعی هستند. همچنین به این دلیل پیج شما را دنبال می کنند که به شما اعتماد کرده اند.

در ادامه به بررسی ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام می پردازیم. با ما همراه باشید.

  1. لایک کردن پست های افراد فعال در اینستاگرام

یکی از بهترین و سریع ترین راه های که به شما کمک می کند تا فالوور اینستاگرام واقعی به دست بیاورید، لایک کردن پست ها است. به قسمت جستجو در اینستاگرام خود بروید و هر عکسی که می بینید لایک کنید. با این کار افرادی که شما را دنبال نمی کنند تشویق می کنید تا شما را فالو کنند.

  1. از هشتگ های معروف استفاده کنید

یکی دیگر از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام جستجوی هشتگ های معروف است. هشتگ های معروف را پیدا کنید و عکس های موجود در هشتگ را لایک کنید. این کار باعث بهتر دیده شدن پیج شما می شود.

  1. با سایر افراد تعامل داشته باشید

ممکن است لایک کردن پست های دیگران به بهتر دیده شدن شما کمک کند. اما لایک کردن تنها کافی نیست. بهتر است در زیر پست هایشان کامنت بگذارید. با این کار سایر افرادی که این پست را لایک می کنند شما را می بینند. تعامل کردن باعث بهتر دیده شدن پیج شما می شود.

  1. میزان فعالیت خود را بالا ببرید

برای اینکه بهتر دیده بشوید باید فعال باشید. باید در یک روز چندین پست به اشتراک بگذارید. اگر میزان فعالیت شما کم باشد فالوورهای خود را از دست می دهید. اما باید حواستان باشد در یک روز بیشتر از اندازه لایک نکنید و پست به اشتراک نگذارید. چون اینکار باعث مسدود شدن صفحه شما می شود.

  1. زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن پست را بدانید

شما ممکن است بهترین عکس، کپشن و موضوع را داشته باشید. اما اگر این پست را در زمان مناسب به اشتراک نگذارید دیده نخواهد شد. بهتر است ابتدا در ساعت های مختلف روز پست به اشتراک بگذارید. آزمون و خطا انجام دهید ببینید که در چه زمان های بیشترین بازخورد را دارید. خیلی از افراد صبح ها زمانی که می خواهند سرکار، مدرسه یا دانشگاه بروند اینستاگرام خود را چک می کنند.

همچنین می توانید از نرم افزار Statigram  استفاده کنید. این نرم افزار زمانی که بیشترین کاربر در اینستاگرام حضور دارد را به شما اعلام می کند. بنابراین با استفاده از نرم افزار Statigram می توانید بهترین زمان را برای به اشتراک گذاری پست را پیدا کنید. اگر در زمان های که بیشترین تعداد کاربر در داخل اینستاگرام حضور دارند پست خود را ارسال کنید. بیشترین بازخورد را خواهید داشت. در نتیجه بیشتر دیده می شوید و تعداد فالوورهای پیج شما افزایش می یابد.

  1. اطلاعات مختصری از خود در قسمت بیوگرافی قرار دهید.

زمانی که فردی وارد پیج شما می شود تمایل دارد در مورد شما اطلاعاتی اندکی بداند. بنابراین برای اینکه اعتماد کاربران را افزایش بدهید در قسمت بیوگرافی یک سری اطلاعات مختصر در مورد خود قرار بدهید. با این کار اعتماد فالوورها به پیجتان افزایش می یابد.

  1. انتخاب نام کاربری ساده و مناسب

اگر می خواهید تعداد فالوررهای اینستاگرام شما زیاد شود. یکی از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام، انتخاب نام کاربری ساده و مناسب است. این کار به فالوورهای شما کمک می کند تا به راحتی نام کاربری شما را جستجو کنند. همچنین اگر یکی از فالوورهای شما بخواهد شما را به دیگران معرفی کند می تواند راحت تر شما را معرفی کند.

همچنین نمایه ای که برای صفحه خود انخاب می کنید باید مناسب با کسب و کارتان و همچنین دارای کیفیت بالا باشد. به عنوان مثال اگر شما گل فروشی دارید باید عکس نمایه شما یک گلدان زیبا باشد.

  1. دوستان و آشنایان خود را پیدا و فالو کنید.

زمانی که شماره تلفن خود را تأیید کنید. می توانید دوستان و آشنایان خود را پیدا کرده و فالو کنید. همچنین می توانید از آنها بخواهید تا پیج شما را به دوستانشان معرفی کنند. با این کار می توانید تعداد فالوورهای خود را افزایش بدهید.

  1. تبلیغ کردن

یکی دیگر از ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام تبلیغ کردن صفحه اینستاگرامتان است. این کار به شما کمک می کند تا افراد بیشتری صفحه شما را ببیند.

نتیجه گیری

تمام این راه کارها به شما کمک می کند تا تعداد فالوورهای خود را افزایش بدهید. افزایش فالوور با صبوری و جلب اعتماد کاربران بدست خواهد آمد. اگر بخواهید زود به نتیجه برسید می توانید روش خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و خرید فالوور اینستاگرام ایرانی را امتحان کنید.

بسیاری از سایت های مدعی فروش فالوور واقعی اینستاگرام هستند. اما فالوورهای که یک شبه به پیج شما اضافه می شوند ممکن است فیک باشند. برای به دست آوردن فالوور واقعی بهتر است کمی تلاش کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .