افزایش فالوور، خرید فالوور اینستاگرام

مقدمه-افزایش فالوور یکی از شبکه های اجتماعی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد اینستاگرام است. زمانی که در مورد اینستاگرام صحبت می کنید بسیاری از افراد نسبت به این نرم افزار حس خوبی دارند. استفاده از اینستاگرام به دلیل اینکه می توانید لحظات خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید بسیار محبوب است.

امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد برای رونق بخشیدن به کسب و کار خود یک صفحه در اینستاگرام ایجاد کرده اند. با استفاده از صفحه خود کالا و یا خدمات خود را در دید عموم قرار می دهند. در واقع یکی از راه های بازاریابی امروزه استفاده از اینستاگرام است. خیلی از افراد برای اینکه بتوانند اعتماد مخاطبان را به خود جلب کنند اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند. روش های مختلفی برای افزایش فالوور وجود دارد. اما خرید فالوور به شما کمک می کند در کمترین زمان به تعداد فالوور دلخواه خود برسید.

یکی از سوالهای که ذهن همه ی افرادی که می خواهند به روش خرید فالوور اینستاگرام را به خود مشغول کرده است این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است یا خیر؟

در ادامه این مقاله به معرفی روش های افزایش فالوور اینستاگرام می پردازیم. آیا خرید فالوور اینستاگرام به رونق کسب و کار شما کمک می کند یا خیر؟

آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است یا خیر؟

در واقع می توان گفت یکی از سریع ترین راه های افزایش تعداد فالوور خرید فالوور است اما این همه فالوور به طور ناگهانی از کجا پیدا می شوند؟ آیا فالوورهای اینستاگرام واقعی هستند یا فیک؟ بنابراین باید به این نکته دقت کافی را داشته باشید که حتماً فالوورهای خریداری شده شما واقعی باشند. زیرا اگر فالوورها تقلبی باشند میزان تعامل صفحه شما کم می شود.  این امر یعنی کسب و کار شما رونق نمی گیرد. از طرف دیگر یکی از دلایل خرید فالوور این است که شما کسب و کارتان را رونق بدهید و با افزایش فالوور میزان فروش محصول خود را افزایش بدهید. اما اگر فالوورها فیک باشند این امر امکان پذیر نیست.

روش های افزایش فالوور

  1. افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از سرور افزایش فالوور

یکی از روش های افزایش فالوور استفاده از سرور افزایش فالوور ( برنامه فالوور بگیر) است. در واقع برنامه های اندرویدی هستند که در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام فعالیت می کنند. در این برنامه ها کاربران زیادی فعال هستند. روال کار این برنامه ها به این صورت است در ازای لایک، کامنت و فالو کردن، امتیازی برای شخص در نظر گرفته می شود. تا بتوانند با استفاده از این امتیازها برای صفحه خود لایک و کامنت رایگان دریافت کنند.

  1. تبلیغ در پیج های پربازدید و بزرگ اینستاگرامی

شما می توانید تبلیغ صفحه کاری خود را در پیج های بزرگ و پر بازدید قرار بدهید. برای این کار باید هزینه ای به مدیر پیج بدهید تا تبلیغ شما را در داخل صفحه خود قرار دهد. در این روش میزان افرادی که صفحه شما را فالو می کنند مشخص نیست. ولی یکی از مزایای این روش این است که تمامی فالوورهای که جذب می کنید واقعی هستند و باعث رونق کسب و کارتان می شود.

اما امکان دارد فالورهای آن پیج فیک باشند. این یک عیب بزرگ برای کسب و کارتان است. چون فالوورهای فیک هیچ کمکی به شما نمی کنند. بنابراین شما باید خیلی در این زمینه دقت داشته باشید.

  1. افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از ربات

در مقایسه با دو روش بالا این روش بهتر است. زیرا فالوورهای شما را براساس هدف صفحه شما انتخاب و فالو می شوند. اما باز هم باید دقت داشته باشید برای این کار به سایت های معتبر مراجعه کنید. زیرا امکان دارد بعضی از سایت ها از روش تقلبی برای افزایش فالو پیج شما استفاده کنند. همانطور که قبلاً گفته شد فالوور فیک برای صفحه شما سودمند نیست.

یکی از معایب این روش این است که شما باید پسورد اکانت خود را در اختیار فروشنده قرار بدهید. تا بتواند اکانت شما را بر روی ربات فعال کند. ربات می تواند بجای شما شروع به فالو کردن، لایک و کامنت گذاشتن در پیج های هدف کند تا پیج شما بیشتر دیده شود. ربات با توجه به موضوع و هدف پیج شما صفحاتی را فالو می کنند که امکان دنبال کردن شما توسط آن ها بیشتر است. در این روش هم امکان دارد تعداد زیادی فالوور فیک برای صفحه شما زده شود.

بنابراین این روش هم دارای مزایا و معایب خاص خودش است و شما باید در هنگام انتخاب اطلاعات کافی داشته باشید.

ربات اینستاگرام

شما می توانید با استفاده از ربات اینستاگرام فالوور های واقعی برای صفحه اینستاگرام خود جذب کنید. فرق این ربات با ربات افزایش فالوور این است که مدیریت این ربات در دست خود شما است.

وظیفه ربات اینستاگرام این است که بجای شما در اینستاگرام حضور پیدا می کند و با سایر کابران تعامل می کند و از این طریق اقدام به جذب فالوور می کند. بنابراین می توان نتیجه گرفت ربات اینستاگرام روش بهتری برای افزایش فالوور اینستاگرام واقعی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .