خزید فالوور اینستا

مقدمه- خرید فالوور اینستا دنیای امروز عصر دیجیتال و تکنولوژی است. در حال حاضر ما شاهد پیشرفت روز افزون علم هستیم. هر روز یک نرم افزار جدید وارد بازار می شود. اینستاگرام نرم افزار جدیدی است که تازه وارد بازار شده ولی طرفدارهای بسیاری را پیدا کرده است.

با یک نگاه به گوشی همراه افراد مختلف می بینید که افراد زیادی این نرم افزار را نصب کرده اند و در حال استفاده از آن هستند. بخاطر ویژگی جالب این نرم افزار صاحبان کسب و کار نیز از آن استفاده کرده و با راه اندازی یک صفحه برای فروشگاه، شرکت و … خود به تبلیغ خدمات و یا محصولات خود پرداختند.

زمان استفاده از اینستاگرام با صفحات تبلیغاتی زیادی برخورد می کنید. اما نکته مهم این است که اکثر مردم به صفحه ای اعتماد می کنند که تعداد فالوور آن زیاد باشد. به همین دلیل اکثر پیج ها اقدام به خرید فالوور اینستا می کنند.

در حال حاضر خرید فالوور اینستاگرام یکی از پر درآمدترین شغل در اینترنت تبدیل شده است. بسیاری از سایت ها اقدام به خرید و فروش فالوور در اینستاگرم می کنند و توانسته اند درآمد خوبی کسب کنند.

تعداد زیاد فالوور می تواند تأثیر مثبتی بر مخاطبان آن صفحه داشته باشد. بنابراین بسیاری از صاحبان کسب و کار نمی دانند که برای افزایش فالوور خود چه اقدامی باید انجام بدهند. آیا اقدام به خرید فالوور انجام بدهند یا نه؟ آیا خرید فالوور می تواند تأثیر مثبت بر روی کسب و کارشان داشته باشد؟

آیا خرید فالوور اینستا بر روی کسب و کار تأثیر گذار است؟

یکی از روش های ارزان و راحت برای افزیش فالوور،خرید فالوور اینستاگرام است. در واقع صفحه هایی که تعداد فالوور آن بیشتر است بیشتر فالو می شود. در  واقع یکی از راه های که افراد می توانند به پیج شما اعتماد کنند تعداد فالوور است. خرید فالوور اینستادارای مزایای زیادی است که می توان گفت یکی از مزایای خرید فالوور افزایش اعتبار صفحه شما است.

مزایای خرید فالوور

  • از لحاظ روانی تأثیر زیادی بر روی افرادی دارد که قصد دارند صفحه شما را فالوو کنند. این امر باعث افزایش شانس شما برای بدست آوردن دنبال کننده بیشتر است.
  • خرید فالوور باعث تأثیرگذاری لحظه ای بر روی فردی می شود که می خواهد صفحه شما را فالوو کند. اما ماندگاری آن فرد مربوط به خدمات و محصولات و مطالبی است که به اشتراک می گذارد.

معایب خرید فالوور اینستاگرام

همانطور که می دانیم تمامی روش ها به همان اندازه که دارای مزایا هستند معایبی نیز دارند. در این قسمت به بیان معایب این روش می پردازیم. یکی از معایب این روش این است که ممکن است صفحه شما بدلیل فالوور تقلبی نیز بسته شود. عیب دیگر این روش این است بعضی از سایت ها اقدام به فروش فالوور تقلبی به شما می کنند. خرید فالوور واقعی اینستاگرام در واقع می تواند به پیج شما کمک کند در غیر این صورت این روش بسیار مضر است.

با ورود به خیلی از سایت ها به راحتی با یک کلیک می توانید خرید فالوور اینستا به سایت خود اضافه کنید اما عیب این روش این است که زمانی که شما پست خود را به اشتراک می گذارید و توقع دارید به همان اندازه لایک و کامنت دریافت کنید اما هیچ لایک و یا کامنتی را دریافت نمی کنید. بنابراین این یعنی فالوورهای شما فیک هستند.

زمانی که پست های شما لایک و کامنت ندارد در واقع اعتبار صفحه شما به خطر می افتد. زیرا افرادی که وارد پیج شما می شوند پست های شما را نگاه می کنند و متوجه غیر واقعی بودن فالوورهای شما می شوند. بنابراین به صفحه شما اعتماد نمی کنند و این امر باعث می شود شما نتوانید در کسب و کار خود سود کنید.

اگر فالوورهای اینستاگرام واقعی هستند چرا فعالیت آن ها کم است؟

سایت هایی که اقدام به فروش فالوور اینستاگرام می کنند به منظور افزایش فالوور اینستا دارای ربات و نرم افزار هستند. بسیاری از افراد در این سایت ها ثبت نام می کنند. اما نکته قابل توجه این است که این افراد با اکانت غیر فعال خود در این سایت ها عوض می شوند.

زمانی که اقدام به ثبت نام در این سایت ها می کنید بعد از خرید فالوور اینستا و  فالو کردن هر نفر یک امتیاز به شما داده می شود. ادمین سایت اکانت شما را در لیست نفرات فالو کننده در نرم افزار قرار می دهد. بعد از آن هر فرد که اقدام به خرید فالوور اینستا در سایت کند، اکانت فرد به عنوان دنبال کننده به پیج شما اضافه می شود.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .