فالوور واقعی

مقدمه- فالوور واقعی بسیاری از سایت ها اقدام به فروش فالوور اینستاگرام کرده اند. این کار بسیار پردرآمد است. اما آیا فالوور واقعی اینستاگرام به پیچ شما اضافه می شود؟ خرید فالوور اینستاگرام یکی از راههای افزایش فالوور پیج شما است.

اینستاگرام یک نرم افزار کاربردی است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از صاحبان کسب و کار با استفاده از اینستاگرام کسب و کار خود را رونق بخشیده اند. نکته جالب  این است که شاید هر فرد روزانه حداقل یک ساعت زمان اوقات فراغت خود را در اینستاگرام صرف کند. بنابراین این نرم افزار یک مکان خوب برای تبلیغ محصولات و خدمات شرکت ها، فروشگاه ها و مغازه ها است.

خیلی از این افراد به منظور افزایش فالوور خود اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند. اما حتماً باید به این نکته دقت داشته باشید که فالوور های که به صفحه شما اضافه می شوند فیک نباشند.

معنی کلمه فالوور

امروزه با این کلمه بسیار رو به رو می شویم. فالوور در زبان انگلیسی به معنای دنبال کننده است. بنابراین به دنبال  کنندگان صفحه شما در اینستاگرام فالوور می گویند. این کلمه در بین برند ها ایجاد رقابت کرده است. بسیاری از برندها برای افزایش فالوور، اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند.

همانطور که در بسیاری از مقاله ها به آن اشاره شده است تعداد فالوور باعث ارتقای اعتماد افراد به آن صفحه می شود. برای افزایش فالوور روش های زیادی وجود دارد. یکی از دلایل خرید فالوور اینستاگرام، افزایش لایک و کامنت در زیر پست های شما است.

روش های افزایش فالوور

  • تبلیغ در پیج های بزرگ
  • تبیلغ در صفحه های اینفلوئنسرها ( اینفلوئنسرها به افراد معروف در اینستاگرام می گویند)
  • ربات اینستاگرام

فالوور واقعی و فیک در اینستاگرام

تمام افراد که در داخل اینستاگرام فعالیت می کنند می خواهند فالوور واقعی داشته باشند. زیرا فالوور واقعی با سایرین تعامل می کند و موجب گسترش و رونق کسب و کار می شود. فالوور واقعی به شخصی گفته می شود که به عنوان یک شخص حقیقی در اینستاگرام فعالیت دارد. یک فالوور واقعی می تواند در آینده به یک خریدار تبدیل شود.

فالوور فیک دقیقاً نقطه مقابل فالوور واقعی است. بسیاری از افراد با اکانت واقعی و غیرفعال خود در نرم افزارهای فالووریاب ثبت نام می کنند. زمانی که فردی اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند یک شبه تعداد فالوور درخواستی به صفحه فرد اضافه می شود. که این فالوورها فیک هستند.

اما فالوور فیک هیچ کمکی به رونق صفحه شما نمی کند. زیرا این فالوورها هیچ تعاملی با سایرین ندارند. اگر فردی با دیدن تعداد فالوور شما اقدام به دنبال کردن پیج شما بکند. بعد از مدتی متوجه فیک بودن فالوورهای شما می شود و پیج شما را ترک می کند.

فالوور فعال در اینستاگرام

خرید فالوور فعال اینستاگرام یک دیگر از اصطلاحاتی است که امروزه بسیار شنیده می شود. همچنین بسیار از ادمین های پیج تجاری این را به خوبی می دانند که فالوور فعال باعث رونق کسب و کار آنها می شود. فالوور فعال به فالووری گفته می شود که در طول روز مقداری از زمان خود را در نرم افزار اینستاگرام بگذارند و پست ها و استوری های شما را دنبال کند.

مزایای فالوور فعال اینستاگرام

  • دنبال کردن پست ها و استوری های روزانه شما
  • قرار دادن کامنت در زیر پست های شما
  • بازدید کردن از ویدئوهای قرار داده شده در صفحه شما
  • همچنین قرار دادن پست و استوری در حساب خود

پیج های اینستاگرام دارای دسته بندی های مختلفی است

صفحه های اینستاگرام را می توان به سه حالت کلی دسته بندی کرد. این دسته بندی براساس نحوه کار آن صفحه انجام می شود. این دسته بندی عبارت است از:

  • پیج های خصوصی
  • پیج های عمومی
  • پیج های تجاری

زمانی که صفحه شما به صورت خصوصی باشد افراد برای دنبال کردن پیج شما باید درخواست بدهند. اگر شما بخواهید اجازه دنبال کردن به آن فرد می دهید. اگر پیج شما عمومی باشد دیگر لازم نیست افراد برای دیدن پست های شما صفحه شما را دنبال کنند.

اما در پیج تجاری می توانید علاوه بر امکانات پایه سایر صفحه ها، تعداد نمایش، تعداد بازدید و … را مشاهده کنید.  یک پیج خصوصی به تجاری تبدیل نمی شود.

چرا از اینستاگرام برای انجام تبلیغات استفاده می شود؟

بر طبقه نظر سنجی ها به عمل آمده اینستاگرام اولین شبکه اجتماعی در ایران است. اکثر افراد در این نرم افزار حضور دارند و از مزایای آن استفاده می کنند. برای یک کسب و کار در ایران دغدغه اول، خرید فالوور اینستاگرام ایرانی است. زیرا اگر فالوور های شما از یک منطقه دیگر باشند امکان دارد پیج شما مسدود شود.

دلیل استفاده از نرم افزار اینستاگرام به عنوان مکانی برای تبلیغ، محبوبیت بالای آن در بین افراد با رنج سنی مختلف است. بسیاری از افراد اقدام به ایجاد پیج تبلیغاتی در اینستاگرام کردند. ادمین پیج ها با دریافت هزینه ای از شما تبلیغ صفحه و محصول شما را در داخل پیج خود قرار می دهند. اما باید بدانید این روش بسیار پرهزینه است.

سخن آخر

در این مقاله به معرفی فالوور واقعی، فیک و فعال پرداختیم. همچنین دانستیم فالوور فعال باعث رونق کسب و کار شما می شود. زیرا پست ها و استوری های شما را دنبال می کنند. فالوور فیک هیچ فایده برای صفحه شما ندارد. حتی باعث ریزش فالوورهای شما نیز می شوند. بنابراین بهترین نوع فالوور، فالوور واقعی و فعال است. برای بدست آوردن این نوع فالوور نیاز به صبر و زمان دارید تا بتوانید اعتماد افراد را جلب کنید. زمانی که شما بتوانید اعتماد افراد را به برند خود جلب کنید خود به خود فالوور واقعی اینستاگرام را بدست می آورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .