مزایای استفاده از اینستاگرام برای برندها

مزایای استفاده از اینستاگرام برای برندها

مقدمه-مزایای استفاده از اینستاگرام برای برندها مزایای استفاده از اینستاگرام برای رونق کسب و کارها برای هیچ کسی پوشیده نیست. بسیاری از افراد برای اینکه بتواننددر این نرم افزار موفق شودن کارهای مختلفی را انجام می دهند. مانند تبلیغات در صفحه های پربازدید، تبلیغ محصول توسط افراد مشهور و … . در کنار این کارها خرید فالوور اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام واقعی، خرید فالوور اینستاگرام ایرانی می تواند به رونق کسب و کارتان کمک کند.

یکی از ویژگی های که اینستاگرام در اختیار کاربران خود قرار می دهد، نوع اکانتی است که در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهد. اکانت تجاری تفاوت بسیار زیادی با نوع شخصی دارد. با استفاده از اکانت تجاری قطعاً می توانید در مدیریت صفحه خود برنامه ریزی بیشتر و بهتری داشته باشید.

مزایا استفاده از اینستاگرام برای برندها و ایجاد یک صفحه تجاری

برای اینکه اکانت تجاری داشته باشید، ابتدا باید یک حساب کاربری ساده برای خود افتتاح کنید. سپس به قسمت تنظیمات رفته و گزینه «Switch to Business Profile» را انتخاب کنید. بعد از انجام مراحلهای مختلف و تبدیل حساب عادی به یک حساب تجاری، قطعاً فضای در دسترس شما تغییرات زیادی می کند. با کمی دقت می توانید به راحتی از تمام مزایای که اکانت تجاری در اختیار شما می گذارد استفاده کنید. فعال شدن ابزارهای که اکانت تجاری در اختیار شما قرار می دهد، بعد از قرار دادن اولین پست است. زیرا باید فعالیتی در صفحه شما صورت بگیرید تا ابزارها با آنالیز بازخوردها بتوانند نتیجه کار را به شما ارائه بدهند.

امکاناتی که با تبدیل حساب کاربری عادی به حساب تجاری به شما تعلق می گیرید

  • زمانی که حساب شما به صورت عادی است می توانید تعداد لایک و کامنت های پست خود را مشاهده کنید. بعد از تغییر به حساب تجاری نیز این امکان برای شما وجود دارد. همچنین می توانید بدانید که چه تعداد از کاربران پست شما را ذخیره کرده اند.
  • زمانی که حساب خود را تجاری می کنید، می توانید بفهمید که چه افرادی بعد از دیدن پست های شما به پروفایلتان مراجعه کرده اند. این امر می تواند به شما کمک کند که بدانید چقدر پست های شما جذاب است و می تواند برای فالو کردن شما افراد را ترغیب کند.
  • افرادی که بعد از دیدن همان پست اول شما را فالو کرده اند مشخص می شود.
  • میزان اثرگذاری و درگیری فالوورهایتان با پست منتشر شده را به نمایش می گذارد.

مزایای اینستاگرام برای کسب و کارهای محبوب

اگر شما بتوانید 10 هزار فالوور برای پیچ خود جذب کنید، اینستاگرام یک سری مزایا برای این پیج ها در نظر گرفته است. در طول زمان استفاده از اینستاگرام شاید استوری های دیده باشیم که می گوید اگر می خواهید اطلاعات بیشتری بدست بیاورید، صفحه را بالا بکشید.

در واقع یک لینک خارجی را در استوری خود قرار داده است. این کار باعث می شود کاربر به سایت های اصلی مربوط به کسب و کار شما مراجعه کنند. این مزیت می تواند برای اکانت های تجاری بسیار مفید باشد.

چگونه در اینستاگرام به کسب و کار بپردازیم؟

زمانی که می خواهید در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کنید، باید اصول فعالیت کسب و کار در اینستاگرام را رعایت کنید. با ما همراه باشید در ادامه به بیان این نکات می پردازیم.

برای کسب و کارتان یک هویت در نظر بگیرید و آن را محافظت کنید

باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید، نباید انتخاب هویت خود را بدون برنامه ریزی به خطر بیندازید.

انتخاب تصاویر زیبا و با کیفیت

دومین گزینه که باید نسبت به آن خیلی حساس عمل کنید انتخاب عکس است. عکس انتخابی شما حتماً باید با کپشن شما ارتباط داشته باشد. وضوح تصویر بالا باشد و بتواند یک پیام مرتبط با موضوع کاری شما به مخاطب برساند.

عکس غیر مرتبط با موضوع کاری و کپشن می تواند اثری بدی بر روی فالوورهای شما بگذارد. باید در مورد این موضوع خیلی دقت کنید.

پست های خود را در سایر رسانه ها به اشتراک بگذارید

قطعاً برای موفقیت در کسب و کار خود شما دارای سایت، توییتر، فیس بوک و سایر شبکه های اجتماعی هستید و داخل این شبکه ها فعال هستید. بنابراین بهتر است با یک پست در سایر حساب های خود، به فالوورهای خود اطلاع بدهید که در اینستاگرام فعالیت خود را آغاز کرده اید. اینکار به شما کمک می کند تا در اینستاگرام بیشتر دیده شوید.

برای فالوورهای خود ارزش قائل شوید

بهتر است از مخاطبین خود بخواهید که در بحث های شما سهیم شوند. با آنها تعامل کنید و به سوالاتشان پاسخ دهید. سعی کنید به تمامی کامنت های خود پاسخ دهید. اینکار اعتبار شما در نزد فالوورهایتان بالا می برد و به آنها این پیام را منتقل می کند که شما برای آنها ارزش قائل هستید.

برگزاری مسابقه

زمانی که شما مسابقه برگزار می کنید، علاوه بر اینکه در ذهن مخاطبتان ماندگار می شوید، باعث می شود یک چالش در بین فالوورهای شما برگزار شود.

جمع بندی

برای اینکه در اینکار موفق شوید بهتر است عجله را کنار بگذارید. مزایای استفاده از اینستاگرام برای برندها بسیار زیاد است. اما این مزایا به شما کمک نمی کند که راه صد ساله را یک شبه بروید. بهترین کار صبر و شکیبایی است. اگر در کار خود عجله کنید، قطعاً به مشکل بر می خورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *