مزایای خرید فالوور اینستاگرام

مقدمه-مزایای خرید فالوور اینستاگرام همه ی ما در روز شاهد تبلیغات زیادی در پیج های مختلف اینستاگرام هستیم. یکی از این تبلیغات که هر روزه شاهد آن هستیم خرید فالوور اینستاگرام است. اینستاگرام یکی از پرکاربردترین نرم افزار چند ساله اخیر است. برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ وارد ایران شد.

این نرم افزار به شدت مورد توجه عموم مردم قرار گرفت. توانست در همان سال های اول مخاطبین زیادی را به سمت خود جلب کند. بسیار از سایت ها از طریق فروش فالوور توانسته اند درآمد زیادی بدست آوردند.

خرید فالوور در اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام یک موضوع جدید در اینستاگرام است. این امر به شدت پرطرفدار شده است. زیرا اکثر افراد به پیجی اعتماد می کنند که تعداد فالوور آن زیاد باشد. در حال حاضر بسیاری از سایت های اقدام به فروش فالوور کرده اند. با فروش فالوور به درآمدهای بسیار بالای رسیده اند.

اما نکته ای که باید حتماً به آن توجه کنیم واقعی بودن فالوور اینستاگرام است. اگر فالوورهای که به پیج شما اضافه می شودند واقعی نباشند باعث رونق پیج شما نمی شود.

به غیر از خرید فالوور اینستاگرام روش های مختلفی برای افزایش فالوور وجود دارد. صاحبان کسب و کار، زیاد بودن فالوور را عامل رونق کسب و کار خود می دانند. اما باید این را هم بدانند فالوور واقعی اینستاگرام، باعث رونق کسب و کار آن ها می شود. زیرا فالوورهای فیک هیچ تعاملی با سایر افراد ندارند.

برای خیلی از افراد این سوال پیش می آید که آیا خرید فالوور فایده دارد یا خیر؟ آیا روش های دیگری برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد یا خیر؟

در ادامه به بررسی روش های افزایش فالوور می پردازیم. همچنین در مورد مزایا و معایب خرید و فروش فالوور اینستاگرام صحبت می کنیم.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

یکی از راه های افزایش فالوور، خرید فالوور اینستاگرام است. این امر تأثیر بسیار زیادی بر روی فالو شدن پیج شما دارد. بنابراین یکی از مزایای خرید فالوور، تشویق سایر افراد برای دنبال کردن صفحه شما است. البته این امر تأثیر گذاری لحظه ای دارد. زیرا اگر فالوورهای شما فیک باشند و پست های شما را لایک نکنند. دنبال کنندگان شما با مشاهده تعداد لایک متوجه فیک بودن فالوورهای شما می شوند و صفحه شما را ترک می کنند.

معایب خرید فالوور اینستاگرام

یکی از معایب این روش، مسدود شدن پیج به دلیل داشتن فالوور فیک است. زیرا احتمال فیک بودن فالوورهای که یک شبه به پیج شما اضافه می شود بسیار بالا است.

بسیاری از سایت ها دارای ربات و نرم افزارهای هستند که برای افزایش فالوور استفاده می شود. بسیاری از افراد با یک اکانت فیک وارد این سایت می شوند و در آن ثبت نام می کنند. بنابراین زمانی که درخواست خرید فالوور اینستاگرام می دهید، می بینید در کمترین زمان تعداد فالوور خواسته شده شما به پیجتان افزوده می شود. اما این فالوورها فعال نیستند.

به عنوان مثال زمانی که یک پست داخل پیجتان قرار می دهید، متوجه می شوید که فقط ۵ تا ۱۰ درصد پست شما را لایک شده اند. زیرا فالوورهای که پیج شما اضافه شده اند واقعی هستند ولی فعال نیستند.

یکی از معایب این روش این است که شما باید پسورد پیج خود را در اختیار مدیر سایت قرار بدهید. همچنین درست است که تعداد فالوورهای شما افزایش می باید. اما به دلیل تعامل کم مخاطبانتان، برند شما در معرض خطر قرار می گیرد. بنابراین بهترین راه برای افزایش فالوور تعامل و به دست آوردن فالوور واقعی اینستاگرام است.

همچنین باید فالوورهای که شما را فالو می کنند در همان منطقه ای باشند که شما فعالیت می کنید. به عنوان مثال شما اگر صاحب یک برند در کشور ایران هستید بهترین فالوور برای شما فالوور اینستاگرام ایرانی است. زیرا اگر فالوورهای شما در سایر کشورها باشند نمی توانند از پیج شما خرید کنند. بنابراین برای صفحه شما هیچ سودی ندارند.

روش های افزایش فالوور به غیر از خرید فالوور اینستاگرام

روشهای مختلفی برای افزایش فالوور وجود دارد. شما می توانید بدون خرید فالوور میزان دنبال کنندگان صفحه خود را افزایش بدهید. در این قسمت به معرفی و بررسی این روش ها می پردازیم.

  1. تبلیغ در پیج های پر بازدید

این روش هزینه بر است. البته تعداد مخاطبینی که شما در این روش جذب می کنید واقعی و فعال هستند. در این روش شما برای تبلیغ پیج خود، در پیج هدف درخواست می دهید. ادمین پیج یک هزینه برای تبلیغ صفحه شما مشخص می کند. با پرداخت این هزینه تبلیغ برند یا خدمات شما در داخل آن پیج قرار داده می شود.

  1. تبلیغ در پیج اینفلوئنسرها

به افراد معروف در شبکه های اجتماعی اینفلوئنسرها گفته می شود. شما می توانید از این افراد بخواهید تا پیج شما را در صفحه خود تبلیغ کنند. البته این  روش هزینه بالاتری نسبت به روش قبل دارد.

  1. افزایش فالوور با استفاده ربات اینستاگرام

یکی از روش های خوب برای افزایش فالوور استفاده از ربات اینستاگرام است. برای این روش باید ربات اینستاگرام را خریداری کنید. البته امکان دارد فالوور فیک هم به پیج شما اضافه  شود. اما یکی از مزایای این روش این است که مدیریت این ربات بر عهده خود شما است.

یکی دیگر از مزایای ربات ایسنتاگرام این است که شما می توانید یک سری تنظیمات برای ربات انجام دهید. تا ربات در زمان های مشخصی پست قرار بدهد.

ویژگی های ربات اینستاگرام

  1. امکان انجام تنظیمات برای لایک و کامنت گذاری برای سایر پیج ها
  2. انتخاب هوشمندانه ربات برای تعامل بر قرار کردن با سایرین
  3. گزارش گیری روزانه از فعالیت ربات اینستاگرام
  4. ربات نباید پیش از اندازه لایک و کامنت در روز برای سایر پیج ها قرار بدهد. زیرا امکان مسدود شدن صفحه شما افزایش می باید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .