نشانه های فالوورهای واقعی در اینستاگرام

مقدمه

نشانه های فالوورهای واقعی در اینستاگرام زمانی می خواهیم فعالیت خود را داخل اینستاگرام آغاز کنیم، اولین کاری که انجام می دهیم، افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام است. یکی از ساده ترین روش های افزایش فالوور، خرید فالوور اینستاگرام است.

خرید فالوور واقعی و خرید فالوور ایرانی اینستاگرام می تواند کمک بزرگی به شما کند. اما باید بدانید که فالوورهای که به پیج شما اضافه شده اند، واقعی هستند یا فیک؟ فالوورهای واقعی دارای نشانه های هستند. در این مقاله می خواهیم در مورد نشانه های فالوورهای واقعی در اینستاگرام صحبت کنیم.

با دانستن این نشانه ها شما به راحتی خواهید فهمید که فالوورهای شما واقعی هستند یا فیک.

به چه فالووری، فالوور واقعی می گویند؟

پس از انجام مراحل ثبت نام در اینستاگرام، اکانت شما فعال می شود، که به این صفحه شخصی، اصطلاحاً پیج گفته می شود. برای اینکه ثبت نام شما کامل شود، باید بخش های دیگری مانند نام شخص، عکس، بیو ( در این قسمت کاربر می تواند در حد ۱۵۰ کاراکتر برای معرفی کوتاه از خود داشته باشد)، در صورتی که پیج از نوع Business باشد می تواند یک لینک داشته باشد، بخش های دیگری که باید به ترتیب آنها را پر کنید.

فالوور واقعی به فالووری گفته می شود که تمامی قسمت های پروفایل خود را تکمیل کرده است. این فالوور هم از نظر کاربران و از نظر الگوریتم های اینستاگرام کاملاً واقعی در نظر گرفته می شود.

بنابراین نکته ای که در زمان خرید ارزان فالوور اینستاگرام واقعی باید به آن توجه داشته باشید، از سایت های، خرید  فالوور اینستاگرام خود را انجام دهید که از پروفایل های واقعی برای افزایش فالوورهای شما استفاده می کنند.

چگونه تشخیص دهیم که فالوورها واقعی هستند

برای اینکه بدانید فالوورها واقعی هستند یا نه، بهترین کار این است که به صورت اتفاقی چند تا از پروفایل های فالوورهای اضافه شده را چک کنید. همچنین باید ابتدا ۱۰۰۰ فالوور را برای تست زدن خریداری کنید. سپس ۱۰۰ تا از فالوورها را به صورت تصادفی انتخاب کنید و ببینید که فالوورها واقعی هستند یا خیر؟ سپس خرید کلی را انجام دهید.

آیا فالوورهای واقعی در دیده شدن بیشتر پیج شما تأثیر دارد؟

دیده شدن با تعداد فالوورهای واقعی رابطه مستقیم دارد. یعنی هرچه تعداد فالوورهای واقعی شما بیشتر باشد، امکان دیده شدن پیج شما نیز افزایش می یابد. هر چه پست های شما بیشتر دیده شود، بر طبق قانون های اینستاگرام شما وارد اکسپلور می شوید. بنابراین پست شما توسط افراد بیشتری دیده خواهد شد.

براساس این قانون جدید در اینستاگرام، زمانی که شما پستی به اشتراک می گذارید، در ابتدا فقط به ۱۰ درصد از فالوورهای شما نمایش داده می شود. سپس اگر فالوورهای شما پست جدید شما را لایک کنند یا کامنتی برای آن قرار دهند. پست شما به تعداد بیشتری نشان داده خواهد شد.

با توجه به این صحبت ها می توان گفت هر چه تعداد فالوورهای واقعی شما بیشتر باشد، پست های شما برای افراد بیشتری نمایش داده خواهد شد. بنابراین تأثیر مستقیم بر دیده شدن پیج شما دارد.

خرید فالوور اینستاگرام واقعی

سایت های زیادی در این زمینه فعالیت دارند. در حال حاضر فروش فالوور اینستاگرام یک کسب و کار بسیار نو و پر درآمد است. فقط در زمان خرید فالوور  واقعی باید دقت کافی داشته باشید. زیرا بسیاری از سایت ها به جای فروش فالوور واقعی اینستاگرام اقدام به فروش فالوورهای فیک می کنند.

روش تشخیص فالوور واقعی از فیک

چهار روش کلی برای تشخیص فالوور واقعی از فالوور فیک وجود دارد. این چهار روش عبارتند از:

۱_بررسی محتوا و موضوع یک پیج

زمانی که دارید پیج های مختلف را بررسی می کنید. ممکن است به یک پیج برخورد کنید که فقط چند پست به اشتراک گذاشته است و اولین پست آن مربوط به سال گذشته است. اما این پیج دارای ۲۰ هزار فالوور است. به نظر شما فالوورهای این پیج واقعی هستند یا فیک؟ بله حدس شما درست است. فالوورهای این سایت فیک هستند.

۲_برررسی فالوورهای پیج

زمانی که پیجی را فالوور می کنید، برای اینکه بدانید که این پیج فیک است یا نه؟ باید فالوورهای آن را بررسی کنید. اگر فالوورهای آن دارای نام های عجیب و غریبی هستند، به این معنی است که این پیج فیک است.

۳_بررسی کامنت های پیج

راه دیگر برای تشخیص فیک و واقعی بودن فالوورها بررسی کامنت های است که برای پست پیج قرار داده شده است را بررسی کنید. اگر در کامنت های قرار داده شده از حرف های تکراری استفاده شده باشد، قطعاً این کامنت ها فیک است.

۴_بررسی لایک و کامنت های پیج

زمانی که فردی را فالو کردید، صبر کنید که تا یک پست به اشتراک بگذارد. تعداد لایک و کامنتها، را کنترل کنید. اگر متوجه شدید که به طور ناگهانی تعداد لایک و کامنت افزایش پیدا کرد، این یعنی این پیج فالوور فیک دارد.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا نشانه های فالوورهای واقعی در اینستاگرام با هم بررسی کنیم. شما می توانید در هنگام خرید فالوور این موارد را رعایت کنید. با رعایت موارد فوق می توانید به راحتی خرید فالوور اینستاگرام واقعی انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .