چندروش ساده برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

راه های اقزایش بازدید استوری اینستاگرام

مقدمه

چندروش ساده برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام یکی از ویژگی های جدید اینستاگرام، اکسپلور است. امروز افراد برای اینکه بتوانند بازدید استوری خود را افزایش بدهند، از اکسپلور اینستاگرام استفاده می کنند. در این روش شما برای افزیش بازدید استوری خود، نیازی به خرید فالوور اینستاگرام ندارید. بلکه می توانید با چند روش ساده میزان بازدید استوری خود را افزایش دهید.

شاید فکر کنید خرید فالوور جدید اینستاگرام می تواند میزان بازدید استوری شما را افزایش بدهد. بله تا حدودی این امر درست است. اما خرید فالوور اینستاگرام همانطور که از نامش پیدا است، باید هزینه ای برای خرید فالوور بپردازید.

اما روش های ساده تری برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام وجود دارد. در این مقاله سعی می کنیم چندروش ساده برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام را به شما آموزش بدهیم. اما قبل از معرفی این چند روش بهتر است با اکسپلور بیشتر آشنا شوید.

اکسپلور اینستاگرام چیست؟

اگر خاطرتان باشد در ابتدا، اینستاگرام یک تب به نام Popular داشت. در این تب پست های افراد محبوب براساس تشخیص اینستاگرام قرار می گرفت. اما این تب یک ایراد بزرگ داشت، آن هم فقط پست های افراد مشهور در آن قرار داده می شود. بنابراین این تب بسته شد و یک سیستم جدید به  نام اکسپلور، وارد برنامه اینستاگرام شد. زمانی که شما علامت جستجو را لمس می کنید، صفحه ای برای شما باز می شود، که پست های زیادی برای حساب شما، به نمایش می گذارد.

نحوه کار اکسپلور اینستاگرام

برای اینکه اینستاگرام بتوانند، پست های را به شما پیشنهاد بدهد، در ابتدا باید شخصیت شما را بشناسد. اینستاگرام برای شناسایی شما از راه های ساده استفاده می کند. این راه ها عبارتند از:

  • بررسی پست های که شما لایک می کنید.
  • بررسی پست های که شما با افراد یا شخص خاصی در تعامل هستید.
  • بررسی پست های که شما ذخیره کرده اید.
  • بررسی اشخاصی که شما آنها را فالو دارید.

کاربرد اکسپلور اینستاگرام

اگر پستی که به اشتراک می گذارید در این قسمت دیده شود، شاهد چند برابر شدن فالوور، لایک و کامنت خواهید بود. زیرا فقط پست شما را فالوورهایتان نمی بینند، بلکه برای همه ی افراد در همان محدوده هستند، این پست به نمایش گذاشته می شود. با این کار می توانید افراد بیشتری را به فالو کردن پیج خود ترغیب کنید.

چندروش ساده برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام

تا این قسمت در مورد اکسپلور اینستاگرام صحبت کردیم. همانطور که می دانید یکی از راه های افزایش بازدید استوری اینستاگرام، استفاده از اکسپلور اینستاگرام است. به همین دلیل در مورد اکسپلور اینستاگرام کمی توضیح دادیم.

یکی از ویژگی های اینستاگرام که باعث شگفت زدگی افراد شده است، رفتن استوری به اکسپلور اینستاگرام بود. زمانی که استوری شما وارد اکسپلور می شود، شانس دیده شدن پیج شما افزایش می یابد. یکی از روش ها که بازدهی خوبی نیز دارد، خرید بازدید اینستاگرام است. اما از زمان ورود اکسپلور، استوری توانسته است جایگاه خود را ارتقاء ببخشد. زیرا یک کانال قدرتمند به کانالهای که افراد می توانند آن را ببینند، اضافه شده است. حال می خواهیم به بیان چندروش ساده برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام بپردازیم.

قبل از ورود اکسپلور کاربران چگونه می توانستند استوری شما را بازدید کنند؟

تا قبل از ورود استوری به اکسپلور، افراد برای دیدن استوری شما باید از طرق زیر اقدام می کردنند.

  • جزء فالوورهای شما هستند.
  • زمانی که صفحه شما عمومی است، کسانی که فالوور شما نباشند نیز می توانند از استوری شما بازدید کنند. البته باید به طور مستقیم وارد صفحه شما شده باشند.
  • به صورت تصادفی استوری شما را ببینند.
  • هشتگ های مختلف را مرور کنند.

اما در حال حاضر کاربران می توانند از طریق اکسپلور استوری شما را بازدید کنند. اما باید اصولی که باعث ورود استوری شما به اکسپلور می شود را نیز رعایت کنید.

1_از هشتگ در استوری خود استفاده کنید

زمانی که به دنبال موضوع خاصی در اینستاگرام هستیم، هشتگ های خاصی را دنبال می کنیم. بنابراین پست های که از آن هشتگ نیز استفاده می کنند برای شما به نمایش در می آیند. همچنین می توانید در زمان جستجو، بر روی تصویر شاخصی که اینستاگرام آن را براساس الگوریتم های خاصی انتخاب کرده است، بزنید. با این کار تمام پست هایی که از آن هشتگ استفاده کرده اند برای شما به نمایش گذاشته می شود.

2_استفاده از هشتگ ترند در استوری ها

منظور از ترند، همان بحث داغ در جامعه است. شما می توانید با قرار دادن هشتگ های داغ دنیا  در استوری خود، میزان دیده شدن استوری خود را افزایش دهید.

3_از موقعیت مکانی در استوری ها خود استفاده کنید

یکی دیگر از کارهای که باعث افزایش بازدید استوری شما خواهد شد، استفاده از موقعیت مکانی است. زیرا زمانی که فردی دارد پست های منتشر شده در یک موقعیت خاص را جستجو می کند، استوری شما برای آن فرد قابل مشاهده خواهد بود.

4_استفاده از منشن در استوری اینستاگرام

منشن یا مورد خطاب دادن سایر کاربرها، یکی دیگر از ویژگی های اینستاگرام است. برای اینکه آمار بازدید استوری شما افزایش یابد، باید از خلاقیت استفاده کنید.

به عنوان مثال شما فروشنده یک کالا هستید،‌ به عنوان مثال روسری، فردی با تعداد فالوور زیاد اقدام به خرید از پیچ شما می کند. حالا ممکن است با روسری که از شما خریده است، یک پست منتشر کند. شما با منشن کردن آن فرد در استوری خود، در حالی که از محصول شما استفاده کرده است، افراد را ترغیب به بازدید از استوری خود می کنید. این امر برای اینستاگرام کافی است تا پست شما را به افرادی که با آن پیج در ارتباط هستند، به نمایش بگذارد.

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم به بیان چندروش ساده برای افزایش بازدید استوری اینستاگرام بپردازیم. همانطور که در اول این مقاله اشاره کردیم، همیشه خرید فالوور اینستاگرام واقعی و یا خرید فالوور ، به شما برای بیشتر دیده شدن کمک نمی کند. شما می توانید با چند روش ساده میزان لایک، فالوور و کامنت پیج خود را افزایش دهید.

ممکن است راه رسیدن به میزان فالوور دلخواه و موفقیت در کسب و کار کمی طولانی باشد، اما با صبر و حوصله می توانید با کمترین هزینه به موفقیت دست یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *