دلیل محبوبیت اینستاگرام

دلیل محبوبیت اینستاگرام

زمانی که داخل گوگل به دنبال کلمه اینستاگرام هستید و مطالب مربوط به آن را می خوانید. یعنی شما هم این نرم افزار را داخل گوشی همراه نصب دارید و از آن استفاده می کنید. در حال حاضر نرم افزار اینستاگرام در بین مردم بسیار محبوب است. دلایلی مختلفی وجود دارد که اینستاگرام اینگونه در بین افراد محبوب شده است.

شاید یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت اینستاگرام این است که افراد می توانند به کسب و کار آنلاین بپردازند. برای موفقیت در کسب و کار آنلاین به رقابت برای جذب فالوور می پردازند. خرید و فروش فالوور بازار داغ این روزها در اینستاگرام است.

بسیاری از پیج ها و سایت ها اقدام به فروش فالوور اینستاگرام کرده اند. افراد کم حوصله نیز اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند.

در طی تحقیقات انجام شده 44 درصد کاربران اینستاگرام دلیل اصلی استفاده از اینستاگرام را پیدا کردن محصول بهتر بیان کرده اند. کاربران می توانند به پیج های مختلف بروند و کامنت های سایر کاربرها را مطالعه کنند. به این ترتیب بهترین محصول را پیدا می کنند.

چند دلیل محبوبیت اینستاگرام در بین مردم

تمام دلایلی که در بالا گفته شده بود، دلیل محبوبیت اینستاگرام در بین مردم است. البته دلایل دیگر هم برای محبوبیت این نرم افزار در بین مردم وجود دارد. در این مقاله سعی می کنیم چند دلیل محبوبیت اینستاگرام را بیان کنیم.

  1. یک شبکه اجتماعی برای همه افراد
  2. اشتراک گذاشتن عکس در اینستاگرام
  3. صفحه اینستاگرام شما بیانگر هویت شما است
  4. راه اندازی کسب و کار آنلاین
  5. اینستاگرام یک شبکه خبری است
  6. یک شبکه اجتماعی برای همه افراد
  7. امکان برقراری ارتباط با تمامی چهره های سرشناس

حال برویم و تمام این 7 مورد را کامل بررسی کنیم تا به یک نتیجه گیری درست برای محبوبیت اینستاگرام در دنیا بپردازیم.

بیشتر بخوانید:

ایجاد خلاقیت و ابتکار در روند زندگی

خلاقیت از دلایل محبوبیت اینستاگرام

اینستاگرام یک تربیون برای همه افراد است. تمامی افراد می توانند به راحتی با این نرم افزار کار کنند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بدون پیچیدگی است. این نرم افزار دارای قابلیت های مختلفی مانند فیلترها، امکانات تغییر عکس و تنظیمات شخصی کردن صفحه و … است.

به دلیل سادگی استفاده از اینستاگرام تمامی سنین به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. یکی از ویژگی های نرم افزار اینستاگرام به اشتراک گذاشتن عکس و ویدئو با سایرین است. این ویژگی باعث جذابیت آن شده است.

اشتراک گذاشتن عکس در اینستاگرام

بر طبق یک نظر سنجی یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت اینستاگرام قابلیت به اشتراک گذاشتن تصویر است. شما می توانید بجای نوشتن یک متن طولانی با قرار دادن یک تصویر تمام منظور خود را به مخاطب برسانید. برای مخاطبان نیز جذاب تر است که به جای خواندن یک متن طولانی با نگاه کردن به یک ویدئو یا عکس به منظور شما پی ببرند.

همچنین اگر مخاطبین شما از سایر کشورها باشد. می توانند منظور شما را بفهمند و بدون اینکه شما متن را برای آنها ترجمه کنید. به این ترتیب شما می توانید مخاطبینی از سایر کشورها داشته باشید. البته برای  رونق کسب و کار بهتر است فالوور اینستاگرام ایرانی داشته باشید.

صفحه اینستاگرام شما بیانگر هویت شما است

هویت سازی از دلایل محبوب بودن اینستاگرام

زمانی که شما عکسی به اشتراک می گذارید. در واقع طرز فکر و نگاهتان به زندگی را با سایر افراد به اشتراک می گذارید. یک عکس به راحتی بیانگر طرز فکر، شرایط زندگی و سبک زندگی شما است. با نگاه کردن به عکس، افراد راحت تر به هویت شما پی می برند.

راه اندازی کسب و کار آنلاین

بسیاری از صاحبان کسب و کار از ویژگی های مختلف اینستاگرام استفاده کرده اند. آنها برای خود یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کردند. به گفته سازندگان اینستاگرام این نرم افزار برای ارتباط بیشتر افراد با هم طراحی شده است. اما خواسته یا ناخواسته افراد از این نرم افزار به نفع کسب و کار خود استفاده می کنند. اینستاگرام توانسته برای بسیاری از کسب و کارهای خانگی منافعی را ایجاد کند. البته شرکت ها و کارخانجات نیز از این ویژگی اینستاگرام به نفع خود استفاده کردند.

اما یک مشکلی که اکثر کسب و کارها در اینستاگرام دارند، رشد کند صفحات آنهاست. به همین دلیل شما 3 راه دارد تا این مشکل را برای خود حل کنید. اولین راه خرید فالوور اینستاگرام که بعد از آن باید تبلیغات را به صورت جدی انجام دهید. زیرا هرچه قدر فالوورهای شما بیشتر باشد، اعتماد افراد نیز به شما بیشتر می شود.

راه دوم استفاده از مشاوره اینستاگرام است که ما در نیک فالوور صفر تا صد رشد در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم. راه سوم نیز که در ابتدا به شما گفتیم، تبلیغات هدفمند است که باعث می شود تا پیج شما رشد خیلی سریعی را تجربه کند.

اینستاگرام یک شبکه خبری است

از دلایل محبوب بودن اینستاگرام

یکی از مهم ترین ویژگی های اینستاگرام این است که شما می توانید در یک لحظه از تمامی وقایع جهان با خبر شوید. کاربران مختلفی در اینستاگرام فعال هستند. از سر تا سر جهان به این شبکه جهانی متصل هستند. از رویدادهای مختلف عکس می گیرند و به اشتراک می گذارند. این گونه فردی که وارد اینستاگرام می شود به راحتی در مورد تمام وقایع جهان به طور مختصر خبر خواهد داشت.

ایجاد خلاقیت و ابتکار در روند زندگی

یکی از دلایل محبوبیت اینستاگرام استفاده از پیج های است که می توانند باعث ایجاد خلاقیت و ابتکار در فرد شود. بسیاری از پیج ها هستند که به زبان ساده یک سری راهکارهای را به ما آموزش می دهند. این راهکارها می تواند در بسیاری از جاها به ما کمک کند.

مثلا برخی پیج ها یک سری ترفندها را به ما آموزش می دهند که در زندگی میتوانیم از آنها استفاده کنیم. برخی دیگر از پیج ها ما را سرگرم می کنند که به همین دلیل ما هر روز به اینستاگرام سر می زنیم. این تعداد زیاد پیج ها باعث می شود تا ما راحت تر بتوانیم وقت خود را بگذرانیم.

امکان برقراری ارتباط با تمامی چهره های سرشناس

یکی دیگر از ویژگی های اینستاگرام این است که افراد سرشناس در تمامی حوزه های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، سیاسی و … در آن حضور دارند. شما می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید. بازیگران و سایر افراد سرشناس نیز از این ویژگی استفاده کرده اند.

اگر شما بتوانید یک فرد سرشناس در یک حوزه ای شوید، تعداد فالوورهای زیادی را کسب کنید و به یک فرد محبوبی نیز تبدیل شوید، افراد زیادی برای ارتباط با شما پیام ارسال خواهند کرد. همچنین شما میتوانید با افراد دیگر در حوزه کاری خود نیز آشنا شوید. این ارتباط داشتن با دیگران باعث باز شدن دریچه های جدیدی از ارتباطات اجتماعی برای شما خواهد شد. همچنین میتوانید با بلاگر شدن در اینستاگرام نیز کلی مخاطب برای خود جمع کنید. ما در دوره آموزش بلاگری در اینستاگرام به طور کامل این مورد را به شما آموزش داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *