کسب در آمد از طریق اینستاگرام

مقدمه-کسب در آمد از طریق اینستاگرام قبلاً نیز در مورد محبوبیت اینستاگرام در بین مردم صحبت کرده ایم. اینستاگرام یک نرم افزار بسیار محبوب در بین مردم است و هنوز نیز دارد به طرفدارهایش اضافه می شود. هنوز نرم افزاری به جهان معرفی نشده است که بتواند محبوبیت اینستاگرام را کم کند. بنابراین از این محبوبیت می توانید به نفع خود استفاده کنید.

ساختار و بستر اینستاگرام، عکس محور است. منظور از عکس محور بودن، یعنی بیشتر از طریق عکس کاربر را به خواندن یک پست تشویق می کنید. همچنین به راحتی می توانید با پست کردن عکس و ویدئوهای مختلف اقدام به بازاریابی برای محصول خود کنید. بنابراین باید عکس و ویدئوی شما دارای کیفیت قابل قبول باشد. هرچه کیفیت عکس شما بیشتر باشد، مخاطب برای خرید محصول بیشتر ترغیب می شود.

تفاوت و شباهت بازاریابی در اینستاگرام و تلگرام

هیچ نرم افزاری به غیر از اینستاگرام و تلگرام قابلیت اینکه بتوانید با استفاده از عکس و ویدئو، محصول خود به طور مستقیم بفروش برسانید، وجود ندارد. تلگرام بعد از فیلتر شدن کمی محبوبیت خود را از دست داد. اما هنوز هم به عنوان محبوب ترین نرم افزار از آن یاد می شود. سوالی که در اینجا به وجود می آید این است که، آیا تلگرام برای تبلیغ و فروش محصول بهتر عمل می کند یا اینستاگرام؟

اینستاگرام نسبت به تلگرام دارای قابلیت های بهتری است. در اینستاگرام شما به راحتی می توانید با مشتری خود تعامل داشته باشید. به عنوان مثال اگر فردی بخواهد از پیج شما خرید کند به راحتی می تواند با خواندن کامنت های در زیر پست مربوطه، تصمیم گیری کند. با شما و سایر فالوورها صحبت کند و در انتها تصمیم خود را بگیرد.

اما در تلگرام این امکان وجود ندارد. زمانی که می خواهید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید، فقط باید از روی عکس و نوشته های تبلیغاتی که در صفحه تلگرام وجود دارد تصمیم گیری کنید. این کار کمی تصمیم گیری را برای شما دشوار خواهد کرد.

شباهت تلگرام و اینستاگرام با هم در مورد جذب مخاطب است. هر دو نرم افزار در تلاش برای جذب مخاطب هستند. در هر دو نرم افزار می توانید برای جذب مخاطب بیشتر اقدام به خرید فالوور کنید. در اینستاگرام پیج های زیادی هستند که شما می توانید از این پیج ها خرید فالوور اینستاگرام انجام دهید.

در کنار صبر و حوصله، خرید فالوور اینستاگرام نیز می تواند به شما کمک کند. بنابراین به این نتیجه خواهیم رسید که اینستاگرام نسبت به سایر نرم افزارها برای بازاریابی کاربرد بیشتری دارد.

کسب درآمد از طریق اینستاگرام

شاید افرادی که کسب و کارهای کوچک دارند، فکر کنند استفاده از اینستاگرام نمی تواند به آنها کمک کند. اما این یک ذهنیت غلط است. در واقع اینستاگرام اختراع شده است تا به شما کمک کند. اما باید بدانید که چگونه می توانید کسب در آمد از طریق اینستاگرام داشته باشید. اگر اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید، اینستاگرام نمی تواند به موفقیت شما کمک کند.

  1. تعداد کاربران اینستاگرام بسیار زیاد است

اگر بخواهیم یک آمار در مورد کاربران اینستاگرام به شما بدهیم، باید بدانید که بیش از ۸۰۰ میلیون نفر در حال حاضر در اینستاگرام حضور دارند. که بیش از ۵۰۰ میلیون نفر از این افراد، از اینستاگرام استفاده می کنند. زمانی که شما با چنین دنیای بزرگی رو به رو هستید، قطعاً می توانید به کسب در آمد مشغول باشید.

  1. در هر زمینه ای که فعالیت دارید، می توانید از مزایای اینستاگرام استفاده کنید.

اینستاگرام به همان اندازه که برای کسب و کارهای کوچک موثر و مفید است، برای کسب و کارهای بزرگ و معروف نیز مفید و مؤثر است. بسیاری از برندهای بزرگ در حال حاضر داخل اینستاگرام یک صفحه تجاری دارند و به تبلیغ محصولات خود مشغول هستند.

  1. کسب در آمد از اینستاگرام به صورت مستقیم

همه ی افراد می توانند به راحتی از طریق اینستاگرام اقدام به فروش مستقیم کالای خود کنند. به عنوان مثال پیج های هستند که اقدام به فروش ترشی خانگی، مربا، شیرینی خانگی و … کرده اند. این افراد به طور مستقیم با فالوررهای خود در تماس هستند و می توانند از طریق اینستاگرام کسب در آمد کنند.

یکی از ویژگی های اینستاگرام همین است که به افرادی که سرمایه اولیه ندارند و می خواهند برای خود کسب و کاری ایجاد کنند، کمک بزرگی کرده است.  بدون آنکه هزینه زیادی برای سرمایه گذاری در کاری داشته باشند. با یک هزینه بسیار اندک اقدام به کسب در آمد کرده اند.

  1. استفاده از استوری برای افزایش کسب در آمد از طریق اینستاگرام

یکی از مزایای که اینستاگرام آن را برای فالوورهای خود در نظر گرفته است، استفاده از استوری است. استوری به بهتر و بیشتر دیده شدن محصولات شما کمک خواهد کرد. بهتر است با استفاده از استوری و لایو به بیشتر دیده شدن خود کمک کنید.

  1. بهتر است با ایجاد چالش های مختلف فالوورها را درگیر خود کنید

یکی از ویژگی های افراد این است که دوست دارند در مورد موضوعات مختلف نظر بدهند. بنابراین بهتر است داخل پیچ خود، پست های قرار بدهید که برای فالوورهایتان چالش برانگیز باشد. با پست های مختلف با موضوعاتی که مرتبط با حوزه فعالیت شما  است، فالوورهای خود را ترغیب به شرکت در بحث و گفتگوها کنید.

هرچه میزان لایک و کامنت شما در زیر پست ها بیشتر باشد، پست های شما به کاربران بیشتری نشان داده می شود. برای اینکه لایک و فالوور بیشتری داشته باشید، می توانید علاوه بر خرید فالوور اینستاگرام، از موارد زیر نیز استفاده کنید.

  • عکس های با کیفیت
  • استفاده مناسب از هشتگ ها
  • همکاری با سایر برندها
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .