کپشن خوب در اینستاگرام
مقالات آموزش اینستاگرام

کپشن خوب در اینستاگرام

جذب مخاطب یکی از اهداف مهمی است که اکثر افراد فعال در اینستاگرام به دنبال آن هستند. برای بسیاری از افراد رسیدن به میزان فالوور دلخواه

توضیحات بیشتر »
آموزش ساخت کلیپ در اینستاگرام
مقالات آموزش اینستاگرام

آموزش ساخت کلیپ در اینستاگرام؛ رشد پیج با معجزه اپلیکیشن‌ها

حتما برای‌تان پیش آمده است که از انواع پیج‌های اینستاگرام در حوزه‌های محتوایی مختلف، بازدید کرده باشید و با دیدن خلاقیت جذابی که در ساخت کلیپ به خرج داده‌اند، تصمیمی ناگهانی جهت افزودن پیج به لیست فالوئینگ‌های‌تان بگیرید. در حقیقت کلیپ‌های جذاب، حتی اگر در پیجی بی‌نام و‌نشان هم منتشر بشوند، شانس این را دارند که راه خود را از طریق اکسپلور پیدا کرده و باعث جذب طیف گسترده‌ای از فالوئرها شوند. حالا پرسش اینجا است که با این حجم از فعالیت‌های اینفلوئنسرهای اینستاگرامی، بازار داغِ کلیپ‌های شاد و غمگین و رشد قابل توجه اپلیکیشن‌هایی که کلیپ‌ها در بستر آن‌ها تهیه می‌شوند، چطور می‌توانیم در سناریونویسی و ساخت کلیپ‌های جذاب اینستاگرامی خلاق‌تر باشیم تا کیفیت پیج اینستاگرام و تعامل‌مان با مخاطب بهتر شود؟

توضیحات بیشتر »
وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟
مقالات آموزش اینستاگرام

وظایف ادمین اینستاگرام چیست؟

ادمین اینستاگرام یک سری وظایف دارد که باید آنها را انجام دهد. شما با دانستن این وظایف هم میتوانید ادمین خوبی را استخدام کنید و هم اینکه اگر میتوانید مدیریت یک پیج را بر عهده بگیرید، یک سری قابلیت ها داشته باشید.

توضیحات بیشتر »
آموزش تولید محتوا در اینستاگرام
مقالات آموزش اینستاگرام

تولید محتوا در اینستاگرام یعنی چه؟

تولید محتوای اینستاگرام یکی از شغل‌های مهم در سال ۲۰۲۱ پیشبینی شده بود و امروز حتی بیش از آنچه که تصور می‌شد، اهمیت دارد. واقعیت این است که مخاطب امروز در کمترین حوصله را دارد و همین کار تولید محتوا را نیازمند به تخصص و مهارت می‌کند که با علم به نیاز مخاطب و آگاهی از سلیقه‌ و انتظار بازار و برندها یک محتوای جذاب تهیه کند.

توضیحات بیشتر »
بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام
مقالات آموزش اینستاگرام

بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام

تا حالا شده به این فکر کنید که یک پیج در اینستاگرام بزنید و هیچ ایده‌ای برای آن نداشته باشید؟ یا اینکه بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام چیست؟ و سؤالاتی ازاین‌دست که اگر جواب آنها را بدانیم می‌توانیم به‌راحتی در اینستاگرام رشد کنیم و به درآمدهای کلانی نیز دست پیدا کنیم. در این مقاله می‌خواهیم به شما ایده موضوع پیج اینستاگرام بگوییم. همچنین پرطرفدارترین موضوعاتی که باعث می‌شود تا یک پیج رشد کند را بگوییم. با این کار هم زود رشد می‌کنیم و هم اینکه تنها با خرید لایک اینستاگرام و یا خرید ویو اینستاگرام، می‌توانید به اکسپلورر بروید و فالوورهای هدفمند جذب کنید.

توضیحات بیشتر »