چگونه بدون چهره بلاگر شویم؟

بلاگری بدون چهره

چگونه بدون چهره بلاگر شویم؟ چگونه بدون نمایش دادن صورت در اینستاگرام بلاگری کنیم؟ وکلی سوال دیگر که در ذهن شما است.

برای من هم که آن اوایل بلاگری در اینستاگرام را شروع کرده بودم، نشان دادن صورت سخت بود. چون شرایط خانوادگی و خودم طوری نبود که بخواهم با استفاده از صورتم رشد کنم. اما تصمیم جدی گرفتم و خداروشکر به یکی از بلاگرهایی تبدیل شدم که بدون نمایش دادن صورت خود از اینستاگرام درآمدزایی میکنم.

درست است خرید فالوور اینستاگرام در پیج تاثیر گذار است. اما تا شما محتوای درست و خوب نداشته باشید، باور کنید حتی با چهره هم در اینستاگرام فعالیت کنید، بازهم هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. زیرا باید اصول و روش های بالا بردن پیج، تولید محتوا و فعالیت مستمر را بلد باشید. در غیر این صورت فعالیت شما هیچ اثر مثبتی نخواهد داشت.

امروز قرار است در این مقاله درباره این صحبت کنیم که چگونه بلاگر شویم بدون چهره تا بتوانیم پول هم در بیاوریم. پس با نیک فالوور، بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام در ایران همراه باشید.

بلاگر چیست؟

بلاگر کیست

در گذشته به اشخاصی که یک وبلاگ مثل بلاگفا داشتند و روزمرگی های خودشان را داخل آن مینوشتند، بلاگر گفته میشد.

اما با پیشرفت شبکه های اجتماعی مثل توییتر و اینستاگرام، بلاگر مفهموم جدید پیدا کرده است. زیرا شکل بلاگری کردن هم تغییر کرده است. افراد به جای آنکه بخواهند در وبلاگ ها مطالب خود را بنویسند، در شبکه های اجتماعی این کار را انجام می دهند و کلی فالوور و ممبر جذب صفحه ی خود می کنند. این را هم در نظر بگیرید که شکل تولید محتوا در این زمینه هم تغییر کرده است.

مثلا در گذشته از محتوای متنی برای bloggery کردن استفاده می شد اما امروزه به لطف موبایل و دوربین های حرفه ای به صورت فیلم انجام می شود.

شاید دیده باشید که اشخاصی در حوزه خاصی تولید محتوا می کنند. مثلا در بخش خودرو، موبایل و… دیده اید که کلی اشخاص محتوای مفید تولید می کنند و شما نیز آنها را فالو کرده اید. به اینگونه افراد اینفلوئنسر نیز گفته می شود. اما به طور کل مفهوم بلاگری به این معنی است که شخص در یک حوزه خاص شروع به تولید محتوا می کند و برای خود مخاطب جذب می کند. ما در نیک فالوور، پکیج آموزش بلاگری در اینستاگرام هم داریم که میتوانید از آن استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید:

درآمد بلاگر از کجاست؟

ما در مقاله چگونه بلاگر شویم، به طور کامل به این پرسش پاسخ دادیم. اما باید بدانید که کسب درآمد از اینستاگرام راه های مختلفی دارد که یکی از آنها فروش محصول و تبلیغات است.

اکثر بلاگرهایی که محصولی برای فروش ندارند از طریق تبلیغاتی که در پیج خود منتشر می کنند، درآمدهای وحشتناک بالایی را تجربه می کنند. این درآمد از ماهی 50 میلیونن شروع می شود و تا 3-4میلیارد هم ادامه پیدا می کند.

اما برخی بلاگرها هم هستند محصولاتی دارند. به عنوان مثال کسانی که در حوزه دوره آموزش اینستاگرام یا دوره های عکاسی فعالیت می کنند، پکیج های آموزشی دارند. این افراد با فروش این پکیج ها می توانند درآمدزایی کنند. درآمد این افراد هم بالای 5میلیارد در یک کمپین فروش خواهد بود.

بلاگر بدون چهره چیست؟

بلاگر بدون چهره در اینستاگرام

تا اینجا با معنی و مفهوم بلاگر و بلاگری کردن در اینستاگرام آشنا شدیم. اما باید بدانیم که بسته به موضوعاتی که هر بلاگر برای خود انتخاب می کند، دو انتخاب دیگر هم دارد. آن هم بلاگری با چهره یا بدون چهره است.

بلاگری با چهره که کاملا مشخص است. شخص با عکس و فیلم های خود مطالب و پست های خود را منتشر می کند.

اما در این بین تعداد زیادی از افراد هستند که با دلایل مختلف دوست ندارند، چهره خود را نمایش دهند. از دلایلی که این افراد نمی خواهند چهره خود را نمایش دهند به شرح زیر است:

 • خجالت
 • ترس
 • عدم اعتماد به نفس
 • مسائل خانوادگی

موارد اول تا سوم همگی با کمی تمرین کردن قابل حل هستند. اما مورد آخر تا مشکل در درون خانواده حل نشود، نمیتوانید حل کنید. اگر برای حل این مشکل نیاز به مشاوره دارید میتوانید از مشاورین شرکت ما کمک بگیرید.

در بلاگری کردن بدون چهره افراد بدون نمایش دادن چهره تبدیل به یک اینفلوئنسر می شوند که همیشه همه دوست دارن او را ببینند. به عنوان مثال که همیشه ما پیج امین کارسل را مثال میزنیم. ایشون شخصی هستند که بدون نشان دادن چهره ی خود طرفداران زیادی را برای خود جمع کرده اند. شما هم میتوانید بدون نمایش دادن حتی صدا یا چهره ی خود به یک بلاگر تبدیل شوید.

پیشنهاد بلاگری بدون چهره

حال که متوجه شدیم، بلاگر بدون چهره چیست، نوبت به استفاده از ایده ها می رسد.

اگر خود شما ایده دارید، میتوانید از ایده خودتان استفاده کنید. اگر هم ایده ندارید میتوانید یکی از ایده های بلاگری بدون چهره که در پایین برای شما آورده ایم استفاده کنید.

 1. حیوانات خانگی
 2. پادکست
 3. بلاگری فرزند
 4. سفر گردی
 5. آشپزی
 6. صورت کارتونی
 7. آنباکسینگ
 8. خودرو
 9. آموزش نرم افزار های گوشی
 10. آموزش نرم افزار های موبایل

پیشنهاد بلاگری بدون چهره

آیا می‌توان بدون نمایش چهره، بلاگر اینستاگرام شد؟

در بالاتر 10 ایده ناب و خوب را به شما گفتیم که میتوانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

همچنین میتوانید اگر ایده در سر خود دارید با آموزشی که امروز برای شما تهیه کرده ایم، آن ایده را پیاده سازی کنید.

اما همه ی آنها مستلزم این است که یک سری نکات و روش ها را در پیج خود و تولید محتوایی که انجام می دهید، رعایت کنید. تمام این نکات برگرفته از مشاوره با 390 بلاگر در حوزه های مختلف و تجربه خودم است. پس اگر این موارد را رعایت کنید، نتیجه گرفتن برای شما مثل آب خوردن خواهد شد.

این موارد به شرح زیر هستند:

 • مشخص کردن هدف و موضوع پیج
 • نام کاربری مناسب
 • استانداردسازی پیج
 • تولید محتوای مستمر
 • استوری های روزانه
 • تعامل و تبلیغات

حال در ادامه به توضیح هر کدام از آنها می پردازیم تا بتوانید به راحتی بلاگری بدون چهره در اینستاگرام انجام دهید.

مشخص کردن هدف و موضوع پیج

شما قبل از هر چیز،  باید بدانید هدف شما از تاسیس پیج چیست؟ موضوع پیجی که قرار است راه اندازی کنید درباره چیست؟ راستی تا یادم نرفته به شما بگویم که در مقاله بهترین موضوع برای پیج اینستاگرام به طور کامل موضوعات پرطرفدار را پرداخته ایم. اگر موضوعی برای پیج اینستاگرام خود به ذهنتان نمی رسد، میتوانید از آن استفاده کنید.

مشخص کردن هدف و موضوع پیج در بلاگری بدون چهره آنچنان اهمیت دارد که حتی قبل از انتخاب نام کاربری باید به آن فکر کنید. زیرا همانطور که در مقالات مختلف و در این مقاله به آن پرداختیم، باید در ا ینستاگرام تخصصی کار کرد. یعنی مردم ما را به عنوان یک متخصص در این زمینه بشناسند. پس حتما موضوعی که قرار است برای آن بدون چهره بلاگری انجام دهید مشخص کنید.

نام کاربری مناسب

بعد از مشخص کردن هدف پیج بلاگری و موضوع پیج، نوبت به این می رسد که یک نام کاربری مناسب را برای خودمان انتخاب کنیم. یک نام کاربری برای پیج اینستاگرام باید دارای مشخصات زیر باشد:

 • کوتاه و مختصر باشد
 • حداکثر از یک _ استفاده شود.
 • از اعداد در آن استفاده نشود.
 • نام برند یا اسم و فامیل خود باشد.

همچنین برای ساخت نام کاربری مناسب می توانید از سایت https://namelix.com/ استفاده کنید.

تاثیر نام کاربری در بلاگری بدون چهره در اینستاگرام

استانداردسازی پیج

مورد بعدی که بسیار بسیار بسیار مهم است، استانداردسازی پیج است. استانداردسازی پیج یکی از مهمترین نکاتی است که باید در یک پیج اینستاگرام رعایت شود. مواردی همچون چگونگی هایلایت ها، انتخاب name، عکس پروفایل مناسب، فالوینگ ها، باز کردن چاکراه های هشتگ و… همگی حزو استانداردسازی پیج است که باید رعایت کنید. ما در دوره آموزش اینستاگرام به طور کامل به این موضوع پرداختیم.

تولید محتوای مستمر

صبر و استمرار حرف اول را در اینستاگرام می زند. درست است شما با خرید فالوور اینستاگرام میتوانید راه چند ساله را یک شبه بروید. اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که برند شدن و شناخته شدن شما شاید چند یک مدت طول بکشید.

شما باید با هر روز تولید محتوا کردن در اینستاگرام، قرار دادن پست های مفید، استوری های روزانه و بلاگری کردن در استوری، مخاطب را همراه خود کنید. شاید در اوایل کار شما را تعداد افراد کمی ببینند. میتوانید با خرید لایک اینستاگرام یا خرید کامنت اینستاگرام برای پست هایتان این خلا را پر کنید اما باید صبر و حوصله هم به خرج دهید.

پس:

 • هفته ای حداقل 4 پست
 • 4 ریلز در هفته
 • حداقل 10 استوری بلاگری در طول روز

استوری های روزانه

همانطور که در بالاتر هم عرض کردیم، استوری یکی از موارد مهم برای پیشرفت در اینستاگرام است.

شما با پست هایتان میتوانید مخاطب جذب کنید اما با استوری گذاشتن میتوانید آنها را با خود دوست کنید. در پست ها میتوانید تخصص خود را ارائه دهید و فالوور جذب پیج خود کنید.

اما با استوری هایی که به سبک بلاگری است می توانید اعتماد آنها را جذب کنید و با خود دوست کنید.

پس هیچگاه از اهمیت استوری غافل نشوید.

تعامل و تبلیغات

در آخر تعامل داشتن با کاربرانی که همکار شما محسوب می شود باعث رشد صفحه شما نیز می شود. شما با کامنت مارکتینگ و تعامل اصولی با پیج های هم حوزه ی خود میتوانید مخاطب جدید به پیج خود جذب کنید. همچنین سیگنال های مثبت به سمت اینستاگرام ارسال کنید. با این کار سبب می شوید پست های شما در اکسپلورر افرادی نمایش داده شود که به موضوع پیج شما علاقه مند هستند. پس در نتیجه مخاطب هدفمند نیز جذب پیج خو خواهید کرد.

تبلیغات نیز لازمه ی هر کسب و کاری است. شما با تبلیغات اصولی می توانید مخاطب خود را به صورت کاملا اورگانیک بالا ببرید. اما توجه کنید که اگر فالووری نداشته باشید کسی شما را فالو نخواهد کرد. پس در نتیجه اگر در شروع راه هستید، خرید فالوورهای اینستاگرام می تواند برای شما مناسب باشد.

آیا بلاگری بدون چهره موفق می شود؟

به طور کلی هر پیجی با هر موضوع و هر سبک محتوایی اگر کاربر پسند باشد، بله رشد می کند. اما بلاگری بدون چهره کمی شاید سختی داشته باشد. خیلیا فکر می کنند با نشان دادن تصویر کارشان سخت تر است، اما نظر من این نیست. به عنوان کسی که با بلاگر ها پیج های مختلف همکاری نزدیک داشته ام این موضوع را می گویم.

اما به طور کلی راه برای پیشرفت همیشه هموار است. اما صبر، استمرار و درست کار کردن را باید بلد باشید. در ادامه نیز چندین پیج که بلاگری بدون چهره انجام می دهند و جزو پیج های مختلف هستند را به شما معرفی خواهم کرد تا متوجه شوید که خیلیا بدون نمایش صورت خود موفق شده اند.

پیج های بلاگری بدون چهره در اینستاگرام

 • amin.carsell
 • withaviewhotels
 • yeganehtir

سوالات شما

[vc_row][vc_column][vc_toggle title=”بلاگری بدون چهره بهتر است یا با چهره؟” style=”round” color=”sky” custom_font_container=”tag:h3|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]در بالاتر نیز عرض کردیم، اگر سبک خود را پیدا کنید و با استانداردهای لازم جلو روید، هم بدون چهره و هم با چهره می توانید بلاگری انجام دهید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”بلاگری بدون تخصص هم امکان پذیر است؟” style=”round” color=”sky” custom_font_container=”tag:h3|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]شما بخواهید در اینستاگرام فعالیت باید به هر حال یک چیزی برای عرضه داشته باشید.

حتی اگر بخواهید محتوای کپی شده از جاهای دیگر نیز قرار دهید باید حداقل ساخت کاور و ادیت ویدیو ورا بلد باشید.

پس بهتون پیشنهاد می کنم حتما در دوره آموزش اینستاگرام ما شرکت کنید.[/vc_toggle][vc_toggle title=”واقعا درآمد بلاگر ها در ایران بالاست؟” style=”round” color=”sky” custom_font_container=”tag:h3|text_align:right” custom_use_theme_fonts=”yes” use_custom_heading=”true”]در ویدیویی که برای شما قرار دادیم با مدرک این درآمدها را ثابت کردیم. بله واقعا درآمدهای وحشتناک بالایی دارند.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

1 دیدگاه

 1. mehrnaz گفت:

  امیدوارم اینستاگرام رفع فیلتر بشه و بلاگرها هم باز هم فعالیت خودشون رو ادامه بدن. من هر روز مقالات سایت شما را در حوزه آموزش اینستاگرام نگاه می کنم و تبدیل به یکی از منابع من شده اید. دمتون گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *