سفارش ویو

خرید ویو ارزان اینستاگرام در نیک فالوور باعث می شود تا افرادی واقعی و ایرانی ویدیو های شما را ببینند. این امر باعث می شود تا بازدید ویدیو های شما در instagram بالا برود. بالا رفتن بازدید های ویدیویی کمک می کند تا شما از اکسپلور هم بازدید های خوبی را دریافت کنید. ما در نیک فالوور دارای پکیج های گوناگونی برای سفارش هستیم. به همین دلیل قصد داریم در این بخش به معرفی تمامی این پکیج ها بپردازیم.

شما اگر قصد دارید افراد زیادی پست ویدیویی شما را ببینند، بهترین راه استفاده از پکیج های بازدید video می باشد. این امر نه تنها در رشد پیج شما تاثیر گذار است، بلکه باعث می شود تا به شما کمک کند به اکسپلور بروید. رفتن به اکسپلور باعث می شود تا دیگر نیازی به خرید فالوور اینستاگرام پیدا نکنید. زیرا هر بار که پست به اکسپلور برود، فالوور های خوبی نیز دریافت خواهید. از این رو اگر محتوای تولید شده ی شما نیاز به بازدید دارد، بسته به بودجه و هدف خود می توانید از آنها استفاده کنید.

ویو ویدئو واقعی

شما با خرید فالوور اینستاگرام و افزایش ویو اینستاگرام خود می توانید زمینه را برای جذب فالوور مهیا کنید. همانطور که در همه ی سرویس ها به شما پیشنهاد سرویس های واقعی را کردیم، در این بخش نیز به شما این پیشنهاد را می کنیم. زیرا داشتن بازدید های واقعی یک امتیاز مثبت برای پیج شما محسوب می شود. به همین دلیل چه بهتر که همیشه این امتیاز را جذب خود کنیم. از این رو شما هر چقدر ویو ویدیو بیشتری داشته باشید، می توانید راحت تر به اکسپلور بروید.

سرعت ارسال در خرید ویو اینستاگرام واقعی چقدر است؟

شما می توانید در نیک فالوور که بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام نیز محسوب می شود پر سرعت ترین پکیج ها را امتحان کنید. در خرید ویو ارزان واقعی نیز این امر کاملا مشهود است. شما پس پس از ثبت سفارش، چند دقیقه بعد می توانید سرویس خود را تکمیل شده تحویل بگیرید. از آنجایی که رضایت مشتریان برای ما حرف اول را می زند، سرعت تمامی پکیج های خود را سعی می کنیم بالا نگه داریم. این امر نیز در خرید بازدید ویدیو کاملا مشهود است.

چرا خرید ویو ارزان اینستاگرام واقعی می تواند مفید باشد؟

همانطور که می دانید و بارها اعلام کرده ایم، هوش مصنوعی اینستاگرام بسیار پیشرفته است. به همین دلیل کاملا فرق افراد واقعی و فیک را به خوبی درک می کنیم. شما هر چقدر از افراد واقعی در پیج خود استفاده کنید، همان قدر می توانید به پیشرفت پیج خود اطمینان حاصل کنید. در خرید بازدید اینستاگرام نیز این امر کاملا مشهود می باشد. شما با افزایش بازدید واقعی می توانید به پست خود برای رفتن به اکسپلور کمک کنید. از این رو اگر خرید کامنت اینستاگرام نیز انجام دهید، می توانید به راحتی به دیده شدن خود کمک شایانی کنید.

خرید ویو خارجی

خرید ویو خارجی یعنی افرادی غیر ایرانی پست ویدئویی شما را بازدید کنند. این کار بازدید ویدیو شما را بالا می برد. این بازدید ها خلاف ویو های واقعی تاثیری در imperssion شما نخواهد گذاشت. از این رو شما با خرید کامنت اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام می توانید پست خود را حرفه ای تر کنید. با این فعالیت ها می توانید امیدوار باشید که پست ویدیوی شما به اکسپلور راه پیدا کند. افراد خارجی که پست شما را بازدید می کنند، کاملا واقعی هستند.

سرعت ارسال

سرعت ارسال در افزایش ویو اینستاگرام خارجی، بالا می باشد. شما اکثرا چند دقیقه پس از ثبت سفارش می توانید پست خود را ویو های خود را دریافت کنید. ما در نیک فالوور سعی کرده ایم تا بهترین خدمات را همراه با ارسال فوری برای کاربران خود مهیا کنیم. شما می توانید همیشه پر سرعت ترین پکیج ها و با کیفیت ترین محصولات را در سایت ما پیدا کرده و سفارش دهید. اولویت اصلی ما پس از کیفیت، سرعت ارسال سرویس ها می باشد که همواره بالا بوده است.

چرا ویو خارجی نیک فالوور بهترین است؟

همانطور که می دانید خرید ویو ارزان اینستاگرام فقط این نیست که ما ویو های فیک ارسال کنیم. ما در نیک فالوور ابتدا کیفیت بالا را تامین کرده و سپس با توجه به آن قیمت را تعیین می کنیم. از این رو شما در ویو خارجی نیز، بازدید فیک دریافت نخواهید کرد. فقط منظور از view ارزان خارجی این است که افرادی غیر ایرانی پست شما را مشاهده خواهند کرد. اما چون اکسپلور اینستاگرام بسته به موقعیت جغرافیایی نیز چیده می شود، نمی توانیم تضمینی دهیم که حتما به اکسپلور خواهید رفت. به همین دلیل می توانید با خرید لایک اینستاگرام و خرید کامنت اینستاگرام این مسئله را تا حدودی جبران کنید.

ویو ویدیو فوق ارزان اینستاگرام

خرید ویو فوق ارزان اینستاگرام یعنی افرادی غیر واقعی و از طریق ربات پست های شما را بازدید می کنند. از این رو فقط بازدید ویدیو شما به صورت کاملا غیر واقعی افزایش پیدا می کند. افزایش ویو اینستاگرام در این مورد تماما فیک بوده و هیچ تاثیری در رشد پیج شما نخواهد داشت. به همین دلیل اگر قصد شما فقط بالا بردن بازدید ویدیو خود است می توانید از این پکیج استفاده کنید. بازدید فیک فقط در اعتبار پیج شما موثر خواهد بود. اگر فالوور های بالایی دارید و فقط قصد این را دارید که پست های ویدئویی شما بازدید فیک دریافت کند، میتوانید از این سرویس فوق ارزان موجود استفاده نمایید.

سرعت ارسال

این سرویس از آنجا که با ربات اینستاگرام ارسال می شود، سرعت کمتری نسبت به پکیج های دیگر دارد. ما همواره زمانی بین 12 ساعت تا 24 ساعت را برای این سرویس اعلام می کنیم. اما همواره کمتر از این زمان است. اما به دلیل آنکه سرور ها گاهی دچار اختلال می شوند، زمان 12 ساعت تا 24 ساعته را مد نظر خود قرار دهید. ما همواره سعی بر این داریم قیمت های خود را کاهشی نگه داریم. اما برخی اوقات با توجه به سرویس ها شاید از سرعت آنها نیز کم شود.

خرید ویو فوق ارزان اینستاگرام چه ارزشی دارد؟

خرید ویو ارزان اینستاگرام همانطور که گفته شد در اعتماد مشتریان شما تاثیر گذار خواهد بود. از این رو اگر شما خرید فالوور اینستاگرام را انجام داده اید، بازدید خوبی دارید اما می خواهید این بازدید به صورت غیر طبیعی نیز رشد کند می توانید از view فوق ارزان ما استفاده کنید. اما به این توجه کنید که هرچه واقعی تر در اینستاگرام رفتار کنید بهتر خواهد بود. شما با افزایش ویو اینستاگرام فیک می توانید اعتماد مخاطبین خود را جلب کنید و درآمد کسب کنید.

خرید بازدید IGTV

بازدید IGTV همانطور که از اسمش پیداست مخصوص پست های بالای 1 دقیقه می باشد. پس اگر پست شما به این صورت است می توانید از این سرویس استفاده کنید. این سرویس نیز مانند سرویس های اصلی ما واقعی می باشد. چس می تواند در رشد پیج شما تاثیر گذار باشد. شما هرچه ویو ای جی تی وی بیشتری داشته باشید، می توانید در اکسپلور نیز بیشتر دیده شوید. به همین دلیل بهترین راه برای آنکه پست خود را بهتر به نمایش بگذارید، استفاده از این سرویس است.

سرعت ارسال خرید ویو ارزان اینستاگرام IGTV

این سرویس نیز مانند اکثر خدماتی که ما به شما ارائه می کنیم، سرعت بالایی دارد. شما می توانید به صورت کاملا فوری این سرویس را دریافت کرده و پست خود را بهتر به نمایش بگذارید. افرادی کاملا ایرانی و واقعی از پست شما بازدید می کنند. در ادامه ی راه نیز میتوانید با این کار موفقیت خود را تضمین کرده و به پیشرفت کسب و کار خود کمک کنید. ما در این سرویس نیز مانند افزایش لایک اینستاگرام، واقعی بودن و ایرانی بودن را نیز رعایت کرده ایم.

قوانین خرید ویو اینستاگرام

همانطور که می دانید هر سایت و فروشگاهی برای هر محصول خود یک سری قوانین دارد، از این رو برای خرید لذت بخش بهتر است به این قوانین احترام بگذاریم. قوانین خرید ویو ارزان اینستاگرام ما به شرح زیر می باشد.

  • برای پست های مولتی پست، بازدید ویدیو سفارش ندهید. برای آنها باید اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنید.
  • تمامی سفارشات اتوماتیک می باشد. از این رو پس از سفارش به پشتیبانان ما سفارش خود را اعلام نفرمایید.
  • برای سفارشات IGTV از پکیج مربوطه استفاده نمایید. در صورت اشتباه سفارش دادن، به هیچ عنوان سفارش قابل پیگیری نخواهد بود.
  • ویو واقعی روی imperssion پست شما تاثیر گذار خواهد بود.
  • پیج خود را تا پایان سفارش پابلیک نگه دارید و از پرایویت کردن جدا خودداری فرمایید. در صورت رعایت نکردن مسئولیت بر عهده ی خود شما می باشد.
  • ویو اکسپلورر را بهتر است زمانی خریداری کنید که پست شما در اکسپلورر قرار دارد. با این کار رشد ویو پیج بهتر است. در غیر این صورت پست در اکسپلورر کمتر باقی میماند و فقط ایمپرشن پست افزایش پیدا می کند.
  • پس از سفارش پست خود را پاک یا آرشیو نکنید.
  • لینک پست خود را حتما وارد کنید. از وارد کردن ایدی به جای لینک پست، خودداری نمایید.
  • فرم را با دقت پر فرمایید.
  • ویو خارجی، فوق ارزان و IGTV  فقط بر روی ویو ویدئو شما تاثیر می گذارد.