خرید لایک اینستاگرام ایرانی و واقعی

خرید لایک اینستاگرام برای این اهمیت دارد که اگر شما به اندازه کافی فالوور دارید، برای جلب توجه بیشتر باید حتما اقدام به افزایش لایک اینستاگرام کنید. این امر بسیار مهم و حیاتی است. تعداد لایک های بالا نشان دهنده کیفیت پست های شما می باشد. هرکسی که از پیج شما بازدید می کند، بعد از دیدن علاقه ای به لایک کردن ندارد. سرویس های ما را امتحان کنید و برای ورود به اکسپلور اینستاگرام، آماده شوید. اگر دوست داشتید میتوانید از سایت ما، اقدام به خرید فالوور برای پیج خود نیز کنید.

چرا خرید لایک اینستاگرام مهم است

اگر شما بخواهید برند خود را تبلیغ کنید، محصولات خود را به فروش برسانید و حتی از مشتریان جدید بهره مند شوید و یا مردم را ترغیب به استفاده از خدمات خود کنید، اینستاگرام بهترین برنامه برای کمک به شما است. اگر این بستر خوب و کارامد را برای اهداف خود ترجیح ندهید، فرصت خوب را در این بازه از زمان از دست داده اید. به آمار زیر نگاه کنید و مشاهده کنید که چرا اینستاگرام برای مقاصد گسترده مفید است.

 • ۶۰% کسانی که موبایل دارند، از اینستاگرام استفاده می کنند.
 • ۸۰% افراد، حداقل یک پیج را فالو می کنند.
 • ماهیانه ۲ میلیون تبلیغ در اینستاگرام انجام می شود.
 • به اعقاد ۵۹% افراد مشهور، اینستاگرام بهترین برنامه است.
 • هر ماه حدود ۸۰۰ میلیون نفر از این برنامه استفاده می کنند

این امر نشان می دهد که حتما باید پیج خود را تقویت کنید. این کار فقط با بالا رفتن فالوور ها و لایک های شما امکان پذیر است.

خرید لایک اینستاگرام

چرا ما را انتخاب کنید؟

95%

رضایت کاربران

1589479+

تعداد سفارشات لایک

5846

سفارشات در حال انجام

100%

کیفیت

خرید لایک اینستاگرام تعداد کم

خرید لایک اینستاگرام ایرانی تعداد پایین به درد کسانی میخورد که پیج خود را تازه تاسیس کرده اند و فالوور های کمی دارند. از این رو میتوانید از این پکیج ها استفاده کنید. اما اگر فالوور هایی بالا دارید میتوانید از پکیج پایینی استفاده کنید که تعداد بیشتری راشامل میشود. تمامی لایک های ارسال ما ۱۰۰ درصد واقعی و فعال بوده و در نرخ تعامل پیج شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. همچنین میتوانید از خرید فالوور اینستاگرام ما نیز استفاده کنید.

100 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

200 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

300 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

500 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

پکیج های تعداد بالا افزایش لایک اینستاگرام

شما در این بخش میتوانید به صورت انبوه و تعداد بالا اقدام به افزایش لایک اینستاگرام برای پیج خود کنید. اگر فالوور های بالایی دارید و میخواهید پست شما به همگان نمایش داده شود، پیشنهاد ما استفاده از این پکیج ها می باشد. تمامی لایک هایی که شما دریافت می کنید تماما واقعی بوده و روی پیج شما تاثیر ۱۰۰ درصد مثبت خواهد گذاشت. به راحتی اقدام خرید لایک ایرانی کنید.

1000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

2000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

5000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

10000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

افزایش لایک اینستاگرام

افزایش لایک اینستاگرام تنها دغدغه افراد بعد از خرید فالوور است. زیرا گاهی اوقات تعداد لایک ها با تعداد فالوور تناسب ندارد و از این رو باعث آزرده خاطر شدن شما می شود. به همین دلیل بحث خرید لایک ایرانی پیش می آید. ما این تضمین را به شما می دهیم که تمام لایک های ارسالی ما ایرانی هستند و همگی کاربرانی هستند که مثل من و شما در اینستاگرام فعالیت می کنند. پس این کار در رشد پیج شما تاثیر مثبت می گذارد.

داشتن لایک های بالا می تواند باعث بروز انگیزه در افراد برای فعالیت بهتر می شود. زیرا وقتی شما برای پست هایتان هزینه می کنید دوست دارید بیشتر دیده شود. بهتر است در پست های خود از هشتگ نیز استفاده کنید که اگر اقدام به خرید لایک اینستاگرام کردید، پست هایتان در هشتگ ها دیده شود و فالوور نیز دریافت کنید.

به خاطر داشته باشید فعالیت مستمر شما در اینستاگرام باعث خاص شدن شما می شود. پس در انتخاب پست هایتان دقت کنید.

افزایش لایک اینستاگرام
خرید لایک ایرانی اینستاگرام

ارزانترین لایک اینستاگرام

نیک فالوور به دلیل داشتن کیفیت بالا همواره مشتریان زیادی را جذب خود کرده است. به همین دلیل با داشتن قیمت های ارزان و منصفانه به عنوان ارزان ترین سایت خرید لایک اینستاگرام نیز می باشد. زیرا ما اعتقاد داریم همانگونه که کیفیت بالا را ارائه می دهیم، با داشتن قیمت های منصفانه میتوانیم مشتریان بهتری نیز کسب کنیم. شما در سایت ما میتوانید به راحتی خرید لایک واقعی را تجربه کنید که نتیجه را پس از انجام مشاهده خواهید کرد.

نحوه ی افزایش لایک اینستاگرام

افزایش لایک واقعی شما بر اساس ترفند های اصولی که مخصوص نیک فالوور است انجام می پذیرد. شما بعد از خرید لایک ایرانی از نیک فالوور میتوانید مطمئن باشید که به مرور زمان درآمد های کلان بدست آورید. فقط این کار کمی زمان می برد. تمامی سفارشات ما به صورت اتوماتیک است و از این رو اکثرا چند دقیقه بعد از ثبت سفارش لایک، سفارشتان استارت خواهد خورد.

آموزش خرید لایک اینستاگرام

در این بخش به شما آموزش خواهیم داد تا چگونه از سایت ما لایک اینستاگرام خریداری کنید.

 • ابتدا پکیج خود را انتخاب کنید و سپس روی ثبت سفارش کلیک کنید.
 • پس از آن به صفحه ای هدایت می شود که پکیج های دیگری نیز وجود دارد.
 • در آن بخش توضیحات هر سرویس را مطالعه کنید.
 • پس از بررسی های لازم روی خرید لایک اینستاگرام کلیک کنید.
 • بعد از این کار به درگاه شاپرک که امن ترین درگاه کل کشور است منتقل می شوید.
 • سپس پرداخت خود را انجام دهید و منتظر باشید تا سفارش شما استارت شود

آیا خرید لایک اینستاگرام مفید است؟

بیشتر ما زمان زیادی را به صورت آنلاین می گذرانیم. به بیرون نگاه کنیم و محصولات متنوعی را ببینیم. شما نیز میتوانید با داشتن یک حساب اجتماعی در این بازار سهیم شوید. پس از این کار مردم میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند، برند شما را بشناسند و در نتیجه محبوب و معروف شوید. پس از طولانی مدت متوجه خواهید شد که وقت اضافی به جز جواب دادن به مشتریان خود ندارید. از این رو اینستاگرام بهترین بستر برای ایجاد بیزینس در آن است.

نیک فالوور بیش از یک دهه درگیر تجارت الکترونیک است. همچنین در سال ها فعالیت خود به بیش از هزاران مشتری سرویس مطمئنی را ارائه داده است. ما به مشتریان خود وعده دروغ نخوایم داد و همین امر باعث شده است که مشتریان به خدمات اطمینان کامل کنند. شما میتوانید در سایت ما به بهترین نحو اقدام به افزایش لایک اینستاگرام خود کنید. همچنین طبق وعده ای که به شما داده ایم سفارشات خود را دریافت کنید. زیرا صداقت مهمترین چیز است. ما تنها ارائه دهنده سرویس لایک واقعی در کل کشور می باشیم که سرویس هایمان اختصاصی و ویژه می باشد.

ما نمیتوانیم این را تایید را رد کنیم. اما ساده است. شما فقط لینک پست خود را برای بفرستید و به کارهای روزمره خود برسید و با نوشیدن یک لیوان چای یا قهوه سفارش شما نیز استارت می شود. اما چون ما نیز خدمات بیشتری دوست داریم به شما ارائه دهیم، سفارش لایک حرفه ای ما کیفیت بالایی دارد و سرعت انجام آن نیز بیشتر است.

مولتی لایک اینستاگرام به سرویس هایی گفته می شود که برای چند عکس انجام می شود. شما برای این کار باید ابتدا سفارش بالای ۱۰ هزار عدد بدهید. سپس به جای لینک تصویر، ایدی خود را وارد کنید. در این صورت لایک ها به طور رندوم بین چند پست آخر شما پخش خواهد شد.

اگر هنوز پیج شما برند نشده است، به ما اعتماد کنید. اگر پیجی دارید که بی روح است و تازه اول راه هستید بهترین کار استفاده از خدمات ما است تا پیج شما را جانی دوباره بدهیم. امیدواریم بتوانیم با ارائه سرویس های مطمئن و ویژه شما را همراهی کنیم.

اگر نمی دانید بدانید که، رسانه های اجتماعی سیستمی هستند که بر روی شناخت متمرکز هستند. اما برخی مخالف هستند و می گویند رسانه های اجتماعی مکانی بیان احساسات و صحبت های مردم است و نه برای تحث تاثیر قرار دادن کسی، بلکه آنها فقط میتوانند از طریق خودشان، خود را بشناسند و شناخت و اعتبار آنها بسته به خودشان دارد. جالب است بدانید که شبکه های اجتماعی دریچه ای نو از شناخت را ارائه می دهند و این یکی از مهمترین دلایلی است که ما باید اقدام به خرید لایک اینستاگرام کنیم. علاوه بر این به شما در راه اندازی کمپین ها و همچنین اگر در ابتدای مسیر هستید کمک کند. به همین دلیل شما سطح بالایی از اعتماد را برخوردار خواهید شد زیرا مردم حالا می دانند که برایشان مهم هستید.

اگر شما فردی هستید که به دنبال دوستان جدید هستید یا اینکه به دنبال شرکتی هستید که مشتری های شما را افزایش دهد و به کسب و کار شما توسعه دهد. نیک فالوور میتواند به شما کمک کند. ما به شما تضمین می دهیم که لایک فوری را برای شما ارسال خواهیم کرد آن هم از کاربران واقعی اینستا. آن هم با ارزان ترین قیمت های موجود. ما همیشه در تلاش هستیم با پشتیبانی خوب، ویژه و ارسال سریع سفارش به هزینه ای که می کنید احترام قائل باشیم. همچنین بسته های متنوعی را نیز برای شما فراهم کرده ایم. میتوانید بر طبق بودجه و نیاز خود از هر کدام پکیج ها استفاده کنید. اصل فعالیت ما بر مشتری مداری است. به این صورت که شما هر وقت مشکلی پیدا کردید یا سوالی داشتید بتوانید سریعا به کارشناسان پیام بدید و شما را راهنمایی کنیم.

کلیه خدماتی که ما ارائه می دهیم، از ساده ترین روش های ثبت سفارش است. ما اطلاعات اضافی از شما نخواهیم گرفت. و تمام آنچه از شما نیاز خواهیم داشت در تمام مراحل شماره تماس شما برای پیگیری سفارشات شما است. هنگامی که سفارش خود را ثبت می کنید و جزییات سفارش را می نویسید، ما آن را دریافت می کنیم و در کمتر از ۲۴ ساعت سفارش شما استارت می شود به همین راحتی. پرداخت شما از طریق درگاه شاپرک خواهد بود. همچنین وب سایت ما نیز زیر نظر سایت زرین پال می باشد که امنیت پرداخت را برای شما فراهم کرده ایم. بهترین کار بعد از خرید لایک این است که قهوه ای نوش جان کنید و به تعداد لایک های خود نگاه کنید. اکثر سفارشات نیز کمتر از ۱۲ ساعت تکمیل می شوند.

البته که جواب این سوال بله است. هیچ تفاوتی بین خدمات ما و دوستان واقعی شما وجود ندارد و به همان صورت که آنها پست های شما را میبینند ما نیز خدمات ارائه می دهیم. تنها تفاوت ما با بقیه این است. ما به شما اطمینان می دهیم که برای تمامی پست های شما لایک واقعی ارسال کنیم که در این صورت هیچ قانونی نقض نمی شود. هنگامی که از خدمات استفاده می کنید میتوانید اطمینان داشته باشید که هیچ گاه از قوانین اینستاگرام تخطی نکرده اید.

در حال حاظر شما میتوانید از طریق کلیه کارت های عضو شتاب از درگاه مطمئن شاپرک ما که زیر نظر زرین پال هستیم، سفارش خود را انجام دهید. کلیه مراحل پرداخت کمتر از ۵ دقیقه طول خواهد کشید. همچنین میتوانید از طریق کارت به کارت نیز خرید خود را نهایی کنید که برای این کار با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

خرید لایک ایرانی

شاید گاهی برای شما پیش بیاد و از خودتان سوال کنید که آیا خرید لایک اینستاگرام ایرانی وجود دارد؟ باید بگوییم بله. ما در نیک فالوور به جز افزایش فالوور ایرانی که برای شما تهیه کرده ایم، میتوانید افزایش لایک ایرانی اینستاگرام را نیز تجربه کنید. اما لایک ایرانی چگونه است و چه ویژگی هایی دارد؟ شما بعد از خرید لایک اینستاگرام ایرانی از سایت ما، پس از چند دقیقه مشاهده خواهید کرد که کلی کاربر ایرانی پست های شما را لایک کرده اند. این کاربران با اسم های ایرانی و مشخص، بیو ایرانی و عکس هایی مشخص هستند که از کشور خودمان هستند.

ما به دلیل داشتن سرور قدرتمند میتوانیم بیش از ۱ میلیون لایک برای پست های شما ارسال کنیم که در نوع خود بی نظیر است. اکثر هنرمندان، سلبریتی ها، فوتبالیست ها و افراد سر شناس دیگر از مشتریان پر و پا قرص ما هستند. زیرا گاهی مردم علاقه ای به لایک کردن پست های شما ندارند، از این جهت خرید لایک اینستاگرام ایرانی، باعث می شود تا شما دیگر نگران بازدید و لایک پست های خود نباشید.

لایک واقعی اینستاگرام

ما به شما این اطمینان را می دهیم در پکیج لایک حرفه ای میتوانید خرید لایک اینستاگرام ایرانی و واقعی را تجربه کنید. زیرا ما سرویس لایک فیک در پکیج هایمان نداریم. طبق الگوریتم جدید اینستاگرام، خرید لایک فیک باعث بسته شدن پیج شما خواهد شد. از این رو سعی کنید اگر دوست دارید در اینستاگرام باقی بمانید، هزینه کنید اما درست هزینه کنید. پیج های زیادی هستند که بخاطر خرید لایک واقعی اینستاگرام توانستند نتایج خوبی را بگیرند.

خرید لایک ایرانی واقعی باعث می شود در اکسپلور سریعتر دیده شوید. همچنین میتوانید با داشتن لایک ها بالا، تبلیغات خوبی را از اسپانسر های خود دریافت کنید. زیرا اکثر آنها دوست دارند تبلیغات را در پیج هایی انجام دهند که دارای لایک و بازدید زیادی هستند. داشتن لایک های ایرانی نیز به هیچ عنوان کسی را مشکوک به خرید لایک اینستاگرام نمی کند. امیدواریم بتوانیم با سرویس های بهتر در کنار شما باشیم.

خرید لایک واقعی ایرانی