• نیک فالوور

  مرجع رسمی خدمات اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام ارزان

خرید لایک اینستاگرام ارزان شاید نیاز بسیاری از افراد باشد. زیرا هنگامی که شما پستی را در اینستاگرام خود منتشر می کنید، دوست دارید دیده شود. به همین دلیل به افزایش لایک اینستاگرام روی می آورید. حتی اگر شما فالوور های بالایی نیز داشته باشید باز هم نیاز به این خدمات پیدا می کنید. دلیل آن نیز کاملا واضح است. فالوور های شما دوست ندارند شما را لایک کنند. در اکثر پیج ها مخصوصا فروشگاهی به این صورت است. پس بعد از خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، شروع به خرید لایک کنید.

هنگامی که برای پست خود این کار را انجام می دهید، زودتر به اکسپلور راه پیدا می کنید. زیرا همانطور که می دانید عمده دلیلی که باعث می شود یک پست به این مکان راه پیدا کنید، داشتن لایک های بسیار زیاد است. حتما به ایرانی بودن لایک ها نیز توجه کنید. زیرا اگر خارجی باشد، به هیچ عنوان قابل قبول نیست. از این رو خرید لایک اینستاگرام ایرانی در نیک فالوور، جزو بهترین و پر فروش ترین پکیج های موجود است. شما میتوانید محصولات ما را با قیمت مناسب همراه با کیفیت بالا خریداری کنید. این تضمین را به شما می دهیم که بعد از یک مدت به یکی از پر بازدید ترین پیج های اینستاگرام تبدیل می شوید.

خرید لایک اینستاگرام

چرا ما را انتخاب کنید؟

95%

رضایت کاربران

+31259841

تعداد سفارشات لایک

18345

سفارشات در حال انجام

100%

کیفیت

خرید لایک اینستاگرام ارزان تعداد کم

در این بخش شما میتوانید بسته به تعداد فالوور ها و نیاز خود لایک تهیه کنید. طبق تجربه سعی کنید نسبت ۲ به ۱ را رعایت کنید. یعنی به ازای هر ۱۰۰۰ فالوور ۵۰۰ لایک ایرانی خریداری کنید. اینگونه پست شما طبیعی تر جلوه می کند. به همین ترتیب شما اگر فالوور های کمی دارید، میتوانید از این بخش استفاده کنید. خرید لایک ایرانی ارزان در این بخش کاملا مشهود است. همچنین اگر دوست دارید سرعت ارسال سفارشات و یا کیفیت سرویس ها را نیز امتحان کنید، این بخش مخصوص شما می باشد.

100 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

200 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

300 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

500 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

خرید لایک اینستاگرام ایرانی به صورت انبوه

دوست دارید بیشتر دیده شوید؟ اقدام به خرید فالوور اینستاگرام ایرانی تعداد بالا کرده اید؟ لایک های کمی دارید؟ این بخش مخصوص شما است. شما با استفاده از سرویس های این بخش می توانید امیدوار باشید که در قسمت اکسپلور دیده شوید. زیرا احتمالا هم فالوور بالایی دارید و با خرید این پکیج تعداد لایک های بالایی نیز دریافت می کنید. اما نکته ای که وجود دارد این است که حتما بلافاصله پس از گذاشتن پست خرید خود را انجام دهید. زیرا افزایش لایک اینستاگرام فوری بسیار مفید و قابل قبول است. به راحتی از پکیج های زیر استفاده کنید و به دنیایی جدید سلام کنید.

1000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

2000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

5000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

10000 لایک

ارزان
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • حاوی کاربران واقعی

چرا خرید لایک اینستاگرام مهم است

همانطور که در بالاتر توضیح دادیم، این کار باعث می شود بیشتر دیده شوید. اما چگونه و چرا؟ طبق الگوریتم جدید اینستاگرام پست ها بر طبق ساعتی که آن را منتشر کرده اید قرار نمی گیرند. در این الگوریتم که در هسته ی اصلی اینستاگرام قرار دارد، تعداد لایک و بازدید مهم است. از این رو اگر ساعات اولیه که پست را قرار داده اید، لایک بالا داشته باشید برای بقیه فالوور هایتان نیز پست نمایش داده می شود و در نتیجه بازدید شما بالاتر می رود.

یکی دیگر از اهداف در خرید لایک اینستاگرام ارزان این است که راه ورود شما به اکسپلور را هموار تر کند. زیرا هنگامی که شما در بخش سرچ اینستاگرام نمایش داده شوید، یعنی به دنیای جدید پر مخاطب سلام کرده اید. اما این موضوع قوانین مخصوص خود را دارد. همچنین باید مواردی را نیز رعایت کنید که در وبلاگ سایت به طور کلی به آن پرداخته ایم. یکی از همان قوانین داشتن لایک های بالا است. از این رو شما با افزایش لایک می توانید یکی ازمراحل آن را پشت سر بگذارید و به اکسپلور راه پیدا کنید.

افزایش لایک اینستاگرام ایرانی

پرسشی که اکثر کاربران در خرید لایک اینستاگرام ارزان از ما می پرسند این است. آیا افزایش لایک شما ایرانی است؟ به ضرص قاطع عرض می کنیم که بله. زیرا اعتقاد داریم کیفیت پکیج ها باید طوری باشد که نیاز شما را بر آورده کند. همانطور که در خرید فالوور اینستاگرام ایرانی عرض کردیم، داشتن لایک خارجی و یا فیک به هیچ عنوان به درد شما نمی خورد. جدا از آنکه تمامی لایک های ما ایرانی می باشد، واقعی نیز می باشد. یعنی کاربرانی مانند من و شما هستند. در نتیجه در رشد پیج شما تاثیر خوبی را می گذارند.

این را نیز توجه کنید که داشتن فعالیت مستمر و درست باعث بازدید بالای شما می شود. پس سعی کنید روزانه پست هایی را در پیج خود قرار دهید. همچنین در ساعات و دقیقه های ابتدایی اقدام به افزایش لایک کنید. زیرا اگر روز ها و هفته ها بگذرد و لایک خود را یک باره بالا ببرید، چندان مفید نیست. همچنین این را توجه کند که  تولید محتوا را جدی بگیرید و هم اینکه کیفیت پست های خود را بالا ببرید. پس از چند وقت متوجه خواهید شد که چه پیج مفید و پر بازدیدی دارید.

افزایش لایک اینستاگرام
خرید لایک ایرانی اینستاگرام

ارزانترین لایک اینستاگرام

هنگامی که شما قصد خرید لایک اینستاگرام ارزان و ایرانی را می کنید، به سایت ها با قیمت های مختلف برخورد می کنید. اما دلیل این همه تفاوت قیمت در چیست؟ چرا برخی قیمت بسیار پایین تر از عرف بازار اعلام می کنند اما قیمت برخی نیز بالا است؟ مسلما جواب این پرسش واضح است. کیفیت و سرعت ارسال لایک بسیار مهم است. دلیل افزایش یا کاهش قیمت برخی سایت ها نیز همین امر است. اما با توجه به سرعت خوب و بالایی که ما داریم، بدون شک ارزان ترین لایک اینستاگرام ایرانی مخصوص ماست.

برخی درباره نحوه ی افزایش لایک اینستاگرام نیز سوالاتی را می پرسند. افزایش لایک اینستاگرام شما بر طبق اصول و قواعدی انجام می شود که شما اکشن بلاک نشوید. همانطور که در جریان هستید، خرید لایک فیک خلاف قوانین اینستاگرام است. به همین دلیل اگر سرور های اینستاگرام تشخیص به این موضوع بدهند، پیج شما ریپورت و بلاک می شود. نکته ی دیگری که وجود دارد شما خرید لایک اینستاگرام ارزان را بدون پسوورد انجام می دهید. این یعنی احترام به حریم شخصی پیج شما توسط ما.

به دلایلی که در بالاتر توضیح دادیم هنگامی که اسم ارزان ترین لایک اینستاگرام وسط می آید، نیک فالوور بدون شک یکی از بهترین هاست. زیرا دارا بودن لایک واقعی و ایرانی، کیفیت بالا، سرعت ارسال بالا و همچنین پشتیبانی فوق العاده قوی باعث این امر شده است. سایت های مختلفی هستند که این خدمات را ارائه می کنند. به همین دلیل میتوانید با یک بار خرید فرق ما با دیگران را نیز متوجه شوید. زیرا صحبت های خود را در عمل ثابت می کنیم.

مولتی لایک اینستاگرام چیست؟

مولتی لایک اینستاگرام به سرویس هایی گفته می شود که برای چند عکس انجام می شود. شما در هنگام خرید لایک اینستاگرام ارزان ایرانی از سایت ما، ابتدا پکیج ۱۰ هزار تایی را انتخاب کنید. سپس به جای لینک تصویر، ایدی خود را وارد کنید. با این کار لایک ها بین چندین پست اخیر شما پخش می شود. ما در نیک فالوور، همانطور که در خرید فالوور اینستاگرام ایرانی مشاهده کردید، تمامی جوانب را در نظر گرفته ایم. زیرا راحتی شما و کیفیت محصولات ارائه شده برای ما بسیار مهم است.

چرا افزایش لایک اینستاگرام مهم است

اگر نمی دانید بدانید که، رسانه های اجتماعی سیستمی هستند که بر روی شناخت متمرکز هستند. اما برخی مخالف هستند و می گویند رسانه های اجتماعی مکانی بیان احساسات و صحبت های مردم است و نه برای تحث تاثیر قرار دادن کسی، بلکه آنها فقط میتوانند از طریق خودشان، خود را بشناسند و شناخت و اعتبار آنها بسته به خودشان دارد. جالب است بدانید که شبکه های اجتماعی دریچه ای نو از شناخت را ارائه می دهند و این یکی از مهمترین دلایلی است که ما باید اقدام به خرید لایک اینستاگرام ارزان کنیم. علاوه بر این به شما در راه اندازی کمپین ها و همچنین اگر در ابتدای مسیر هستید کمک کند. به همین دلیل شما سطح بالایی از اعتماد را برخوردار خواهید شد زیرا مردم حالا می دانند که برایشان مهم هستید.

خرید لایک واقعی ایرانی