خرید فالوور ایرانی

با فالوور ایرانی، تو ایران معروف شو!

خرید فالوور ایرانی به عنوان جدیدترین سرویس سایت نیک فالوور به دارندگان کسب و کارها کمک می کند تا شانس بیشتری برای دیده شدن در شبکه های اجتماعی داشته باشند.

اگر در فضای اینستاگرام دارای کسب و کاری هستید یا از اینستاگرام به عنوان ابزاری برای معرفی کسب و کار خود استفاده می کنید، حتما می دانید که هرچه فالوور های ایرانی شما بیشتر باشد، شانس شما برای موفق شدن و رسیدن به اهدافتان بیشتر خواهد بود.

وب سایت نیک فالوور به عنوان قدیمی ترین وب سایت فروشنده فالوور اینستاگرام، سرویس خرید فالوور ایرانی را برای همراهان خود فراهم نموده است تا بتواند با استفاده از این سرویس گامی در جهت موفقیت صفحات اینستاگرام شما برداشته باشد.

چرا نیک فالوور را انتخاب کنیم

مشتریان نیک فالوور

مشتریان

بیش از
0
نفر
سفارشات خرید فالوور

ارسال سفارشات

در
0
ساعت شبانه روز
رتبه بندی نیک فالوور

رضایت مشتریان

0
درصد
پشتیبانی فروش فالوور

کارشناسان پشتیبانی

0
نفر

فضای اینستاگرام برای یک کسب و کار بدون وجود فالوور مناسب و محتوای خوب سود چندانی ندارد. پیج های زیادی هستند که کسب و کارشان را فقط در اینستاگرام دارند و در فضای واقعی فعالیتی ندارند. این پیج ها عمدتا دارای فالوور بالایی هستند و یکی از روش‌هایی که استفاده می‌کنند، خرید فالوور ایرانی اینستاگرام است. اما سوالی که پیش می‌آید این است که خرید فالوور اینستاگرام به چه صورت باید انجام شود.

در صورتی خرید فالوور اینستاگرام به رشد کسب و کارتان کمک می‌کند که شما خرید فالوور فعال را انجام دهید و از خرید فالوور فیک خودداری کنید. مورد دیگر این است که فالوورهای شما باید محتوای شما را درک کنند تا به آن واکنش نشان دهند.

پس از خرید فالوور ایرانی اطمینان حاصل کنید. یکی از شاخه‌های کسب و کار اینترنتی که در کشور پیشرفت بسیاری داشته است، کسب و کار تحت شبکه‌های مجازی نظیر اینستاگرام است. اما بازاریابی در این حوزه قوانین خاص خود را دارد و فعالیت‌هایی متفاوت را برای جذب مشتری می‌طلبد و شما صرفا با راه‌اندازی یک پیج اینستاگرام نمی‌توانید به سود برای کسب و کار خود برسید و در اینجا خرید فالوور واقعی اینستاگرام به کمک شما خواهد آمد.

در عصر امروز شبکه‌های اجتماعی یکی از نیازهای هر فرد یا کسب و کاری است. استفاده از این فضا، به دلیل تعداد زیاد کاربران می‌تواند یک عامل تاثیر گذار در بازاریابی کسب و کار شما باشد. اینستاگرام در صدر این شبکه‌های اجتماعی در ایران قرار دارد که امکانات بسیاری خوبی را به کاربران برای گسترش فعالیت‌های خود ارائه می‌دهد.

اما نکته مهم اینجاست که اعتبار در این شبکه‌های اجتماعی به تعداد فالوور‌ها بستگی دارد و جذب فالوور فعال و واقعی کاری دشوار است و به همین خاطر خرید فالوور واقعی و فعال می‌تواند به شما کمک کند. در جامعه ما شاید توجه به تعداد فالوور در اینستاگرام، نسبت به ارائه محتوای مفید بیشتر باشد. پیج‌هایی هستند که محتوای بسیار مفیدی ارائه می‌دهند اما در جذب فالوور ناکام هستند و رشد مناسبی ندارند.

نیک فالوور فرایند خرید فالوور ایرانی را برای شما آسان کرده است و تنها با چند کلیک می توانید فالوور اینستاگرام ایرانی و واقعی به صفحه اینستاگرام خود اضافه کنید.

آیا فالوور اینستاگرام ایرانی ریزش دارد؟

تمامی روش های خرید فالوور اگر به درستی پیاده سازی نشوند ممکن است ریزش داشته باشند. همواره افرادی که برای مشاوره اینستاگرام به ما مراجعه می کنند از این موضوع گلایه می کنند که از سرویس های خرید فالوور استفاده کرده اند اما بعد از مدتی فالوور های آن ها ریزش داشته است.

اما راهکاری که نیک فالوور به آن ها پیشنهاد می دهد خرید فالوور ایرانی و تولید محتوای مستمر و مفید با استفاده از اصول تولید محتوای جذاب برای اینستاگرام است.

اگر این دو کار را به شکل استاندارد انجام دهید نه تنها فالوور های شما ریزش نخواهد نداشت، بلکه تعداد دنبال کننده های صفحه اینستاگرام شما به شکل انفجاری رشد خواهد کرد و نتیجه بسیار مطلوبی را دریافت خواهید کرد. اما در اکثر اوقات کاربران تصور می کنند که تنها با خرید فالوور اینستاگرام و بدون تولید محتوا می توانند به نتایج خود برسند.

اهمیت خرید فالوور ایرانی

مدیران پیج‌های اینستاگرامی قبل از هر چیزی باید بدانند افزایش فالوور اینستاگرام  یک امر کاملا واقعی است، این موضوع نه تنها در ایران بلکه در کشورهایی که از پلتفرم اینستاگرام یا تلگرام استفاده می‌کنند، نیز اجرا می‌شود.

صاحبان پیج‌های تجاری با مراجعه به سایت‌های فروش فالوور و خرید فالوور ایرانی را به آسانی انجام می‌دهند و در بازه‌ زمانی مشخصی نتیجه مطلوبی دریافت می‌کنند.

اهمیت داشتن فالوور ایرانی برای پیج‌های تجاری اینستاگرام که در حوزه‌ جغرافیایی کشور ایران در حال فعالیت هستند، امری ضروری است. مسئله‌ داشتن فالوور ایرانی به قدری برای ادمین‌های پیج‌های تجاری حائز اهمیت است که حاضر هستند با پرداخت هزینه‌های سنگین، فالوورهای ایرانی و واقعی را برای پیج‌های خود خریداری کنند.

گاهی ممکن است پست و تبلیغ به اشتراک گذاشته‌ شده توسط شما را افراد زیادی در هر نقطه از جهان مشاهده کنند و حتی ممکن است پیج شما راهم دنبال کنند. اما در حقیقت این روند هیچ تاثیری به حال شما نخواهد داشت چرا که حوزه‌ فعالیت شما در این کشورها نیست و شما امکان دسترسی به آن‌ها را نخواهید داشت.

خرید فالوور ایرانی چه کمکی به کسب و کار من می کند؟

بر اساس الگوریتم های جدید اینستاگرام هرچه تعامل یا engagement فالوور های شما با پست های شما بیشتر باشد باعث می شود تا پست شما بیشتر دیده شود و شانس حضور شما در فضای اکسپلور اینستاگرام بیشتر می شود.

منظور از تعامل یا اینگیجمنت میزان لایک، کامنت و سیو شدن پست شما می باشد. از این رو شما با داشتن فالوور ایرانی شانس بیشتری برای داشتن تعامل با کاربران خواهید داشت و شانس شما برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام بیشتر خواهد شد و پست های شما در معرض دید افراد بیشتری قرار خواهد گرفت.

خدمات دیگر نیک فالوور

افزایش فالوور
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • فالوور های 100 درصد واقعی
افزایش لایک
 • تضمین کیفیت
 • ارسال در سریع ترین زمان
 • لایک های 100 درصد واقعی
خرید کامنت
 • ارسال سریع
 • کامنت واقعی
 • دارای پشتیبانی
 • مشاور امنیت
 • مشاور رشد پیج
 • مشاور تبلیغاتی و...