شغل های پردرآمد اینستاگرام

شغل های پردرآمد اینستاگرام یکی از بخش های آموزش اینستاگرام است. زیرا پس از خرید فالوور اینستاگرام مهمترین مسئله ای که به وجود می آید کسب درآمد از آن است. پس با نیک فالوور همراه باشید تا شما را در این زمینه مثل همیشه راهنمایی کنیم.

در ابتدا این را عرض کنم که اگر شما فالوور کافی در اینستاگرام نداشته باشید، نتیجه گرفتن شما بسیار سخت می شود. از این رو بهتر است از نیک فالوور، فالوور با کیفیت خریداری کنید. خوب بریم سراغ آموزش و مشاغل پردرآمد این حوزه را مورد بررسی قرار دهیم. شاید از خود سوال کنید که بهترین شغل اینستاگرامی چیست و یا اینکه درآمد واینر های اینستاگرام چقدر است. نگران نباشید طبق گزارشاتی که تهیه کرده ایم همه را به شما توضیح خواهیم داد.

شغل های پردرآمد اینستاگرام 

فروشگاه اینترنتی

در این قسمت از معرفی شغل های پردرآمد اینستاگرام به بررسی پیج های فروشگاهی می پردازیم. اگر خاطرتان باشد در مطالب قبلی به این موضوع که ۳ نوع پیج در اینستاگرام داریم، پرداختیم. اگر مطالب آن بخش را نخوانده اید حتما مطالعه کنید. پیج های زیادی در اینستاگرام وجود دارد که برخی افزایش فالوور را جدی گرفته اند و برخی نیز برایشان مهم نیست. اما طبق تجربه کسانی که فالوور های بالایی دارند فروش بهتری نیز دارند. زیرا اطمینان افراد به اینگونه پیج ها بسیار زیاد است.

در زمینه پیج فروشگاهی در اینستاگرام، فروش لباس زنانه و مردانه، فروش بدلیجات و همچنین فروش لوازم آرایش درآمد های خوبی را به شما می دهد. شاید در بازار های سنتی مغازه دارها در روز فروش خوبی را نداشته باشند و مغازه آنها اکثرا خالی از مشتری باشد. اما در پیج های فروشگاهی همواره فروش بالا است. برای کسب درآمد از این زمینه بهترین کار این است که نکاتی که در زیر آورده می شود را مو به مو اجرا کنید. زیرا تمامی روش ها تجربه شده است و بهترین آنها که نتیجه داده است را برای شما فراهم کرده ایم.

نکات مهم در زمینه پیج فروشگاهی

همانطور که می دانید مردم دوست ندارند شما چیزی را به آنها بفروشید اما عاشق خرید کردن هستند. پس داشتن یک پیج فروشگاهی به تنهایی کافی نیست. پس چه کار کنیم؟ جواب بسیار ساده است. مراحلی که در زیر به شما می گوییم را رعایت کنید. همواره ما سعی کردیم نکات مفیدی را درباره بسیاری از مسائل از جمله کسب درآمد از اینستاگرام به شما توضیح دهیم. در این بخش نیز به شما خواهیم آموخت چگونه یک پیج فروشگاهی زیر مجموعه ی شغل های پردرآمد اینستاگرام است.

دو پیج بسازید

به دلیل آنکه پیج های فروشگاهی دیر فالوور کسب می کنند بهتر است دو تا پیج بسازید. یکی از این پیج ها برای تولید محتوا باشد و دیگری پیجی باشد که محصولات خود را در آن قرار می دهید. به عنوان مثال اگر قصد فروش لوازم آرایشی دارید که جز مشاغل پردرآمد در اینستاگرام است به این روش عمل کنید. یک پیج بسازید که محصولات خود را در قرار می دهید و توضیحاتی راجع به هر محصول را در آن قرار دهید. یک پیج دیگر برای تولید محتوا بسازید. پیج تولید محتوا یعنی اینکه شما در زمینه آرایش مطالب مفیدی را برای مخاطبان خود تولید کنید. به عنوان مثال مطلب درباره استفاده از کرم پودر و یا چگونگی آرایش سریع و.. قرار دهید. در گوگل یک سرچ کوچک بزنید میتوانید به مطالب آن دست پیدا کنید.

هر دو پیج را با یکدیگر مدیریت کنید. در ساعات مناسب پست بگذارید و نکاتی که در مطالب قبلی گفته شده است را حتما رعایت کنید.

اینفلوئنسر

اینفلوئنسری نیز یکی از شغل های پردرآمد اینستاگرام محسوب می شود. به عنوان مثال صدف بیوتی یکی از معروف ترین آنها است. صدف بیوتی در زمینه میکاپ اینفلوئنسر است. درآمد این افراد از طریق تبلیغات تامین می شود. درآمد های این افراد ماهانه بالای ۵۰۰ میلیون تومان است. تستر ها نیز نمونه ی دیگری از آنها می باشد. به عنوان مثال mr tester یکی از معروف ترین آنها است. این افراد به رستوران می روند و غذاها را تست و رستوران را معرفی می کنند. فوق العاده است. هم غذا میخورید و هم پول میگیرید. داشتن یک ایده قوی و فن بیان خوب میتواند شما را اینفلوئنسر معروفی در اینستاگرام کند.

اینفلوئنسر های دیگری نیز وجود دارد. به عنوان مثال در زمینه کلیپ های طنز نیز افراد مشهوری وجود دارد. هر روز نیز تعداد این افراد بیشتر می شود. بخواهیم یکی یکی آنها را نام ببریم طول می کشد. اکثر این افراد در ابتدا اقدام به خرید فالوور اینستاگرام می کنند. سپس هنگامی که فالوور های بالایی را کسب کردند اقدام به خرید لایک اینستاگرام می کنند. و در آخر کسب درآمد میلیونی در ماه. پس در این زمینه از راه تبلیغات می توانید کسب درآمد های میلیونی کنید.

نکاتی برای شروع کار

در این بخش نکاتی را به شما می گوییم تا شما هم بتوانید یک اینفلونسر شوید. زیرا این کار دارای نکاتی کوچک ولی با ارزش است. اگر این نکات را نادیده بگیرید شاید در این زمینه موفق نشوید. زیرا ما اعتقاد داریم همواره باید در جهتی حرکت کنیم که آزمون و خطا پس ندهیم. چون کسانی بودند که این کار را امتحان کرده اند. از این رو اگر دوست داریم کار ما هم جزو شغل های پردرآمد اینستاگرام محسوب شود باید نکات زیر را رعایت کنیم.

در یک زمینه اطلاعات خود را بالا ببرید. به عنوان مثال اگر طنز پرداز خوب هستید، تدوین ویدئو و فیلم برداری را حتما یاد بگیرید.
اگر فالوور های کمی دارید، افزایش فالوور را جدی بگیرید و حداقل ۵۰ کا فالوور خریداری کنید.
حتما و حتما محتوای ویدئویی با کیفیت تولید کنید.
ویو و لایک برای پست ها فراموش نشود.
با پیج های مرتبط با حوزه ی خود ارتباط برقرار کنید.

پیج محتوا محور

آخرین پیجی که وجود دارد اینگونه پیج ها هستند. به عنوان مثال پیج های خبری مثل حاشیه، طنز و دوربین مخفی مثل پرانرژی و… جزو این دسته از پیج ها قرار می گیرند. این افراد نیز افزایش فالوور را در ابتدا انجام می دهد. به عنوان مثال پیج پر انرژی ۹۰کا فالوور واقعی و بدون ریزش را خریداری کرد. اما با داشتن یک محتوای کاربر پسند توانسته است با بالای ۱۰۰ کا فالوور درآمد ۵ میلیون در ماه را کسب کند.

سعی کنید برای پیج های محتوا محور تولید محتوای ویدئویی کنید. زیرا دیدن ویدئو در اینستاگرام بسیار پر اهمیت تر از عکس است. شاید باور نکنید اما بیشتر افراد دوست دارند ویدئو ها را ببینند. برای جذب ترافیک بیشتر نیز بهتر است خرید ویو اینستاگرام را نیز انجام دهید. از مشاغل پردرآمد در اینستاگرام که درآمد اینگونه افراد نیز از راه تبلیغات است بسیار خوب است. اگر در بالاتر خاطرتان باشد، برای پیج های فروشگاهی ساخت همچین پیجی را نیز پیشنهاد کردیم. پس از آنکه مخاطب کافی جذب کردید میتوانید پیج فروشگاهی خود را نیز در این پیج خود معرفی کنید.

نکاتی مهم برای ساخت پیج تولید محتوا

اگر قصد ساخت همچین پیجی را دارید به نکاتی که می گوییم حتما توجه کنید.

حتما از ویدئوهای youtube یا آپارات استفاده کنید.
ویدئو ها cover مناسب داشته باشند که مخاطب را جذب خود کنند.
کپشن و هشتگ گذاری مناسب را انجام دهید.
افزایش فالوور را جدی بگیرید.
با مخاطبان خود تعامل داشته باشید.

نتیجه گیری

متوجه شدیم که شغل های پردرآمد اینستاگرام کدامند. همچنین چگونه می شود از اینستاگرام درآمد های میلیونی کسب کرد. ما هرگز کارهای دیگری که میتوانید انجام دهید را تکذیب نمی کنیم. اما با اینگونه روش ها و کارها میتوانید زود و سریع به درآمد برسید. همچنین فهمیدیم که تولید محتوا چقدر ارزشمند است. به همین دلیل حتما آن را به صورت منظم و مناسب انجام دهید. امیدواریم با داشتن یک پیج خوب در اینستاگرام، به درآمد های میلیونی دست پیدا کنید.