شغل های پردرآمد اینستاگرام

شغل های پردرآمد اینستاگرام

شغل های پردرآمد اینستاگرام یکی از بخش های جذاب آموزش اینستاگرام حرفه ای است. زیرا همانطور که می دانید قصد ما از خرید فالوور اینستاگرام، خرید لایک اینستاگرام، افزایش ویو اینستاگرام و حتی خرید کامنت اینستاگرام افزایش درآمد است. به همین دلیل هیچکس قصد ندارد بیهوده خرج کند. از این رو در این مقاله به بررسی آنها پرداخته ایم که در زیر به سر فصل های این بخش می پردازیم تا ببینیم قرار است در این مقاله چه چیز هایی را یاد بگیریم.

چیزهایی که قرار است یاد بگیریم:

 • درآمد شغل های اینستاگرامی
 • میزان درآمد از اینستاگرام
 • چه چیزی در اینستاگرام بفروشیم
 • شغل های پردرآمد اینستاگرام
 • ایده کسب و کار اینستاگرام

حالا که متوجه شدیم قرار است تا چه چیز هایی را آموزش ببینیم. بهتر است تا بدون مقدمه ی زیاد به سراغ اصل مطلب برویم.

شغل های پردرآمد اینستاگرام چه درآمدی دارند؟

بهترین شغل های پردرآمد اینستاگرام

بهتر است تا قبل از آنکه به بررسی شغل های پردرآمد اینستاگرام بپردازیم، ببینیم پردرآمدترین پیج های اینستاگرام کدام ها هستند. زیرا تا ما وقتی ندانیم از یک جا چقدر می شود پول درآورد هیچ وقت ریسک نخواهیم کرد. میزان درآمد پیج های اینستاگرام بسته به نوع فعالیت متغییر است. همانطور که در مقاله هشتگ در اینستاگرام به شما عرض کردیم ما چندین پیج در اینستاگرام داریم. در این بخش به میزان درآمد هر پیج می پردازیم. این را فراموش نکنید تا علاقه ای در حوزه ای نداشته باشید نمیتوانید از آن درآمد کسب کنید. از این رو سراغ علاقه ی خود نیز بروید.

بیشتر بخوانید:

1. تولید کننده محتوای طنز

اینگونه پیج ها درآمد عظیمی که کسب می کنند از راه تبلیغات در اینستاگرام است. مثلا ابتدا اقدام به خرید فالوور اینستاگرام به تعداد 20 تا 50 کا می کنند. سپس محتوای خود را تولید می کنند. به عنوان مثال منظور از تولید محتوا کسانی هستند که واینر هستند. این افراد با ساخت کلیپ های طنز درآمد های میلیونی را در ماه برای خود به ارمغان می آورند. اینگونه پیج ها را می توان جزو دسته بندی شغل های پردرآمد اینستاگرام قرار داد. زیرا افرادی که صاحب این صفحات هستند ماهی زیر 50 میلیون تومان درآمد کسب نمی کنند. اما هستند کسانی که ماهیانه بیش از 1میلیارد تومان درآمد دارند.

اما این افراد چیکار می کنند؟ چه چیز باعث شده است تا به این درآمد ها دست پیدا کنند. همانطور که می دانید جامعه ی ما چه بخواهیم چه نخواهیم جز کشور های افسرده دنیا محسوب می شود. از این رو افرادی که افسرده هستند دوست دارند برای چند دقیقه هم که شده بخندند. این خندیدن باعث می شود تا افرادی هم با استفاده از این موضوع کار طنز کرده و پول در بیاورند. نداشتن برنامه های طنز خوب در رسانه ی ملی نیز باعث شده است تا به اینگونه پیج ها مراجعه زیاد شود. اما ما اینجاییم تا به شما آموزش دهیم.

طنز و شغل های پردرآمد اینستاگرام

آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام با تولید محتوا

در این بخش از بهترین شغل در اینستاگرام قصد داریم تا به شما آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام با تولید محتوا را بدهیم. پس تمامی مراحل زیر را با هم انجام دهیم.

ابتدا باید تصمیم بگیرید قصد دارید از خودتان فیلم بگیرید یا خیر. اگر پاسخ شما بله است باید کار با ویرایشگر های فیلم مانند پریمیر را یاد بگیرید. با گوشی و نرم افزار هایی مانند viva video نیز میتوان انجام داد. اما با نرم افزار پریمیر میتوانید حرفه ای تر عمل کنید. اما اگر قصد ندارید از خود فیلمی منتشر کنید در ادامه با همراه باشید.

 1. ابتدا بسته به موضوعی که می خواهید در آن کار کنید یک پیج اینستاگرام بسازید.
 2. ما در تمام این این بخش پیج طنز را مثال می زنیم اما شما هر حوزه ای را میتوانید انتخاب کنید و فرقی ندارد اما نکته ی مهم این است که باید آن حوزه جذاب باشد.
 3. یک عکس پروفایل جذاب انتخاب کنید. برای پیدا کردن عکس پروفایل می توانید به سایت freepik بروید و کلی عکس های جذاب برای پروفایل خود پیدا کنید.
 4. سپس یک اکانت youtube بسازید و سپس در آنجا بسته به موضوع مورد نظر کلیپ مخصوص خود را پیدا کنید. اما یوتیوب اجازه دانلود را به شما نمی دهد. می توانید با مراجه به سایت qdownloader کلیپ های خود را دانلود کنید.
 5. بعد از این کار کلیپ مورد نظر را در ساعت مناسب در پیج خود قرار دهید.
 6. توجه کنید تا فالووری نداشته باشید کسی رغبت به فالو کردن شما نمی کند. از این رو به جز خرید لایک اینستاگرام، خرید فالوور اینستاگرام را نیز انجام دهید.
 7. با قرار دادن کلیپ ها جذاب و حرفه ای پس از 2 الی 3 ماه میتوانید به یکی از موفق ترین ها تبدیل شوید.

همچنین برای آموزش اینستاگرام از صفر تا صد نیز میتوانید با پشتیبانی ما در واتس آپ به شماره 09333816152 در ارتباط باشید.

پیج های فروشگاهی

نوع دوم پیج هایی که یکی از شغل های پردرآمد اینستاگرام محسوب می شود پیج های فروشگاهی می باشد. ابتدا بگویم که رشد در این پیج ها بسیار سخت است و خیلی باید خاص و حرفه ای عمل کنید. میزان درآمد پیج های اینستاگرامی که چیزی را به فروش می رسانند متغییر است. یک صفحه وجود دارد که هیچ چیزی در ماه فروش ندارد اما یک صفحه ماهی بالای 100 میلیون تومان درآمد کسب می کند. از این رو باید حرفه باشید. در این بخش به شما یاد خواهیم داد تا چگونه حرفه ای شوید.

توجه کنید که فروش هر محصولی در اینستاگرام جواب نمی دهد. به عنوان مثال کسی در اینستاگرام به دنبال خرید گوسفند یا برنج نیست. از این رو بهتر است در این حوزه فعالیت نکنید. یا به عنوان مثال کسی نیازی ندارد در اینستاگرام بیاید و گوشت و مرغ خریداری کند. اما میتوانید پیجی بزنید که محصولات سوپر مارکتی را تست کند. در لابه لای آن هم تبلیغ کوچی برای فروشگاه خود انجام دهید. اما آنکه فکر کنید کسی در اینستاگرام گوشت و مرغ خریداری می کندد، اینطور نیست.

پیج های فروشگاهی

نقش پیج های فروشگاهی در شغل های پردرآمد اینستاگرام

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام با فروش محصول

در این بخش از معرفی شغل های پردرآمد اینستاگرام قصد داریم تا شما را در فروش محصولات حرفه ای آموزش دهیم. جلب اعتماد در اینگونه صفحات فقط با کامنت دیگران، فالوور بالا و لایک بالا انجام میگیرد. از این رو شما با خرید فالوور فوری، خرید لایک اینستاگرام و خرید کامنت اینستاگرام میتوانید این اعتماد را به مشتریان خود منتقل کنید. اما برای فروش محصولات چه کار کنیم.

یک پیج بسازید با نام و اسم که در ذهن مخاطب بماند. اسامی مانند POOSHAK_MARDANA_VA_ZANANE اصلا جالب نیست. از اسم برند و یا کوتاه استفاده کنید. اسامی مانند PARTO.DESIGN نمونه ایی از اسامی کوتاه هستند و میتوانند برند سازی شما را انجام دهند. بعد از انتخاب اسم مناسب برای اینکه ما هم جزو شغل های پردرآمد اینستاگرام محسوب شویم باید مراحل زیر را انجام دهیم.

 1. اگر فالوور های شما زیر 10 کا است، ابتدا خرید فالوور ایرانی و فعال اینستاگرام را انجام دهید.
 2. سپس از محصول خود یک عکس یا فیلم حرفه ای تهیه کنید که واضح باشد.
 3. عکس محصول باید واقعی باشد و از عکس هایی نباشد که مخصوص سایت است و بک گراند مناسب ندارد.
 4. سپس ویژگی های محصول را به طور دقیق و حرفه ای یکجا یادداشت کنید. سپس مقاله ی ما تحت عنوان کپشن خوب را برای ویرایش نوشته خود بخوانید.
 5. بعد از این ها هشتگ گذاری مناسب را انجام داده و در پیج خود در ساعات مناسب قرار دهید.

نکته ی مهم: به هیچ عنوان پشت سر هم پست ها قرار ندهید و روزانه 1 پست صبح، یکی عصر و دیگری را شب قرار دهید. بعد از اینکه پست ها را قرار دادید بسته به نیاز خود خرید لایک اینستاگرام، افزایش ویو اینستاگرام و خرید کامنت اینستاگرام را انجام دهید. به همین راحتی پیج شما نیز میتوانید جزو یکی از شغل های پردرآمد در اینستاگرام محسوب شود.

ایده کسب و کار اینستاگرام

شما هر ایده داشته باشید میتوانید از آن کسب درآمد در اینستاگرام داشته باشید. به عنوان مثال یکی از این ایده ها مسابقات اینستاگرام را برگزار کردن است که ایده ای جدید و ناب است. اما نیازمند داشت فالوورهای بالا و همچنین تبلیغات گسترده است. اگر بودجه ای بالای 20 میلیون دارید میتوانید از این راه نیز درآمد های خوبی را کسب نمایید. اما اینکه کسی بخواهد از ایده های شخص دیگری استفاده کند زیاد مناسب نیست. اما مشاغلی وجود دارد که زود شما را به درآمد برساند. در اینجا فقط آنها را نام می بریم.

فورش بدلیجات و طلا، فروش لباس و کفش، فروش گوشی های کپی شده با کیفیت، تولید محتوای طنز، صداگذاری روی فیلم ها و همچنین فروش مانتو و کیف نیز یکی از شغل های پردرآمد در اینستاگرام و ایده های کسب و کار در آن می باشند که هر کسی می توانند از آنها پول خوبی را در بیاورد. اینکه چه چیزی در اینستاگرام نیز بفروشیم هم جزو این مثال ها بود که مهمترین آنها را برای شما مثال زدیم. با دانستن این که چه موضوعاتی پر طرفدار است میتوانید ایده های خوبی از آنها در بیاورید. اما حالا با ما همراه باشید تا پردرآمد ترین پیج هایی که تا به الان مشاهده شده است را به شما معرفی کنیم.

درآمد واینر های اینستاگرام

در این بخش از شغل های پردرآمد اینستاگرام قصد داریم درآمد واینر های اینستاگرام را به شما بگوییم. کسانی که از صفر شروع کرده اند اما حالا در بهترین جای شهر خانه دارند و ماشین های میلیاردی سوار می شوند. این که بگوییم آنها زحمت نکشیده اند و به اینجا رسیده اند دروغ است. اما اینکه بگوییم بقیه زحمت نمی کشند و درآمد ندارند نیز کم لطفی است. اما به هر حال اتفاقی است که افتاده و کاری نمیشه کرد.

افرادی مثل میلاد خواه، عرفان علیرضایی و در صدر آنها محمد امین کریمپور جزو پردرآمد ترین واینر هایی هستند که مشاهده شده است. اما از وقتی بحث پول وسط آمد دیگر مانند گذشته کار نکرده و فقط به جنبه ی مادی آن پرداخته اند. به عنوان مثال محمد امین کریمپور روزانه بیش از 7 تبلیغ در پیج خود قرار می دهد که با توجه به هزینه ی تبلیغی که میگیرد بالای 30 میلیون تومان روانه درآمد دارد.

ما قصد نداریم در اینجا مبلغ تبلیغی که این عزیزان می گیرند را شرح دهیم اما با توجه به تعداد تبلیغاتی که در روز انجام می دهند، می دانیم که ماهانه بالا 500 میلیون تومان درآمد دارند.

برنامه کسب درآمد از اینستاگرام

همانطور که می دانید ما تا یک برنامه ریزی درست نداشته باشیم نمیتوانیم جزو مشاغل پردرآمد instagram قرار بگیریم. از این رو باید برای هر چیز یک برنامه ریزی طولانی مدت داشته باشیم. به همین دلdل شما باید برای محتوایی که می خواهید در صفحه ی خود قرار دهید برنامه ریزی کنید. اما برای برنامه ریزی چیکار کنیم؟ طبق الگوی زیر پیش بروید و بدون نگرانی محتوای خود را تولید کنید.

 1. اگر فالوور های کمی دارید، خرید فالوور اینستاگرام را جدی بگیرید.
 2. بعد از افزایش فالوور، نوبت به این می رسد که یک آنالیز برای پیج خود داشته باشید. برای این کار پیج خود را به بیزینس اکانت تغییر دهید تا آنالیز پیج برای شما فعال شود.
 3. بعد از این کار طی یک هفته مانند روال عادی محتوای خود را تولید کنید و اگر لایک و ویو کمی دارند، برای آنها خرید لایک اینستاگرام و افزایش ویو اینستاگرام را انجام دهید.
 4. بعد از یک هفته به آنالیز پیج خود که INSIGHT نام دارد بروید. در آن جا ساعت ها و روزهای پر بازدید پیجتان نمایش داده می شود.
 5. از این پس در ساعات و روز هایی که بازدید خوب و بالایی دارید پست های خود را منتشر کنید.

شما با انجام دادن این 5 مرحله می توانید کسب و کار اینستاگرامی خودتان را به بهترین شکل پیش ببرید. این را نیز فراموش نکنید که اگر کامنت های کمی دارید، خرید کامنت اینستاگرام را نیز برای خود انجام دهید. زیرا باید تعداد لایک ها و ویو با نظرات همخوانی داشته باشد. پس از این مراحل و انجام دادن آنها بعد از 2 الی 3 ماه نتیجه ی مورد نظر خود را خواهید دید. هر کس میتواند در دسته بندی مشاغل پرطرفدار اینستاگرام قرار گیرد. اما لازمه ی آن تولید محتوای مفید است.

نکته ی مهم

برخی از میزان درآمد اینستاگرام راضی هستند و برخی ناراضی هستند. اما باید این را بدانید که خودتان را با خودتان مقایسه کنید. شما باید این را بدانید که از اول بسم الله که پیج را زدید و یا آنکه فالوور خریدید انتظار نداشته باشید همه شما را دوست داشته باشند. زیرا تا محتوای خوبی تولید نکرده باشید. پست هایتان دو رقمی نشده باشد نباید این انتظار را داشت. برخی نیز از آنفالو می نالند. خوب طبیعی است که یکی از مشکلات اساسی باشد. برای این که این امر اتفاق نیافتد بهتر است تا روی پیج خود بیشتر سرمایه گذاری کرده و مطالب مفید تری را تولید کنید. در غیر این صورت به زودی از دور رقابت خارج خواهید شد.

سعی کنید طوری در حوزه ی خود پیشرفت کنید که کسب و کار شما هم جزو مشاغل پردرآمد اینستاگرام قرار گیرد. منظور از قرار گرفتن در این دسته منظورمان این است که پول خوبی را بدست آورید. ما همیشه در نیک فالوور به دنبال آن هستیم تا با آموزش اینستاگرام حرفه ای در همه زمینه ها کاری کنیم که هر پیج یک منبع درآمد باشد. اما لازمه ی آن درست انجام دادن مطالب و مواردی است که در سایت قرار می دهیم.

نتیجه گیری نهایی

تا اینجا انواع پیج ها و شغل های پردرآمد اینستاگرام را شناختیم. اما توجه کنید که instagram برای سرگرمی است. پس سعی کنید بیشتر مردم را سرگرم کنید تا شما را دوست داشته باشند. اما برخی مشاغل هستند که هیچ بازدیدی را شاید در اینستاگرام کسب نکنند. آن هم به این دلیل است که جای بدی را انتخاب کرده اند. به عنوان مثال آرایشگری، فروش لباس و از این دست موارد جزو پر بازدیدترین پیج های بیزینسی محسوب می شوند. اما فروش ماشین سنگین، فروش قطعات خودرو و از این دست موارد بازدیدی نخواهند داشت. اما شما میتوانید کاری کنید که غیر مستقیم محصولات خود را به فروش برسانید. به عنوان مثال برای فروش قطعات خودرو یک پیج بزنید. اما به جای آنکه قطعات خودروی قرار دهید، پست هایی درباره مقایسه خودرو ها با یکدیگر قرار دهید.

با مقایسه خودرو ها با یکدیگر به دلیل آنکه هرکس تعصب بر خودروی خود دارد میتواند بازدید خوبی را برای شما مهیا کند. پس سعی نکنید صرف اینکه خرید فالوور اینستاگرام انجام داده اید بازدید هم داشته باشید. باید ایده های خوبی را اجرا کنید. اما برخی این مسایل را رعایت نمی کنند و انتظار فروش های میلیاردی دارند. ما در این مقاله با شغل های پردرآمد اینستاگرام آشنا شدیم و فهمیدیم که میزان درآمد از اینستاگرام چقدر است. همچنین متوجه شدیم که چه چیزی را در اینستاگرام به بهترین شکل به فروش برسانیم. با رعایت کردن این موارد به شما قول خواهیم داد که موفق خواهید شد.

ما همیشه منتظر نقطه نظرات شما هستیم. اگر نظر و سوالی درباره این مقاله دارید می توانید در زیر آن را نوشته و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید.

1 دیدگاه

 1. مهدیه گفت:

  شغل های اینستاگرامی واقعا باعث درآمدزایی میشه؟ راستشو بگید ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *