افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و رایگان

افزایش فالوور اینستاگرام  واقعی و رایگان روش های مختلفی دارد. اما باید توجه کنید که برخی از این روش ها جدای خرید فالوور اینستاگرام ایرانی هستند و برخی نیز مرتبط به آن می باشند. از این رو تمامی روش هایی که در این مقاله گفته می شود را به طور کامل یاد بگیرید. زیرا ما قصد داریم آموزش اینستاگرام حرفه ای را به طور کامل در وبلاگ نیک فالوور به شما آموزش دهیم. پس همراه ما باشید. آنچه را که در این مقاله به شما یاد می دهیم به شرح زیر است.

  • افزایش فالوور رایگان واقعی و رایگان چگونه است؟
  • بالا بردن دنبال کننده های اینستاگرام از طریق هشتگ
  • افزایش فالوور ایرانی از طریق تبلیغات
  • بیشتر کردن دنبال کننده ها از طریق تولید محتوا و سایت

با دانستن این موارد می توانید تشخیص دهید که کدام یک بدون هزینه و پر بازده و کدام یک از آنها پر هزینه و بی بازده است. تمامی این موارد در این مقاله به شما آموزش می دهیم تا هم با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی و بدون آن موفق شوید. تمامی این مواردی که در این مقاله به آن پرداخته ایم حاوی تجربه ی چن ساله ما می باشد که در اختیار شما قرار داده ایم. پس با نظرات سازنده ی خود ما را در این مسیر راهنمایی نمایید.

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و ارزان

افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی

ما در اینستاگرام اگر میخواهیم موفق عمل کنیم، باید دنبال کننده های خود را از طریق کشوری انتخاب کنیم که درآن حضور داریم. به عنوان مثال شما اگر کسب و کاری در ایران دارید و مشتریان شما غالبا ایرانی هستند، نباید از مطالبی استفاده کنید که مخاطبان آن ایرانی نیستند. از این رو همواره باید کسب و کار خود را در کشور خود گسترش دهید. با توجه به تحریم های ظالمانه آمریکا امکان اینکه در خارج کشور بتوان کار را گسترش داد به هیچ عنوان وجود ندارد. پس روی ایران تمرکز کنید.

به عنوان مثال دلیل ندارد وقتی شما پستی می گرارید هشتگ انگلیسی استفاده کنید. به جای آن با استفاده از مقاله هشتگ در اینستاگرام، هشتگ های مناسب قرار دهید. با این کار میتوانید افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و رایگان را با همراه با ایرانی بودن آن تجربه کنید. حتی اگر همین یک مورد را انجام دهید به شما قول می دهم نتایج خوبی را تجربه خواهید کرد. چون شاید پست های با کیفیتی داشته باشید اما به دلیل استفاده غلط از امکانات به خود و وقتتان ضرر می رسانید.

مورد دیگری که وجود دارد این است که افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و رایگان با زمان پست گذاشتن رابطه مستقیم دارد. دلیل ندارد که شما هروقت دوست داشتید پست بزارید. مسلما ساعت ۵ صبح هیچ کس پست شما را لایک نمی کند. باید ساعت پر بازدید پیج خود را شناسایی کنید و در آن زمان عکس و ویدئو های خود را قرار دهید. به این طریق با رفتن به اکسپلور اینستاگرام شما بی نیاز به خرید فالوور اینستاگرام ایرانی می شوید.

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی از طریق هشتگ

هشتگ ها تاثیر به سزایی در بالا بردن دنبال کننده های شما دارد. زیرا شما می توانید پست های خود را دقیقا در جایی قرار دهید که مخاطب هدف شما دنبا آن می گردد. چنان تاثیری این روش در افزایش فالوور اینستاگرام واقعی دارد که تا استفاده نکنید متوجه نمی شوید. اما مهم طرز استفاده از آنها می باشد که با سرچ کردن در سایت نیک فالوور به آن دست پیدا می کنید. ناگفته نماند که حتی در بیو اینستاگرام خود نیز می توانید از انها استفاده کنید اما بیش از حد استفاده نکنید. به طور کلی شما نباید به دنبال بالا بردن فالوور ها باشید. زیرا اگر قصد شما به جای تولید محتوای خوب این امر باشد، به هیچ عنوان موفق نمی شوید.

پس هشتگ ها در اینستاگرام را فراموش نکنید. اما اگر میخواهید سریع تر دیده شوید می توانید از پکیج های خرید لایک اینستاگرام ارزان ما استفاده کنید. زیرا پست شما اگر حاوی hashtag باشد، سریع تر به اکسپلور رفته و به هدف خود که افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و رایگان است دست پیدا می کنید. اما برای کسب درآمد و دنبال کننده هشتگ نگذرارید. زیرا دنبال کننده شما را در این روش پیدا خواهد کرد. تمیز و اصولی رو به جلو حرکت کنید تا موفق شوید.

تبلیغات در اینستاگرام راهی برای جذب فالوور

روش دیگری که شما را از خرید فالوور اینستاگرام ایرانی بی نیاز نمی کند، تبلیغات در اینستاگرام است. شما در این روش با افزایش فالوور واقعی و رایگان مواجه نیستید. زیرا باید هزینه های هنگفت در امر تبلیغ انجام دهید. شاید برای یک تبلیغ ۱۵ ثانیه ای مبلغی حدود ۴ میلیون دهید. اما هیچ دنبال کننده ای را جذب نکنید. همچنین تبلیغ در اینستاگرام قوانینی دارد که باید مو به مو ی آنها را بلد باشید. به عنوان مثال شما باید دنبال پیج هایی بگردید که مرتبط با موضوع پیج باشد و در آن تبلیغ کنید. به عنوان مثال اگر کار شما فروش لوازم آرایشی است نباید تبلیغ را در پیجی قرار دهید که کار طنز می کند. اما اگر در پیج هایی که بلاگر در زمینه آرایش هستند به شما کمک شایانی در بحث فروش می کند.

برنامه های افزایش دنبال کننده

این روشی است که به شما توصیه می کنیم به هیچ وجه از آن استفاده نکنید. ربات اینستاگرام، برنامه های فالوور بگیر، سکه بگیر و از این دست موارد پیج شما را خراب می کند. همچنین به دلیل آنکه رمز عبور از شما درخواست می کنند، امنیت و حریم شخصی شما نقض می شود. به همین دلیل بهتر است با صرف هزینه خرید فالوور اینستاگرام ایرانی را از سایت ما انجام دهید. چون اگر به دنبال این برنامه ها هستید به خودتان ضرر های جبران نا پذیری خواهید زد. اکشن بلاک یکی از مشکلات کاربران است که عمده دلایل آن استفاده از ربات اینستاگرام، برنامه افزایش فالوور و همچنین استفاده از وی پی ان است. خواهش می کنیم از این برنامه ها استفاده نکنید.

اگر از این گونه برنامه ها استفاده کنید، اینستاگرام به شما اخطاری می دهد که رمز خود را سریع تغییر دهید. در غیر این صورت پیج شما را دیسیبل خواهد کرد. پس نتیجه می گیریم که در هیچ جا به جز برنامه اینستاگرام رمز خود را وارد نکنیم. ربات اینستاگرام و هوش مصنوعی آن بسیار قوی تر از قبل شده است. به همین خاطر باید پیش از پیش مراقب فعالیت های خود باشید. اما نیک فالوور به دلیل داشتن سرور اختصاصی در فالوور های حرفه ای خود، هیچ مشکلی را برای پیج شما پیش نخواهد آورد.

افزایش فالوور رایگان با تولید محتوا

به اصلی ترین بخش و مهمتری بخش افزایش فالوور واقعی و رایگان رسیدیم. محتوا در اینستاگرام پادشاه است. شما اگر محتوای مفید، کاربر پسند، بی نظیر و خاص نداشته باشید نمیتوانید دنبال کننده داشته باشید. از این رو اگر می خواهید به پیج خوب تبدیل شوید، تا ۳ ماه به صورت مداوم مطالب رایگان و کاربر پسند در پیج خود انتشار دهید. بعد از ۳ ماه متوجه خواهید شد که محتوای تولیدی شما بسیار اثر گذار بوده است. اما برای شروع در این راه باید تعدادی فالوور داشته باشید. زیرا اگر شما بهترین مطالب هم منتشر کنید اما فالوور هایتان زیر ۲۰k باشد، کسی رغبت اینکه شما را دنبال کند ندارد. از این رو با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی از ما میتوانید بهتر و بیشتر دیده شوید.

محتوای تولیدی شما بهتر است که منحصر به فرد باشد. شما اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و ارزان هستید باید منحصر به فرد نیز باشید. به عنوان مثال همه کار طنز می کنند. اما فرق شما با بقیه چیست؟ چرا مردم باید مرا دنبال کنند؟ با داشتن ویژگی منحصر به فرد می توانید به راحتی در این مسیر موفق شوید. زیرا همیشه در اوج بودن برای شما اتفاق می افتد. اگر در زمینه تولید محتوا نیز مشکلی دارید میتوانید از پکیج های مشاوره اینستاگرام ما استفاده کنید که شما را در این راه راهنمایی می کنیم.

نتیجه گیری

همانگونه که متوجه شدیم برای افزایش فالوور اینستاگرام رایگان و واقعی راهی جز تولید محتوا نداریم. اگر از روش هشتگ گذاری نیز جلو برویم تا مطلب خوبی نداشته باشیم، کسی ما را دنبال نخواهد کرد. پس سعی کنید به جای آنکه مطالب غیر مفید و بی فایده تولید کنید، پست هایی قرار بدید که مخاطب آنها را دوست داشته باشد. ما همواره در کنار شما هستیم. از این رو اگر سوال و پرسشی باقی مانده است آن را با پشتیبانان ما در میان بگذارید.