دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام و راهنمایی در مورد آن

با سلام خدمت تمام کاربران وبسایت خرید فالوور اینستاگرام نیک فالوور. در این مقاله قصد داریم علت دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام را به طور کامل توضیح دهیم. قصد ما در این مقاله فقط جنبه های اطلاع رسانی داشته و به هیچ عنوان جنبه های سیاسی و جناحی ندارد. بدون مقدمه به سراغ اصل مطلب می رویم. با درگیری میان ایران و آمریکا و شهادت سردار سپهپد قاسم سلیمانی این درگیری ها بیشتر شد. به طوری که اینستاگرام با گذاشتن هر عکس و مطلب درباره این شهید سرافراز وطن واکنش نشان می داد. علت دیسیبل شدن پیج اینستاگرام شما در این مدت حتما این مورد بوده است. اما موارد دیگری وجود دارد که به طور کامل توضیح می دهیم. پس با ما همراه باشید.

دلایل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

اینستاگرام مانند هر برنامه و اپلیکیشن دیگری دارای قوانینی است که باید آنها را رعایت کنید. هوش مصنوعی بالای اینستاگرام میتواند حتی متن داخل تصاویر را تشخیص دهد و صورت افراد را نیز تشخیص دهد. این کار بمب تکنولوژی است اما برای ما ایرانی ها جز دردسر چیز دیگری ندارد. همانطور که در بالاتر توضیح دادیم دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام در این چند روز و چند هفته ی اخیر حتما به خاطر واکنش هایی بوده است که به سردار ایرانی نشان داده بودید. این را توجه کنید که هرگونه آوردن اسم و نشان از نیرو های نظامی جمهوری اسلامی ایران برابر بابسته شدن پیج شما خواهد بود. اما اگر همچین کاری را انجام نداده اید دلایل دیگری دارد که به آنها می پردازیم.

1. استفاده از ربات اینستاگرام

همانطور که می دانید برخی برای افزایش فالوور اینستاگرام اقدام به استفاده از ربات اینستاگرام می کنند. اینستاگرام تاکید کرده است که استفاده از ربات اینستاگرام ممنوع است و پس از استفاده اکانت شما را اکشن بلاک اینستاگرام می کند و در صورت استفاده مججد پیج شما بسته می شود. توصیه می شود اگر قبلا از این گونه ربات ها استفاده می کردید، رمز خود را تغییر دهید. بهترین راه و سریع ترین راه برای افزایش فالوور، خرید فالوور ایرانی از نیک فالوور است. زیرا به علت واقعی بودن آنها تاثیر بسیار خوبی را در پیج شما می گذارد.

2. فعالیت اسپمینگ

فعالیت اسپم یا اسپمینگ به فعالیت هایی گفته می شود که شما یک یا چند عمل را در بازه زمانی به صورت تکراری یا مشابه انجام می دهید. به عنوان مثال کامنت تبلیغاتی، دایرکت تبلیغاتی و پست های تکراری و… باعث اسپم شناخته شدن پیج شما می شود. در نتیجه منجر به بسته شدن پیج شما خواهد شد. پس سعی کنید به جای استفاده از این روش های تبلیغاتی به تولید محتوا روی بیاورید. زیرا هم رسمی تر است و هم مخاطب هدف برای شما جذب می شود. به هیچ عنوان این فعالیت های اسپم را انجام ندهید.

3. استفاده از تصاویر ناهنجار

یکی دیگر از دلایل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام، استفاده از تصاویر ناهنجار است. این تصاویر میتواند جنسی باشد و یا اینکه تصویری باشد که خشن باشد. اینستاگرام به شدت با این گونه پست ها مخالف است. شما اگر پستی را بگذارید که در آن خون جاری شود، هوش مصنوعی اینستاگرام آن را تشخیص می دهد و پست را پاک می کند. در صورت تکرار پیج شما پاک خواهد شد. همچنین تصاویر جنسی که متاسفانه در دنیا سرچ بالایی دارد، در اینستاگرام ممنوع است. این اعمال باعث بسته شدن پیج شما خواهد شد.

4. رفتار توهین آمیز و تهدید

شما اگر در اینستاگرام کسی را تهدید کنید، فحاشی کنید و یا رفتار توهین آمیز از خودتان نشان دهید، اینستاگرام به سرعت پیج شما را خواهد بست. زیرا فحاشی و توهین در قوانین اینستاگرام آمده است که نقض آن محسوب می شود و باعث بسته شدن پیج اینستاگرام شما خواهد شد. برخی خرید فالوور اینستاگرام را به صورت تعداد بالا انجام می دهند اما با یک رفتار توهین آمیز کل هزینه ای که کرده اند از بین خواهد رفت. پس سعی کنید بدون حاشیه و با رفتار مناسب در اینستاگرام فعالیت کنید.

5. ساخت اکانت فیک

یکی از عمده ترین دلایل بسته شدن و دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام شما این مورد است. شما با ساخت اکانت فیک که عکس های دیگران را در آن قرار می دهید، به سرعت و تنها با یک ریپورت بسته خواهید شد. اگر میخواهید از تصاویر دیگران استفاده کنید حتما صاحب عکس را تگ کنید تا اکانت شما فیک پیج شناخته نشود. در غیر این صورت میتوان به راحتی پیج شما را بست. در ضمن استفاده از عکس های دیگران اخلاق مدارانه نیست و میتواند برای شما پرونده های سنگین در دادگاه درست شود. همچنین به هیچ عنوان عکس کسانی که تیک آبی دارند بدون تگ کردن او در پیجتان قرار ندهید.

6. فروش موارد ممنوعه

شما در اینستاگرام حق فروش اسلحه، مواد مخدر و  تسیحات نظامی را ندارید. این مورد به شدت خلاف قوانین اینستاگرام است و میتواند پیج شما را نابود کند. پس سعی کنید همچین مواردی را در اینستاگرام به فروش نرسانید. این را نیز توجه کنید که فروش اسلحه در ایران غیر قانونی است و باعث پرونده سازی برای شما و همچنین چندین سال حبس خواهد بود. توزیع و عرضه مواد مخدر صنعتی و سنتی نیز بنا به دلایلی که عرض کردیم ممنوع است.

نتیجه گیری

برخی حس می کنند که خرید لایک اینستاگرام و یا افزایش فالوور میتواند باعث بسته شدن پیج آن ها شود. به هیچ عنوان همچین چیزی وجود ندارد و تنها خرید فالوور فیک است که میتواند باعث بروز مشکل برای شما شود. تمامی مواردی که در بالا عرض کردیم در قوانین خود اینستاگرام آمده است و باعث دیلیت شدن پیج شما خواهد شد. پس سعی نکنید که از این فیلتر های سخت عبور کنید. زیرا اینستاگرام زرنگ تر از شما است و شرکت به این بزرگی فکر همه چیز را می کند. بهتر نیست وقتی در یک جا فعالیت می کنیم به قوانین آنجا پایبند باشیم؟ پایبند بودن به قوانین نه تنها باعث پیشرفت ما می شود بلکه ما را در زندگی منظم تر خواهد کرد.

امیدواریم با رعایت قوانینی که در بالا برایتان توضیح دادیم بتوانید فعالیت خوب و مفیدی را در اینستاگرام انجام دهید. مشکلات و باگ های اینستاگرام زیاد است و قابل انکار نیست اما سعی کنید تا حد امکان قوانین که خودش تعیین کرده است را رعایت کنید. بعضی مواقع اینستاگرام قوانین خودش را نیز نقض می کند. زیرا باگ های فراوانی دارد.

نوشتهٔ پیشین
آموزش igtv اینستاگرام و نکات کلیدی
نوشتهٔ بعدی
هشتگ در اینستاگرام و کاربرد های آن

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

فهرست