اکشن بلاک اینستاگرام

اکشن بلاک اینستاگرام مشکلی است که این روزها برای اکثر کاربران پیش آمده است. اما دلیل این مشکل کجاست؟ آیا با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی میتوان این مشکل را رفع کرد؟ آیا استفاده از ربات اینستاگرام باعث این امر می شود؟ پاسخ تمامی این سوالات را در ادامه این مقاله خواهید یافت. اما بدانید با آپدیت های جدید اینستاگرام مشکلاتی به غیر از action block اینستاگرام برای کاربران پیش آمده است. به عنوان مثال دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام نیز یکی از این موارد است.

هنوز راه حل قطعی و تضمینی برای حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام ارائه نشده است. اما تجربیات و آزمون خطا باعث می شود که به یک راه حل هایی دست پیدا کنیم که ۹۰ درصد مواقع موجب رفع آن می باشد. اما ابتدا با مفهوم این مشکل باید آشنا شویم. زیرا برخی بعد از دیدن این پیغام فکر می کنند که پیج آنها هک شده است و یا قرار است بسته شود. اما به هیچ وجه اینطور نیست. بلکه گاهی اوقات با باگ اینستاگرام این مشکل پیش می آید. بدون آنکه مقدمه را طولانی کنیم بریم سر اصل مطلب تا با این مشکل مبارزه کنیم.

اکشن بلاک اینستاگرام چیست؟

اکشن بلاک اینستاگرام پیغامی است که اینستاگرام برخی مواقع روی صفحه ی ما می آورد. این پیغام هنگامی بروز می دهد که می خواهیم کسی لایک کنیم، کامنت بگذاریم یا آنکه فالو یا آنفالو کنیم. این پیغام برای ما می آید که شما action block شده اید و تا تاریخ فلان نمیتوانید این کار را انجام دهید. بروز این مشکل زمانی جدی می شود که ما نمی توانیم حتی پست بگذاریم. برخی نیز فکر می کنند با خرید لایک اینستاگرام ایرانی و یا خرید کامنت اینستاگرام ارزان می شود جلوی این مشکل را گرفت. اما باید به شما گفت که این مشکل با این مسائل حل نخواهد شد.

اکشن بلاک اینستاگرام

دلایل به وجود آمدن action block

در این بخش قصد داریم دلایل به وجود آمد اکشن بلاک اینستاگرام را به شما توضیح دهیم. بعد از آنکه متوجه شویم چرا این مشکل به وجود آمده است می توانیم با پیشگیری جلوی آن را بگیرید. پس راهنمایی ها را به طور کامل خوانده و مو به مو انجام دهید تا از این مشکل جلوگیری کنید. در ادامه نیز جهت رفع آن به شما می گوییم که چه کاری را انجام دهید.

فالو کردن بیش از حد

یکی از دلایل اکشن بلاک اینستاگرام، فالو کردن افراد زیادی است. شما سعی کنید بیش از ۶۰ نفر در یک ساعت و بیش از ۲۰۰ نفر را در طول ۲۴ ساعت فالو نکنید. اگر از این تعداد بالاتر روید در لیست زرد هوش مصنوعی اینستاگرام قرار می گیرد و به action block نزدیک می شوید. از این رو بهتر است بیش از حد فالو نکنید. یکی از دلایلی که در این چند ماه اخیر شما در خرید فالوور اینستاگرام ایرانی با افزایش قیمت مواجه شده اید، همین امر است.

انفالو کردن بیش از حد

یکی دیگر از دلایل عمده اکشن بلاک اینستاگرام این امر است که شما بیش از حد انفالو می کنید. بهترین تعداد آنفالو در ساعت ۵۰ عدد و در ۲۴ ساعت نیز ۱۷۰ نفر است. این اعداد تخمینی است. زیرا اینستاگرام هیچگاه عدد دقیقی را اعلام نکرده است. در ۹۰ درصد مواقع بیش از این مقدار آنفالو صورت گرفته باشد، پیج بلاک می شود. پس با رعایت کردن این اندازه می توانید از مشکل فرار کنید.

لایک بیش از حد

دلیل دیگری که باعث می شود اکشن بلاک شوید، لایک کردن بیش از حد است. سعی کنید در یک ساعت بیش از ۱۰۰ پست و در ۲۴ ساعت بیش از ۴۰۰ پست را لایک نکنید. از این تعداد بالاتر اینستاگرام شما را ربات تشخیص می دهد و باعث بلاک شدن پیج شما می شود. پس از این رو بهتر است این اعداد و ارقامی که طی تست بر روی ۲۰ هزار اکانت صورت گرفته است را رعایت کنید. خرید لایک اینستاگرام نیز تاثیری در روند کمتر شدن بلاک پیج شما نمی شود.

اکشن بلاک اینستاگرام با ارسال دایرکت انبوه

یکی دیگر از مواردی که باعث اکشن بلاک اینستاگرام می شود، ارسال دایرکت تبلیغاتی و انبوه به دیگران است. این مشکل طولانی مدت نیست و پس از چند دقیقه از این مشکل خارج می شوید. اما اگر مجدد بلاک شوید، امکان دیسیبل شدن پیجتان بالا می رود. پس سعی کنید در بازه زمانی مختلف پیام های متنوع تری را ارسال کنید تا مشکل action block برای شما پیش نیاید. حتی خرید فالوور اینستاگرام ایرانی نیز این مشکل را برای شما رفع نخواهد کرد.

کامنت زیاد

یکی از عمده دلایل اکشن بلاک اینستاگرام ارسال کامنت زیاد است که instagram در حال مبارزه سخت با آن است. شما اگر ۵ تا دوست داشته باشید و بخواهید برای هر کدام جمله ی یکسانی را کامنت کنید، پیجتان بلاک می شود. خیلی عجیب است. اما اینستاگرام فکر می کند که شما ربات هستید و قصد ارسال محتوای اسپم را دارید. به همین دلیل پیج شما را به جمع بلاک کنندگان اضافه می کند. سعی کنید از کامنت های مختلف استفاده کنید که هیچ شباهتی به یکدیگر نداشته باشند. در بین هر کامنت ۱ دقیقه الی ۱۰ دقیقه صبر کنید.

رفع اکشن بلاک اینستاگرام

شما با رعایت کردن موارد بالا هیچگاه این مشکل را تجربه نخواهید کرد. اما اگر موارد بالا را رعایت نکنید آیا با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی می توانید از این مشکل رهایی پیدا کنید؟ آیا خرید کامنت اینستاگرام ارزان نیز راهی برای رفع این مشکل است؟ در جواب باید بگوییم خیر. هیچ کدام از این راه ها تضمینی را به شما نمی دهد که بتوانید از این مشکل رها شوید. با انجام مراحل زیر می توانید امیدوار باشید که از اکشن بلاک اینستاگرام بیرون بیایید. پس دقیق و مو به مو این مراحل را انجام دهید.

  • ابتدا با مرورگر گوشی خود به سایت اینستاگرام به آدرس www.instagram.com تشریف ببرید.
  • سپس از طریق قسمت login وارد اکانت خود شوید.
  • بعد از وارد شدن از طریق setting رمز عبور خود را تغییر دهید.
  • در قسمت بیو خود اگر لینک وب سایت دارید، آن را پاک کنید و هیچ چیزی در آن قرار ندهید.
  • در ۹۰ درصد مواقع مشکل حل می شود
  • اگر مشکل حل نشد ۲ روز به هیچ عنوان وارد اکانت اینستاگرام خود نشوید. بعد از دو روز که وارد شوید احتمال زیاد مشکل شما حل می شود.

اگر خوش شانس باشید مشکلتان پس از رعایت کردن موارد بالا رفع می شود. اگر همچنان اکشن بلاک باقی ماندید، باید سعی کنید تا خود اینستاگرام اتوماتیک شما را خارج کند. این خارج شدن بین ۲۴ ساعت تا یک ماه به طول می انجامد.