اکشن بلاک اینستاگرام و رفع آن

اکشن بلاک اینستاگرام مشکلی است که در چندین ماه اخیر بسیاری از کاربران را اذیت کرده است. برای هر پیج دلایل گوناگونی برای این کار وجود دارد. این مشکل برای همه ی ما پیش آمده است زیرا با آپدیت های جدید اینستاگرام مشکلات فراوانی برای کاربران به وجود آمده است. هنوز کسی متوجه نشده است که چرا این اپدیت های اینستاگرام باعث بروز مشکل در پیج های مختلف می شود. نیک فالوور که بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام است در این مقاله میخواهد به چگونگی بروز این مشکل بپردازد و روش حل آن را نیز بگوید.

به وجود آمدن اکشن بلاک اینستاگرام

اینستاگرام در آپدیت هایی که می دهد روی ربات گونه رفتار کردن پیج ها مانور می دهد. این اپدیت ها نیز یکی از یکی بدتر است. زیرا دارای باگ های فراوانی است. شما طبق قوانین اینستاگرام میتوانید در روز ۳۰۰ نفر را فالو کنید. اما اگر این کار را انجام دهید بلاک می شود. برخی می گوییند با خرید لایک اینستاگرام یا خرید فالوور میتوان از این امر جلوگیری کرد، اما این مسائل ربطی به رفع آن ندارد. شاید شما کسی را فالو نکنید اما اکشن بلاک شده باشید. حتی کامنت گذاشتن نیز باعث این مشکل می شود. لایک کردن افراد، دایرکت دادن و یا سرچ کردن بیش از اندازه نیز باعث بروز این مشکل می شود. خوب حالا از کجا این مشکل را رفع کنیم؟

اکشن بلاک اینستاگرام

رفع اکشن بلاک

هنوز راه حل قطعی و کاملی برای رفع این مشکل عمده کشف نشده است. اینستاگرام نیز مانند همیشه در برابر مشکلات خود سکوت می کند. زیرا این اپلیکیشن با بیش از یک میلیارد کاربر فعال نباید به این صورت مخاطبین خود را اذیت کند. شما وقتی در اینستاگرام به گردش می پردازید همیشه باید مواظب باشید تا پیجتان ریپورت نشود، پست هایتان پاک نشود و یا حتی بلاک نشوید. در این سطح به وجود آمدن این مشکلات واقعا عجیب است. برخی می گویند خرید فالوور اینستاگرام و افزایش فالوور باعث بروز این مشکلات می شود. باید در جواب بگوییم به هیچ عنوان این صحبت صحت ندارد. تنها در صورت خرید فالوور فیک است شما بلاک می شوید.

با این تفاسیر که ما نباید از اینستاگرام استفاده کنیم. نمیدانم ولی طبق گزارشات گردآوری شده از سرتاسر جهان ۲۵ درصد کاربران اینستاگرام ریزش کرده اند. یعنی این ۲۵ درصد از این مشکلات خسته شده و ترجیح دادن تا دیگر فعالیت نکنند. برخی از افرادی که کارهای طنز می کنند اگر رقیب داشته باشند با چند ریپورت ساده می تواند پست او را پاک کند. آیا درست است که فرد کلی هزینه کرده باشد اما پست او پاک شود. ما ترجیح می دهیم به جای استفاده از نام برنامه اینستاگرام بگوییم زندان اینستاگرام. زیرا افراد در این محیط زندانی هستند و هر آنچه که مدیر عامل  های اینستاگرام تصمیم میگیرند باید انجام دهید.

حالا چه کنیم که اکشن بلاک برای ما پیش نیاید؟

بیش از حد فالو نکنید

طبق تجربه و آماری که گرفته ایم، سعی کنید در طول یک ساعت بیش از ۵۰ نفر و در ۲۴ ساعت بیش از ۲۰۰ نفر را فالو نکنید. در غیر این صورت پیج شما بلاک می شود. همچنین سعی کنید پر سرعت کسی را فالو نکنید. حتی یکی از دلایل افزایش قیمت در خرید فالوور نیز این امر است. حتی سعی کنید وقتی میخواهید فالو یا انفالو کنید به پیج یک نفر حمله نکنید و کل فالوور های او را فالو کنید. اینستاگرام تشخیص می دهد که شما ربات هستید به همین دلیل شما را بلاک می کند. یکی از دلایلی که می گوییم از ربات اینستاگرام استفاده نکنید این امر است.

بیش ازحد لایک نکنید

طبق آماری که جمع اوری کردیم سعی کنید در طول یک ساعت بیش از ۱۰۰ نفر و در طول ۲۴ ساعت نیز بیش از ۳۰۰ عکس را لایک نکنید. احتمال اینکه پیج شما بلاک شود بالا می رود. زیرا مجدد اینستاگرام تشخیص می دهد که شما ربات هستید و قصد افزایش فالوور از طریق ربات را دارید، به همین دلیل شما را بلاک می کنید. شاید حتی یکبار هم از ربات های اینستاگرام استفاده نکرده باشید. اما اینگونه تشخیص می دهد و شما را بلاک می کند.

بیش از حد کامنت نگذارید

این یکی از مهمترین مسائل است که اینستاگرام سخت در حال مبارزه با آن است. شما اگر ۵ تا دوست داشته باشید و بخواهید برای هر کدام جمله ی یکسانی را کامنت کنید، پیجتان بلاک می شود. خیلی عجیب است. اما اینستاگرام فکر می کند که شما ربات هستید و قصد ارسال محتوای اسپم را دارید. به همین دلیل پیج شما را به جمع بلاک کنندگان اضافه می کند. سعی کنید از کامنت های مختلف استفاده کنید که هیچ شباهتی به یکدیگر نداشته باشند. در بین هر کامنت ۱ دقیقه الی ۱۰ دقیقه صبر کنید.

بیش از حد دایرکت نفرستید

اگر در کمتر از یک ساعت به بیش از ۱۰ نفر دایرکت یکسان دهید، پیج شما بلاک خواهد شد. این اکشن بلاک طولانی مدت نیست و پس از چند دقیقه از این مشکل خارج می شوید. اما اگر مجدد بلاک شوید، امکان دیسیبل شدن پیجتان بالا می رود. پس سعی کنید در بازه زمانی مختلف پیام های متنوع تری را ارسال کنید تا مشکل action block برای شما پیش نیاید. حتی خرید فالوور اینستاگرام و لایک نیز مشکلی را برای شما رفع نخواهد کرد.

روش حل آن

اگر اکشن بلاک شدید تنها کاری که میتوانید انجام دهید این است که به هیچ عنوان از فیلتر شکن استفاده کنید. سپس مراحلی که در زیر عرض می کنیم را انجام دهید.

  • ابتدا با مرورگر گوشی خود به سایت اینستاگرام به آدرس www.instagram.com تشریف ببرید.
  • سپس از طریق قسمت login وارد اکانت خود شوید.
  • بعد از وارد شدن از طریق setting رمز عبور خود را تغییر دهید.
  • در قسمت بیو خود اگر لینک وب سایت دارید، آن را پاک کنید و هیچ چیزی در آن قرار ندهید.
  • در ۹۰ درصد مواقع مشکل حل می شود
  • اگر مشکل حل نشد ۲ روز به هیچ عنوان وارد اکانت اینستاگرام خود نشوید. بعد از دو روز که وارد شوید احتمال رفع آن زاید است.

اگر خوش شانس باشید مشکلتان پس از رعایت کردن موارد بالا رفع می شود. اگر همچنان اکشن بلاک باقی ماندید، باید سعی کنید تا خود اینستاگرام اتوماتیک شما را خارج کند. این خارج شدن بین ۲۴ ساعت تا یک ماه به طول می انجامد.