بهترین ربات اینستاگرام رایگان

بهترین ربات اینستاگرام

به نظر شما آیا بهترین ربات اینستاگرام رایگان وجود دارد؟ با توجه به شرایطی که اینستاگرام پیش آورده است آیا از ربات اینستاگرام استفاده کنیم؟ در این مقاله قصد داریم این موارد را بررسی کرده و به شما توضیح دهیم. همچنین آیا خرید فالوور اینستاگرام  بهتر از استفاده از ربات اینستاگرام است یا خیر؟ پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید تا با بررسی ربات ها و افزایش فالوور اینستاگرام، مزایا و معایب هر کدام را به طور کامل به شما توضیح دهیم.

در این مقاله خواهیم آموخت:

  • بهترین ربات اینستاگرام رایگان کدام است؟
  • معایب استفاده از ربات اینستاگرام رایگان چیست و چه مزایایی دارد؟
  • استفاده از robot بهتر است یا خرید فالوور اینستاگرام ایرانی؟
  • آیا امنیت من در استفاده از ربات اینستاگرام تامین می شود یا خیر؟

پس از بررسی این موارد خواهید فهمید که کدام یک از روش های افزایش فالوور اینستاگرام به صرفه و بهتر است. پس تا آخر همراه ما باشید.

امکانات بهترین ربات اینستاگرام رایگان

شاید نشود گفت کدام یک از robot ها بهترین است. زیرا طبق آپدیت های جدید اینستاگرام، استفاده از اینگونه برنامه ها و سایت ها ممنوع است. به همین دلیل اگر شما به غیر از خود برنامه و سایت اینستاگرام وارد اکانت خود شوید، اینستاگرام تشخیص داده و در نتیجه باعث بلاک شدن و دیسیبل شدن پیج اینستاگرام شما می شود.

با این شرایط چه بهترین ربات اینستاگرام رایگان باشد چه با هزینه، حال بدترین نوع افزایش فالوور اینستاگرام محسوب می شود. اما خالی از لطف نیست که امکانات ربات های اینستاگرام را در این مقاله بگوییم. زیرا اگر در سال 97 از این قابلیت ها استفاده می کردید، بمب فالوور را می توانید همراه داشته باشید اما در این برهه زمانی با سخت گیری های اینستاگرام، بهترین روش خرید فالوور ایرانی است. زیرا با این کار هم امنیت پیج خودتون رو تضمین می کنید و هم نگران دیسیبل شدن پیجتان نیستید.

دایرکت اتوماتیک

شما در بهترین ربات اینستاگرام رایگان میتوانید تعیین کنید که دایرکت اتوماتیک برای کاربران ارسال شود.

مثلا میتوانید به هرکس که شما را لایک یا فالو کرد یک دایرکت با متن دلخواه دهید. یا مثلا کسانی که رضا گلزار را لایک کرده اند، لیست کنید و به همگی دایرکت دهید. خیلی هم عالی و بهتر از این نمی شود. اما با قانون جدید اینستاگرام اگر همچین کاری را انجام دهید، پیج شما اسپم شناخته می شود و دیسیبل خواهید شد. به هیچ عنوان این کار را انجام دهید. اینستاگرام یک باگی که دارد این است که اگر شما به صورت دستی هم این کار را انجام دهید،، شما را ربات تشخیص می دهد و بسته خواهید شد. این امر باعث می شود تا از این امکان نشود در بهترین ربات اینستاگرام رایگان استفاده کرد. در نتیجه خرید فالوور اینستاگرام ایرانی به صرفه تر است.

کامنت اتوماتیک

یکی از روش هایی که در ربات اینستاگرام بسیار خوب و ارزنده بود، کامنت اتوماتیک و تبلیغاتی بود. به عنوان مثال شما در بهترین ربات اینستاگرام رایگان تعیین می کردید به ۵۰۰ نفر از کسانی که عکس رضا گلزار را لایک کرده اند، شناسایی کرده و در زیر پست آنها متن دلخواه شما را بگذارد. تیم نیک فالوور نیز یک زمانی این کار را انجام می داد. روشی بسیار موثر بود. اما با آپدیت جدید اینستاگرام اگر همچین کاری را انجام دهید پس از چند ساعت، پیج شما بسته خواهد شد. واقعا اینستاگرام با این کار خیلی از کسب و کارها را بیکار کرد. زیرا کامنت بازدهی ای خیلی بهتر از هر چیز دیگری دارد. اما دیگر نمی شود استفاده کرد.

فالو خودکار

شما در بهترین ربات اینستاگرام رایگان میتوانستید تعیین کنید که پیج یک نفر را شناسایی کرده و فالوورهای او را فالو کند. در این مورد گزینه های زیادی وجود داشت. مثلا کسانی که فالوور فیک بودن را شناسایی می کرد و آنها را فالو نمی کرد. برخی زیرا اقدام به خرید فالوور اینستاگرام فیک می کردند، از این رو ربات میتوانست آنها را تشخیص دهد. اما به لطف آپدیت افتضاح اینستاگرام، اگر شما به صورت دستی هم فالوور ها و فالویینگ های یک نفر را فالو کنید، شما را ربات تشخیص می دهد. اکشن بلاک و دیسیبل شدن بسیاری از پیج ها در این برحه به سبب این است.

خوب همه ی راه ها را اینستاگرام بسته است. چه کار کنیم؟ واقعا خود نیک فالوور هم با متخصصین خود به نتیجه ای تا به الان نرسیده است. فقط میتوانیم بگوییم که در آینده ای دور اینستاگرام حدود 40 درصد از کاربران خود را از دست خواهد داد. اگر آدام موسری که رییس اینستاگرام است با این قوانین سفت و سخت راه خود را ادامه دهد به هیچ نتیجه ای نخواهد رسید.

معایب استفاده از ربات اینستاگرام

با یک سرچ ساده در گوگل به سایت های زیادی مبنی بر بهترین ربات اینستاگرام رایگان برخورد می کنید که همگی از یک سرور استفاده می کنند و فقط قیمت ها متفاوت می باشد. در اینگونه ربات ها شما میتوانید تعیین کنید که چه کاری ربات برای شما انجام دهد. برخی از این فعالیت و کار ها را در زیر برای شما لیست کرده ایم و مضرات آن را به شما می گوییم. باز هم می گوییم اگر خواستید استفاده کنید اما به عنوان یک سایت آموزش اینستاگرام ترجیح می دهیم که همه چی را برای شما توضیح دهیم.

  • دیسیبل شدن پیج
  • دیسیبل شدن ip
  • هک شدن پیج اینستاگرام
  • عدم بازگردانی پیج
  • اکشن بلاک شدن پیج
  • و….

راهکار بلاک نشدن

بهتر است دیگر در هیچ برنامه ای به جز اینستاگرام حضور نداشته باشید. برنامه هایی نظیر آنفالویاب اینستاگرام، فالوور بگیر اینستاگرام و یا ربات اینستاگرام همگی باعث بروز مشکل در پیج شما می شوند. زیرا طبق قوانین جدید استفاده از این برنامه ها ممنوع شده است. سوالی که پیش می آید این است که هرکس دوست دارد ببیند چه کسی او را انفالو کرده است. یا چه کسی بیشترین کامنت را برای او گذاشته است. اما از نظر اینستاگرام، این اعمال فعالیت ربات گونه است و ممنوع است. دلیل بالا رفتن قیمت فالوور نیز همین موارد است. زیرا هزینه سرور های افزایش فالوور اینستاگرام به شدت گران شده است.

نتیجه گیری

در بالاتر خیلی فراتر از بهترین ربات اینستاگرام رایگان رفتیم. قوانین جدید اینستاگرام را بازگو کردیم. دریافتیم که آپدیت های جدید اینستاگرام است که باعث مشکلات اخیر آن شده است. اما تا کی این زندان بزرگ اینستاگرام وجود دارد، کسی نمی داند. بله واقعا تبدیل به یک زندان شده است. چرا کاربر باید پس از فالو کردن ۵۰ نفر، کامنت گذاشتن و یا لینک گذاشتن در بیو پیج خود بلاک شود؟ چه دلیلی برای این سختگیری ها است؟

اگر میخواهد به محتوا اهمیت دهید چرا پس نمی گذارد بعضی وقتا پست خود را آپلود کنیم؟ کارشناسان تا به امروز نحوه ی دور زدن این سیستم وحشتناک را درنیافته اند و بهتر است تا اطلاع ثانوی از هیچ ربات اینستاگرام و یا بهترین ربات اینستاگرام رایگان موجود در سایت ها و یا برنامه ای که نیاز به پسوورد شما دارد، استفاده نکنید. در آپدیت جدید که داده است، میخواهد اقدام به حذف لایک اینستاگرام کند. در برخی از کشورها این اتفاق افتاده است. اما باز هم لایک تاثیر خود را دارد.

زیرا فقط عدد را نشان نمی دهد برای کاربران و با کلیک کردن در قسمتی که مربوط به لایک است، میتوان کسانی که شما را لایک کرده اند دید و تعداد آنها را نیز دریافت کرد. همچنین خود کاربر نیز متوجه تعداد لایک های پست خود خواهد شد. فقط شکل آن را تغییر داده است. اما برای چه؟ آن هم یک دلیل دارد. اینستاگرام توانایی نگه داری لایک ها را  ندارد. به همین دلیل شکل آن را ترجیح داد تا عوض کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *