• مشاور و پشتیبان شما در اینستاگرام

  نیک فالوور پیشرو در خدمات

مشاور اینستاگرام با رویکردی تازه

مشاور اینستاگرام یکی از بهترین راه های رشد پیج شما، تعامل بشتر با افراد و همچنین بالا رفتن امنیت پیج شما می باشد. خدمات مشاوره اینستاگرام ما میتوانید به شما در افزایش آگاهی از برند و در نهایت ترافیک ورودی به پیجتان کمک کند و فروش شما را دو چندان کند.

حتی اگر نمی دانید باید از کجا شروع کنید، نگران نباشید. ما همراه شما خواهیم بود. بعد از سرویس خرید فالوور اینستاگرام که به همراهان خود ارائه دادیم، تصمیم بر این شد که پشتیبانی آنلاین اینستاگرام نیز ارائه دهیم که امیدواریم بتوانیم کمک حال شما دوستان عزیز باشیم.

چرا باید نیک فالوور را انتخاب کنیم؟

ما بیش از ۵۴ مشاور در زمینه بازایابی، امنیت، رشد پیج و همچنین راهکار تبلیغات در اینستاگرام داریم و میتوانید با توجه به درخواست خودتان یک مشاور شخصی را انتخاب کنید. خدمات ما میتواند همه ی زمینه ها در اینستاگرام را شامل شود. زیرا اینستاگرام فقط افزایش فالوور نیست. بلکه یک استراتژی حرفه ای است.

مشاور اینستاگرام

ویژگی های ما

328

تعداد مشتریان خدمات مشاوره

100%

رشد پیج شما

58

تعداد کارشناسان ما

95%

رضایت مشتریان

پکیج های مشاوره اینستاگرام

ما ۳ بخش مهم و اساسی را برای شما در نظر گرفته ایم که توضیحات آن را برای شما عرض خواهیم کرد.

پکیج ۱ و بررسی کلی پیج شما: در این پکیج کارشناسان ما به طور کامل پیج شما را از نظر محتوا بررسی می کنند. به این صورت که ایدی پیج خود را به ما می دهید و یک بررسی کلی  چه از نظر محتوا و چه از نظر پروفایل بررسی می شوید. بعد از این بررسی به شما ایراداتتان را خواهیم گفت که آنها را رفع کنید.

یک خدمت دیگر این است که قبل از پست گذاشتن آن را به مشاورین ما ارائه دهید و ایرادات آن را به شما گوشزد کنیم تا آن را رفع کنید. همچنین ارائه ساعت مناسب پست گذاشتن برای پیج شما برای بازدید بیشتر نیز به شما ارائه خواهیم داد.

پکیج ۲ و مشاور امنیت پیج اینستاگرام: در این بخش تمامی ایرادات امنیتی پیج شما بررسی می شود و رفع می شود. تمامی راه های نفوذ نیز بسته خواهد شد. همجنین در صورت نداشتن رمز قوی، رمزی قوی به شما ارائه خواهد شد تا نگران هک شدن پیج اینستاگرام خود نباشید.

پکیج ۳ و مشاور تبلیغاتی: شاید برای شما پیش آمده باشد که بخواهید تبلیغات در اینستاگرام انجام دهید و ندانید کدام پیج بازدهی مناسب برای پیج شما را خواهد داشت. ما با توجه به موضوع فعالیت شما، پیج هایی را به شما معرفی خواهیم کرد که بتوانید در آن تبلیغات خودتان را ارائه دهیم. همچنین ساعت مناسب، روز و تعداد تبلیغ را طی یک برنامه منظم به شما ارائه می دهیم. همچنین در صورت نیاز میتوانید هماهنگی تبلیغات خود را نیز به ما بسپارید.

مشاور تبلیغاتی

399,000تومان
 • ارائه راهکار های تبلیغاتی
 • مشاوره اینفلوئنسر مارکتینگ
 • ارائه نقشه ی تبلیغاتی
 • یک ماه قرارداد تمام وقت و مشاوره آنلاین

مشاور امنیت

299,000تومان
 • بررسی امنیت پیج شما
 • ضد هک کردن پیج شما
 • ارائه رمز قوی برای پیج شما
 • قرارداد یک ماهه

بررسی کلی پیج شما

199,000تومان
 • بررسی محتوای شما و کیفیت آن
 • ارائه راهکار برای جذب فالوور
 • بررسی محتوای شما قبل از ارسال و تصحیح ایرادات آن
 • یک ماه قرار داد

پشتیبانی آنلاین اینستاگرام

همه ی خدمات مشاوره اینستاگرام ما به صورت آنلاین می باشد. از این رو با خیال راحت در هر زمان و هر مکان مشکل و سوالی برای شما مطرح شود میتوانید آن را با ما در میان بگذارید. پشتیبانی آنلاین اینستاگرام این امکان را به شما می دهد در سریعترین زمان پاسخ شما داده شود. همانطور که میدانید با گسترش کسب و کار داشتن یک پشتیبان برای فضای مجازی یک نیاز اساسی است که نیک فالوور آن را به خوبی فراهم کرده است.

ما با داشتن مرکز پشتیبانی اینستاگرام به صورت تخصصی برای هر پیج راهکار مجزایی را ارائه می دهیم. حتی اگر پیج شخصی نیز دارید میتوانید از خدمات ما استفاده کنید. همانطور که میدانید خرید فالوور در پیج شما اثر میگذارد اما باید بدانید چه کارهایی را انجام دهید تا پیج شما جون بگیرد.

سریع بودن پشتیبانی ما نیز یکی از عملکرد های خوب ما در این زمینه است. ما در سریع ترین زمان مشکلات شما را چک کرده و آن را رفع خواهیم کرد. نداشتن اطلاعات کافی در فضای مجازی مخصوصا اینستاگرام باعث شده است افراد نتوانتد به خوبی در این فضا فعالیت کنند و از این رو دلسرد و بی رغبت می شوند. اما نمیدانند فعالیت خوب و با دانش در این فضا باعث درآمد های میلیاردی برای افراد می شود.

مشاور آنلاین اینستاگرام