سفارش فالوور

سفارش فالوور اینستاگرام

سوالات متداول

فالوور حرفه ای چه ویژگی‌ای دارد؟

فالوور های حرفه ای، حاوی فالوور های ایرانی با بالاترین کیفیت هستند. این نوع سرور سرعت ارسال زیادی نیز دارد که در نوع خود بی نظیر است. این سرویس حاوی فالوور های ۱۰۰ درصد واقعی و درصدی نیز فالوور فعال است. پیشنهاد ما برای خرید فالوور اینستاگرام این پکیج می باشد.

فالوور واقعی لایک زن چه ویژگی‌ای دارد؟

این سرویس نیز دقیقا ویژگی فالوور های حرفه ای را دارد. با این تقاوت که بعد از ارسال، تعدادی از پست های شما را لایک خواهند کرد.

فالوور ایرانی ارزان چه ویژگی‌ای دارد؟

این نوع فالوور، ارزان ترین سرویس موجود در ایران است. از این رو اگر به دنبال فالوور فیک ایرانی و ارزان هستید، میتوانید از این سرویس استفاده کنید.

فالوور ایرانی با کیفیت چه ویژگی‌ای دارد؟

فالوور های با کیفیت ایرانی، فالوور هایی هستند که کیفیت به مراتب بالاتری از فالوور ارزان دارند.

ریزش در فالوورها چگونه است؟

ریزش در هر فالووری وجود دارد. از آنجا که ریزش در فالوور ها به محتوای شما بستگی دارد، نیک فالوور هیچگونه مسئولیتی در ریزش فالوورها نخواهد داشت. به طور کل ریزش فالوور های فیک و ارزان به شدت بالاست و گاهی ممکن است کل فالوور ها بعد از چند روز از بین روند. از این رو ما هیچ مسئولیتی در این باره نخواهیم داشت.

آیا فالوورها لایک میکنند؟

ما فقط کار ارسال فالوور را انجام می دهیم. با محتوا و با بردن کیفیت پیج خودتان می توانید لایک نیز دریافت کنید. از این رو ما تضمینی به شما در این زمینه نخواهیم داد.

سرعت انجام چگونه است؟

فالوور حرفه ای و نیمه حرفه ای سرعت فوق العاده بالایی دارند و زود تکمیل می شوند.

فالوورهای دیگر به جز این دو مورد سرعت کمتری دارند و برای تکمیل شدن نیاز به چندین روز زمان بسته تعداد درخواستی دارند. از این رو اگر سرعت بالاتر مد نظرتان است از سرورو حرفه ای و نیمه حرفه ای استفاده نمایید و به هیچ عنوان برای افزایش سرعت در سرور های دیگر درخواست ندهید.

استارت تمامی سفارشات نیز بین ۱۵ دقیقه الی ۲۴ ساعت است.

فهرست