آموزش igtv اینستاگرام و نکات کلیدی

آموزش IGTV اینستاگرام

در این بخش از مطالب نیک فالوور قصد داریم آموزش igtv اینستاگرام را به شما کاربران عزیز یاد دهیم. بسیار از دوستان که اقدام به خرید فالوور اینستاگرام از سایت ما می کنند، درباره پست ها ای جی تی وی سوالات بسیاری می پرسند که چگونه igtv را پست کنیم. پس تا آخر این مطلب با ما همراه باشید. ابتدا این را عرض کنیم که شما با استفاده از این قابلیت میتوانید ویدئو با تایم طولانی را پست کنید. ابتدا این ویدئو کم بازدید می خورد اما با آپدیت جدید اینستاگرام، میتوانید در قالب پست آن را منتشر کنید که بی نظیر است.

به گزارش سازمان آمار جهانی اینستاگرام بیش از 1 میلیارد کاربر فعال در سطح جهان دارد. این رشد بی نظیر در کشور ما نیز زیاد بوده است و اکثر کسانی که گوشی های هوشمند دارند در این شبکه ی اجتماعی عضو هستند. این آمار خیره کننده باعث شده است که بسیاری از افراد به تبلیغات در اینستاگرام روی آورند و با خرید فالوور و یا خرید لایک اینستاگرام بخواهند در این سیستم کسب درآمد کنند. اینستاگرام در آپدیت جدید از igtv خود رو نمایی کرد که میتوان ویدئو های طولانی را به عنوان پست در آن منتشر کرد.

این را توجه کنید که اگر دوست دارید تبلیغات شما بیشتر دیده شود، سعی کنید در igtv اینستاگرام پست های خوبی را قرار دهید. زیرا تعداد ویو و بازدید در آن بسیار بالا است. این امر نشان دهنده این است که مردم به دیدن ویدئو ها با کیفیت بالا و همچنین طولانی علاقه مند شده اند. پس میتوانید از این فرصت اسفاده کنید و کسب در آمد از اینستاگرام را استارت بزنید. فراموش نکنید که داشتن فالوور های بالا رکن اساسی در دیده شدن پیج شما می باشد. از این رو حتما این مسئله را جدی بگیرید.

اگر وقت خواندن کل مقاله را ندارید، پیشنهاد میکنم، ویدیو 3 دقیقه ای زیر را مشاهده نمایید.

چگونه ای جی تیوی را پست کنیم؟

در این بخش از آموزش igtv اینستاگرام میخواهیم به شما یاد دهیم نحوه گذاشتن igtv در پست اینستاگرام را آموزش دهیم. حتما این را توجه کنید که این پست باید بالای 1 دقیقه باشد. هنگامی که شما یک ویدئوی igtv ایجاد می کنید به صفحه ای ارجاع داده می شوید که از شما می خواهد تا عنوان (title) و توضیحات ویدئو خود که همان کپشن پست محسوب می شود را بنویسید.

در پایین آن یک گزینه وجود دارد به عنوان post a review آن را نیز فعال کنید. با این کار شما پیش نمایش 1 دقیقه ای igtv خود را فعال کردید. در قالب یک پست igtv شما منتشر می شود. با این کار در صفحه home فالوور های شما یک پیش نمایش یک دقیقه ای از ای جی تی وی اینستاگرام شما ظاهر می شود که برای ادامه ویدئو و دیدن آن باید صفحه را بزرگ کنند تا کامل آن را ببینند.

نکات پست کردن ای جی تی وی اینستاگرام

حتما یک کاور جذاب برای ویدئو خود داشته باشید. زیرا با این کار نرخ تعامل با پست شما بالا می رود. داشتن کاور باعث جلب توجه می شود و افراد بیشتری علاقه مند به دیدن پست شما می شوند. حتما کاور شما باید افقی باشد و کاور عمودی به هیچ عنوان انتخاب نکنید. همچنین یک نکته ی حائز اهمیت که وجود دارد این است که اگر شما ای جی تی وی را از اینستاگرام خود حذف کنید همچنان در کانال igtv باقی می ماند. از این رو از آنجا نیز باید پاک کنید. عنوان مناسب و جنجالی برای پست فراموش نشود که در دیده شدن آن بسیار حائز اهمیت است.

خواهشمندیم در پست کردن igtv حتما دقت کنید. زیرا سرعت آپلود فیلم در این قسمت بسیار پایین است. به عنوان مثال اگر پستی را قرار است منتشر کنید، نیم ساعت قبل عملیات آپلود آن را انجام دهید. نکته ی دیگری که وجود دارد این است که به هیچ عنوان از اینستاگرام خود خارج نشوید. زیرا با این کار عملیات پست کردن ای جی تی وی نیز غیر فعال می شود. نکته ی دیگری که تجربه ثابت کرده است این است که هنگام آپلود از اینترنت خط خود استفاده کنید.

تیم نیک فالوور که به عنوان بهترین سایت خرید فالوو اینستاگرام شناخته می شود، امیدوار است با این نکات کلیدی و حساس که به رایگان در اختیار شما قرار می دهد، بتواند پیشرفت را در پیج شما مشاهده کند. زیرا به دلیل وضعیت اقتصادی کسب و کار های اینترنتی هستند که میتوانند شغل ایجاد کنند، از این رو امیدواریم بتوانیم در این کار همواره کنار شما باشیم و از تجربیات خودمان در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *