آموزش اینستاگرام حرفه ای و پیشرفته

آموزش اینستاگرام حرفه ای شاید نیاز خیلی از کاربرانی باشد که در این شبکه ی اجتماعی فعالیت می کنند. از این رو تصمیم گرفتیم با ارائه یک مقاله کامل در این زمینه به شما آموزش کاملی را ارائه دهیم. زیرا اینستاگرام با بیش از ۲ میلیارد کاربر پر طرفدار ترین شبکه ی احتماعی جهان است. در ایران نیز طرفداران فراوانی دارد. از این رو برخی با نداستن استفاده از امکانات آن باعث بروز مشکلاتی فراوانی شده اند. ابتدا از بخش کلی اینستاگرام شروع می کنیم و سپس به جزییات آن می پردازیم. پس همراه ما باشید.

بسیاری افراد فکر می کنند بعد از خرید فالوور ایرانی دیگر کار تمام است. اما سخت در اشتباه هستند. تا شما پیجی مفید و درست نداشته باشید، افراد دلیلی ندارد که شما را لایک کنند. اما با روی آوردن به خرید لایک اینستاگرام ارزان می خواهید این کم کاری را جبران کنید. اما با نداشتن کپشن خوب در اینستاگرام، موفق نمی شوید. زیرا هنوز از قوانین اینستاگرام سر در نمی آورید و کسی نبوده است که به شما آموزش استفاده از اینستاگرام را به صورت حرفه ای دهد. پس در این شبکه ناموفق می شوید. ما در نیک فالوور با تنظیم این مقاله شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم. اما باز هم اگر سوالی بود میتوانید از پکیج های مشاوره اینستاگرام ما استفاده نمایید.

آموزش اینستاگرام حرفه ای

اینستاگرام

در این قسمت از آموزش اینستاگرام حرفه ای قصد داریم به شما تاریخچه ای از اینستاگرام بگوییم. در سال ۲۰۱۰ بود که اولین نمونه اینستاگرام انتشار پیدا کرد. آن زمان instagram در ایران جای نیافتاده بود. تعداد محدودی از آن استفاده می کردند. محیط کاربری ساده ولی حرفه ای داشت. استوری، کلیپ، igtv و خیلی از امکاناتی که امروزه وجود داشت نبود. اما رفته رفته با بیشتر شدن کاربران آن و ریزش کاربران فیسبوک، اینستاگرام قطب شبکه های اجتماعی شد. در آن زمان اگر کسی ۲۰۰ فالوور داشت جزو شاخ های مجازی تلقی میگردید. اما امروزه اگر زیر ۱ میلیون فالوور داشته باشید، کسی شما را تحویل نمی گیرد. اما بعد از آنکه کاربران اینستاگرام اضافه شد، برخی استفاده از آن را نمی دانستند. به همین دلیل پیج های خود را از دست می دانند. در ادامه با ما همراه باشید.

ثبت نام در اینستاگرام با موبایل

اولین مبحث آموزش اینستاگرام حرفه ای، ثبت نام در اینستاگرام است. زیرا تا شما ندانید چگونه می شود در اینستاگرام عضو شد، خرید فالوور اینستاگرام ایرانی نیز به درد شما نمی خورد. اما برای انجام این کار، نیاز به برنامه اینستاگرام دارید. برای این کار اگر گوشی با سیستم عامل ios دارید از App Store برنامه را دانلود کنید. اما اگر سیستم عامل اندروید دارید از google play برنامه را دریافت کنید.

پس از نصب اپلیکیشین برای ثبت نام در اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید.

  • برنامه را باز نمایید.
  • روی گزینه phone number یا signup with email کلیک کنید. سپس اطلاعاتی را که از شما می خواهد را به صورت کامل پر نمایید.
  • حتما از ایمیل و شماره تلفن معتبر استفاده نمایید.
  • همچنین اپر در فیس بوک عضو هستید، میتوانید با کلیک بر روی گزینه ی login with facebook  و وارد شدن به آن، حساب خود را بسازید.

همچنین با ویدئوی زیر می توانید به طور کام این مراحل را مشاهده نمایید.