کسب درآمد از اینستاگرام چگونه است

کشب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام و کلا کسب درآمد اینترنتی این روز ها زبان زد خاص و عام است. زیرا با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن خرید های اینترنتی، اکثر کسب و کار ها قصد حضور در این عرصه را دارند. چندین سال پیش خرید های اینترنتی به سبک الان نبود. زیرا اعتماد مردم نسبت به خرید های مجازی کم بود. اما رفته رفته با دادن نماد اعتماد به سایت ها و افزایش آگاهی مردم استفاده از فضای مجازی به عنوان کسب و کار زیاد شد. ایده های مختلف و سایت های مختلف نیز پا به این عرصه گذاشتند. اما افرادی هستند که دانش سایت و یا وبلاگ را ندارند اما دوست دارند از شبکه های اجتماعی درآمد کسب کنند. از این رو در این مقاله به تمام ایده هایی که می شود که از آن پول درآورد می پردازیم.

کسب درآمد اینستاگرام به 3 طریق انجام می شود. یک اینکه شما کسب و کاری داشته باشید و با ارائه خدمات پول در بیاورید. روش دوم که بسیار مرسوم است این است که شما با فروش محصول به درآمد برسید. روش آخر که درآمد های هنگفتی را می دهید، تبلیغات در اینستاگرام است. در این بخش به تمام این 3 مورد می پردازیم و می گوییم که چقدر می شود از هر کدام از این موارد پول در بیاورید. ایده های مختلف را بررسی می کنیم. همچنین شما می توانید با خرید فالوور اینستاگرام کسب و کار خود را نیز جلوتر ببرید.

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

شاید بتوان گفت سود آور ترین روش برای کسب و کارهای اینترنتی، تبلیغات است. در اینستاگرام نیز این امر وجود دارد. شما برای این که بتوانید تبلیغات در اینستاگرام انجام دهید، مهم است که لایک ها و فالوور های بالایی داشته باشید. اگر پیج شما زیر 100 هزار دنبال کننده دارد، بیخیال این روش شوید. اما اگر دوست دارید از طریق تبلیغات در اینستاگرام کسب درآمد کنید، با خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، فالوور های خود را بالا ببرید. سپس می توانید در این عرصه وارد شوید.

شما برای اینکه یک پیج برای تبلیغات داشته باشید مهم است که محتوای خوب تولید کنید. شما هم میتوانید بلاگر شوید. یعنی مثل صدف بیوتی از کارهای روزمره خود پست و استوری بزارید. روش دیگر این است که محتوای مفید تولید کنید. تولید محتوا در اینستاگرام حرف اول را می زند. اما فراموش نکنید که با خرید لایک اینستاگرام از ما می توانید زودتر دیده شوید. از این رو با این کار می توانید درآمد های میلیونی و میلیاردی را کسب کنید.

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات فقط و فقط به تعداد لایک و فالوور های شما بستگی دارد. هرچه تعداد دنبال کننده های بالاتری داشته باشید، میتوانید هزینه تبلیغات در اینستاگرام را برای خود افزایش دهید. به عنوان مثال با پیجی با 500 هزار فالوور می توانید روزانه حدودا 3 میلیون تومان پول در بیاورید. در ماه می شود حدودا 90 میلیون تومان. اما این رقم کمترین پولی است که می شود در بیاورید. زیرا افرادی هستند که در ماه حدود 1 میلیارد و دویست برای خود درآمد های کلانی را رقم زده اند.

کسب درآمد از اینستاگرام با فروش محصول

روش دیگری که برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد، فروش محصولات است. شما هم میتوانید با مشارکت در فروش و هم فروش محصولات خود درآمد های میلیونی را کسب کنید. اما این کار هم وقت گیر و هم پر هزینه است. زیرا پیج های فروگاهی دیر بالا می آیند. یعنی مردم دیر شما را فالو می کنند. اما با تبلیغ در اینستاگرام می توانید روند رو به رشد خود را افزایش دهید. اگر سرمایه اولیه دارید، وقت و زمان کافی دارید این روش برای شما مفید است. افرادی هستند که با فروش محصولات خود در اینستاگرام، به درآمد حداقل 30 میلیون در ماه رسیده اند.

کسب درآمد از اینستاگرام با فروش محصول

بهتر است محصولاتی را به فروش برسانید ک خاص باشند و طرفدار داشته باشد. به عنوان مثال هیچ کس در اینستاگرام به دنبال خرید تسمه تایم خودرو نیست. اما تا دلتان بخواهد پوشاک و اکسسوری فروش خوبی را دارد. از این رو می توانید با فروش این محصولات درآمد های خوب و قابل قبولی را کسب نمایید. اما سعی کنید ویژگی بارزی را با بقیه داشته باشید. زیرا پیج های فروشگاهی زیادی در سطح اینستاگرام شروع به فعالیت کرده اند. در ابتدای کار خرید فالوور اینستاگرام ایرانی به تعداد 10 کا را مد نظر خود قرار دهید. زیرا تا پیجتان کمتر از این تعداد دنبال کننده داشته باشد، اعتماد افراد به شما کم است.

کسب درآمد با ارائه خدمات

روش دیگر کسب درآمد از اینستاگرام، ارائه خدمات به مشتریان است. به عنوان مثال شما اگر شرکت طراحی سایت دارید، میتوانید با تولید محتوای خوب در اینستاگرام، مخاطبان هدف جذب کنید. بعد از آنکه مخاطب هدف به سوی شما آمد، میتوانید خدمات خود را به آنها ارائه دهید. بحث داغ دیگری که وجود دارد، خودرو است. مردم ایران عاشق خودرو هستند. شما اگر در کار اسپرت کردن خودرو و یا تعمیرات خودرو هستید، میتوانید نمونه کارهای خود را در پیجتان قرار دهید و فالوور کسب کنید. اما باید بدانید به چه نحوی محتوا تولید کنید که مخاطب آن را بپسندد. از این رو میتوانید از پکیج های مشاوره اینستاگرام ما استفاده کنید.

اینگونه پیج ها درآمد مستقیمی از اینستاگرام ندارند. درآمد مستقیم منظور این است که مانند دو بخش دیگر اینترنتی برای شما پول ارسال کنند. در اینگونه پیج ها شما شرکت و خدمات خود را معرفی می کنید و مشتری میتواند به شرکت و یا محل شما مراجعه کند. شما با این کار میتوانید مشتری های فراوانی کسب کنید که دوست دارند از خدمات شما استفاده کنند. بعد از آنکه مشتری پیج شما را ببیند به محل شما رجوع کرده و از خدمات شما استفاده می کند. سالن های زیبایی، خدمات خودرو، شرکت ها و از این دست کسب و کارها می توانند در این راه موفق باشند.

نتیجه گیری

همانطور که خواندید، متوجه شدید که راه های مختلفی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. آن ایده ی اصلی مهم است. اگر ایده ی ناب و به روزی دارید میتوانید به راحتی به درآمد های کلانی برسید. تمامی سالن های زیبایی که مدیر های آنان پولدار شده اند، فقط از طریق اینستاگرام بوده است. از این رو شما اگر هر کسب و کاری دارید، میتوانید به اینستاگرام آن را ارجاع دهید. اما فراموش نکنید که تولید محتوای روزانه بهتر از هزاران تبلیغات است. اما خرید فالوور اینستاگرام را برای پیج های فروشگاهی جدی بگیرید. زیرا باعث جلب اعتماد مشتریان شما می شود.

شما برای پیج فروشگاهی نیازی نیست حتما اجناس را انبار کنید. فقط عکس محصولاتی را که میخواهید به فروش برسانید را در پیجتان قرار دهید. سپس سفارش که گرفتید، آن را از تامین کننده خریداری کنید و برای مشتری ارسال نمایید. کسب و کار های اینترنتی خوبی که دارند این است که هزینه ی انبار داری را کاهش داده اند. از این رو بهترین راه، کسب درآمد از اینستاگرام است. زیرا همه گیر شده است و به راحتی و طی چند ماه می توانید به پول های کلان برسید.

امیدواریم از این مقاله که کار تیم تحریریه نیک فالوور است، لذت برده باشید. اگر در هر کجای مسیر به سوال و پرسشی برخورد کردید، با ما از طریق راه های ارتباطی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *