بیشترین تعداد فالوور اینستاگرام در ایران و جهان

در سال ۲۰۲۰ تعداد کاربران اینستاگرام از ۱٫۱ میلیارد کاربر فعال فراتر رفته است. با وجود همه گیری، بازاریابی در اینستاگرام به دلیل تاثیرگذاری زیاد در حال رشد است. طبق وضعیت اعلام شده اینستاگرام در سال ۲۰۲۱، بازار بازاریابی تأثیرگذار اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ به ۵۰۹۵٫۵۱ میلیون دلار رسیده و انتظار می رود در سال ۲۰۲۱ با رشد ۱۵ درصدی روبرو شود.

بیش از ۷۹٪ از متخصصان بازاریابی اینستاگرام را برای فعالیت‌های بازاریابی تأثیرگذار مهم می‌دانند و آن را به محبوب‌ترین شبکه‌ اجتماعی در بین دیگر شبکه‌های اجتماعی برای بازاریابی تبدیل می‌کنند. به طور متوسط​​، به ازای هر ۱ دلار پرداختی برای تبلیغات تأثیرگذار در اینستاگرام، ۴٫۸۷ دلار ارزش رسانه‌ای کسب شده دریافت خواهید کرد.

خرید فالوور ایرانی

تعداد زیادی از اینفلوئنسرهای برتر اینستاگرام وجود دارند که در موضوعات مختلف محتوا ایجاد می‌کنند: از زیبایی تا سفر، از طراحی تا تجارت و حوزه‌های متفاوت دیگر. هنگام انتخاب اینفلوئنسر در اینستاگرام برای فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغات توجه به جایگاه خاص آن‌ها مهم است.

همچنین ارزش شناختن کسانی است که همیشه در بالای صفحه باقی می‌مانند. در اینجا لیستی از ۱۰ اینفلوئنسر یا افراد مشهور برتر اینستاگرام در ایران و جهان را پیدا می‌بینید که در مشاغل بزرگ شریک هستند و به طور موثر از قدرت خود برای تأثیر بر زندگی و تصمیمات مخاطبان خود استفاده می‌کنند.

اینفلوئنسرها توانایی جذب افراد بیشتر به محصولات یا خدمات شما را دارند. این امر به این دلیل ساده است که مصرف کنندگان به توصیه های ارائه شده توسط افراد محبوب و مورد علاقه خود اعتماد می‌کنند. پایگاه اینستاگرام همچنان در حال رشد است که باعث می شود بستر شبکه‌های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام از نظر فعالیت‌های تبلیغاتی برای برندها و مدیران بازاریابی بسیار جذاب باشد.

بازاریابی تأثیرگذار در اینستاگرام توجه بازاریابان را در سراسر جهان جلب کرده است. اگر هنوز از آن در ترکیب بازاریابی خود استفاده نمی کنید، شاید وقت آن رسیده است که این فرصت هیجان انگیز را برای کسب و کار خود در نظر بگیرید. تأثیرگذارترین رسانه های اجتماعی با برندهای جهانی شریک هستند تا به آن‌ها کمک کنند محصولات و خدمات خود را با موفقیت در معرض دید مخاطبان قرار دهند.

برای اینکه با ترفندهای بازاریابی اینستاگرام آشنا شوید به مقاله بازاریابی از طریق اینستاگرام چیست و چگونه انجام می شود؟ مراجعه کنید.

بهترین اینفلوئنسر را پیدا کنید

با پیاده سازی بازاریابی تأثیرگذار در استراتژی خود، می توانید به راحتی محصولات خود را تبلیغ کنید، توجه مشتریان جدید را جلب کرده و کانال‌های ارتباطی خود را با مشتریان موجود بهبود بخشید. اما چگونه می توانید ۱۰ اینفلوئنسر برتر را در اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ پیدا کنید؟

مشاور اینستاگرام می تواند به شما کمک کند بزرگترین و بهترین اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی را بر اساس طبقه بندی و کشور کشف کرده و افرادی را که بیشتر با برند شما سازگار هستند انتخاب کنید. یک مشاور اینستاگرام حساب ها را با توجه به مخاطبان با کیفیت و تعامل آن‌ها رتبه بندی می‌کند تا شما بتوانید صفحه های برتر اینستاگرام را که توجه زیادی را به خود جلب می کنند کشف کنید. علاوه بر معیارهای تعامل، می‌توانید موارد زیر را نیز بررسی کنید:

  • تعداد فالوورها
  • کشور مخاطب
  • تغییر موقعیت نسبت به ماه گذشته
  • کشف کنید چه کسی بازار را کنترل می کند

به سادگی یک کشور یا مکان را مشخص کنید (یا هر دو این معیارها) و لیست اینفلوئنسرها را با بهترین نظرات در یک مکان و صنعت انتخاب کنید. فالوورها و تعامل آن‌ها را مقایسه کنید و ببینید که رتبه آن‌ها نسبت به ماه قبل چگونه تغییر کرده است.

از وبلاگ نویسان محبوب سفر گرفته تا کارشناسان آشپزی، از متخصصان میکاپ گرفته تا ستاره های تناسب اندام در اینستاگرام، می توانید بهترین تعامل‌ها را برای تبلیغ نام تجاری خود در هر مکان پیدا کنید.

اگر می خواهید یک تحلیل عمیق از اینفلوئنسرخاص انجام دهید، می توانید گزارش تجزیه و تحلیل صفحه او را کاوش کنید . با استفاده از این گزارش، می توانید هر حسابی را ارزیابی کرده و بینش معناداری درباره عملکرد آن‌ها جمع آوری کنید. شما می توانید اطلاعات فالوورهای آن‌ها یافته، تعامل آن‌ها را ارزیابی کرده و کیفیت کلی مخاطبان آن‌ها را درک کنید.

۱۰ اینفلوئنسر و سلبریتی در جهان

ردیفآی‌دی اینستاگرامشغلتعداد فالوور
۱instagramصاحب اصلی۳۹۰میلیون
۲Cristiano Ronaldoفوتبالیست پرتغالی۲۷۸میلیون
۳Ariana Grandeخواننده و بازیگر۲۳۲میلیون
۴therackکشتی‌گیر و بازیگر۲۳۰میلیون
۵Kylie Jennerمدل و بازیگر۲۲۷میلیون
۶Selena Gomezخواننده۲۲۲میلیون
۷Kim Kardashianبازیگر۲۱۶میلیون
۸leomesiفوتبالیست۱۹۹میلیون
۹Beyoncéخواننده۱۷۳میلیون
۱۰justinbieberخواننده و بازیگر۱۷۱میلیون

رتبه بندی سلبریتی‌های ایرانی

رتبه بندی مهم اینفلوئنسرهای اینستاگرام در ایران، جمهوری اسلامی ایران  با نفوذترین حساب های اینستاگرام را دارد.

که ۱۰صفحه برتر را در لیست زیر آوردیم.

ردیفآی‌دی اینستاگرامشغل و حرفهتعداد فالور
۱Bbc persianکانال خبری۱۲٫۳میلیون
۲golfarahaniبازیگر۱۰٫۷میلیون
۳rezagolzarبازیگر و خواننده۱۰٫۴میلیون
۴ebiخواننده۸٫۷میلیون
۵aliiiiiiiikarimi8فوتبالیست۷٫۹میلیون
۶behnoushtabatabaiبازیگر۷٫۸میلیون
۷navidmohammadzadehبازیگر۷٫۱میلیون
۸realshadmehrخواننده۶٫۸میلیون
۹bahramradanبازیگر۶٫۱میلیون
۱۰manotoofficialکانال تلویزیونی۵٫۸میلیون

حرف آخر

به راحتی می‌توانید به لیست‌های بالا اضافه شوید فقط باید کمی تعامل با مخاطبان برقرار کرده و در کنار آن می‌توانید با خرید فالوور ایرانی تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. و برای  بلاگر شدن پیشنهاد می‌کنیم به مقاله چطور بلاگر شویم مراجعه کنید