ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام

ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام

ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام سوال اساسی این روزهای کاربران این شبکه های اجتماعی است که از ما می پرسند. از همین اول به شما بگوییم که اگر دوست دارید بدون هزینه در اینستاگرام بالا بیایید سخت در اشتباه هستید. اگر اینطور بود شرکت های بزرگی مانند دیجی کالا و امثال آن تبلیغات گسترده در اینستاگرام نمی کردند. از این رو اگر فالوور های شما زیر 10 هزار تا است، حتما و حتما اقدام به خرید فالوور اینستاگرام کنید. در غیر این صورت بالا آمدن شما خیلی سخت می شود.

ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام را می توان در چند بخش تقسیم بندی کرد که در زیر به تمامی آنها می پردازیم. اما قبل از هر چیز به شما بگوییم که تولید محتوا در اینستاگرام را جدی بگیرید. زیرا تا محتوای مفیدی نداشته باشید به هیچ عنوان حتی با خرید 1 میلیون فالوور اینستاگرام هم پیشرفت نخواهید کرد. پس ابتدا محتوای خود را تنظیم کنید و سپس به بقیه کارها بپردازید. در این مطلب تمامی این کار ها را به شما توضیح خواهیم داد. پس با ما همراه باشید.

بحثی که در خرید فالوور اینستاگرام وجود دارد این است که اکثرا بدون تولید هیچگونه محتوای مفیدی تقاضای افزایش لایک نیز در پست های خودشان دارند. بیننده با چشم خود می بیند و سپس تصمیم به پسندیدن پیج شما می کند. از این رو اگر علاقه ای به تولید محتوا و سر وکله زدن با اینستاگرام ندارید بهتر است فعالیت خود را در اینستاگرام کنسل کنید. زیرا تمام مبحث ما چگونگی تولید محتوا در اینستاگرام برای افزایش فالوور است. از این رو اگر علاقه نداشته باشید، به درد شما نخواهد خورد. اما اگر در این زمینه تخصص دارید و یا اینکه علاقه مند هستید، به شروع ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام بپردازیم.

تولید محتوا برای افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام ، تولید محتوا مفید است. البته اصلی ترین مبحث همین بخش است. زیرا محتوا پادشاه است. یعنی آنکه اگر پیج فروشگاهی دارید، پیج شخصی دارید، پیج طنز دارید و هر پیج دیگری باید یک چیزی برای عرضه داشته باشید. شما تا به مردم سودی نرسانید دلیل ندارد آنها شما را دنبال کنند. از این رو مبحث تولید محتوا قبل از خرید فالوور اینستاگرام ایرانی قرار می گیرد. پس بیاید باهم این مبحث را یاد بگیریم.

به عنوان مثال شما پیجی درباره ی آشپزی دارید. اما محتوای خوبی ندارید. محتوای خوب به چیزی گفته میشود؟ محتوای خوب به محتوایی گفته می شود که نیاز کاربر را برطرف کند و یا برای او جذاب باشد. محتوایی با زبان اصلی و خارجی به هیچ درد کاربر نمی خورد. به همین دلیل بهتر است مثلا می خواهید دستور پخت قیمه را آموزش دهید، از آموزش های با کیفیت و جذاب استفاده کنید. به عنوان مثال همه درست کردن قیمه را بلد هستند. از این رو شما محتوایی تولید کنید با مضمون 10 نکته برای خوشمزه تر کردن قیمه. همین بازی با کلمات برای شما فالوور می آورد و به اکسپلور خواهید رفت.

فقط پست با کیفیت استفاده از فیلم ها و عکس های خوب نیست. استفاده از کپشن خوب در اینستاگرام نیز باعث بهتر شدن پست شما می شود. ما در مقاله ی قبلی خود که تحت عنوان کپشن خوب در اینستاگرام بود، مطلبی را ارائه کردیم که حتما آن را نیز مطالعه کنید. پس از کپشن، نوبت به هشتگ گذاری می رسد. ما مقاله ای تحت عنوان این موضوع در سایت داریم که حتما آن را نیز مطالعه بفرمایید. تا اینجای کار فهمیدیم که پست با کیفیت چیست و چگونه آن را قرار دهیم.

انواع پیج های اینستاگرام

با رعایت نکته های بالا می توانیم یکی از ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام را پشت سر بگذاریم. اما ما نمی توانیم برای هر پیجی نسخه ای یکسان بپیچیم. زیرا ما انواع مختلفی از پیج ها را داریم که کار جداگانه ای انجام می دهند. به همین دلیل در این بخش قرار است انواع پیج های اینستاگرام بشناسیم و بگوییم آیا خرید فالوور اینستاگرام ایرانی برای آنها مفید است یا خیر. ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام دراین گونه پیج ها چیست؟

به طور کلی ما 3 نوع پیج در اینستاگرام را شاهد هستیم. پیج های فروشگاهی، پیج های شخصی و پیج های تولید محتوا که در بالاتر درباره آن توضیح دایدم. برای آنکه بتوانیم ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام در آنها را اجرا کنیم، بهتر است تا ابتدا آنها را بشناسیم. زیرا اگر آنها را نشناسیم خرید لایک اینستاگرام ارزان نیز به درد ما نمی خورد. پس با داشن کافی باید اقدام به هر کاری کنیم. از این رو در ادامه ابتدا پیج های فروشگاهی را ممعرفی کرده و به پیج های تولید محتوا می رسیم.

پیج فروشگاهی

در این بخش از ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام قصد داریم به معرفی پیج های فروشگاهی بپردازم و بگوییم  رشد در این پیج ها به چه شکل انجام می پذیرد. ابتدا باید این را بدانیم که همه ی ما انسان ها بدمان می آید کسی چیزی را به ما بفروشد اما در مقابل عاشق خرید کردن هستیم. به همین دلیل رشد پیج های فروشگاهی بسیار پایین است. از این رو اگر در ابتدای کار هستیم باید اقدام به خرید فالوور اینستاگرام ایرانی کنیم تا اعتماد دنبال کننده های خود را جلب کنیم. اما شما مانند دیگر فروشکندگان نباشید که فقط عکس محصولات خود را در پیج خود قرار می دهند و انتظار دارند ما برای آن ها مشتری بفرستیم. اما راهکار و ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام در این گونه پیج ها چیست؟

راهکار بسیار ساده است. شما به عنوان مثال فروش لباس و یا کتونی در اینستاگرام دارید. بودجه ی زیادی نیز برای تبلیغات در اینستاگرام ندارید. پس سعی کنید به جای آنکه فقط جنس خود را در پیج قرار دهید، محتوای مفید تولید کنید. برای فروش لباس در اینستاگرام محتوایی که می توانید تولید کنید این است که استایل بازیگران را مو شکافی کنید. راجع به تیپ های پاییزی پست های با کیفیت بگذارید. پیج های خارجی زیادی در این زمینه هستند که محتوا تولید می کنند. میتوانید از آنها نیز استفاده کنید. در لابه لای این محتوایی که تولید می کنید، جنس خود را نیز به معرض نمایش بگذارید. مطمئن باشید به فروش می رود.

شاید بگویید خیلی سخت است. بله اما وقتی پیج شما مطرح شود، میتوانید به درآمد های کلان دست پیدا کنید. راه بعدی نیز وجود دارد که بدون افزایش فالوور و خرید فالوور امکان پذیر نیست.

هشتگ گذاری در پیج فروشگاهی

در این بخش از ترفند های افزایش فالوور اینستاگرام قصد داریم هشتگ گذاری در پیج های فروشگاهی را به شما توضیح دهیم. اگر از آن دسته هستید که هشتگ های نامربوط در پیج خود قرار می دهید و بعد از خرید فالوور اینستاگرام قصد دارید برایتان مشتری بفرستیم، خواندن این مطلب خالی از لطف نیست.

هشتگ تخصصی: به عنوان مثال محصولی که در پیج قرار داده اید، لباس دخترانه پاییزی است. هشتگ تخصصی آن می شود “#لباس_دخترانه_پاییزی”. این نوع هشتگ شاید زیاد پر طرفدار نباشد اما مشتریان خوبی را به سمت شما سرازیر می کند. ۳ نوع مختلف از این دسته قرار دهید. مثلا “#خرید_لباس_دخترانه_پاییزی” و “#فروش_لباس_دخترانه_پاییزی”.

هشتگ نیمه عمومی: همان مثال بالا را مطرح میکنیم. برای آن پست هشتگ نیمه عمومی می شود “#لباس_دخترانه”. این نوع هشتگ ها بازدید متوسط رو به بالایی دارند. هشتگ های از این دست نیز ۳ بار در پست خود استفاده کنید.

هشتگ عمومی: این دسته از هشتگ ها، بازدید زیادی دارند و نتیجه گرفتن در آنها سخت است. اما با خرید لایک اینستاگرام تعداد بالا برای آنها میتوانید در صدر نتایج این هشتگ ها قرار بگیرید. هشتگ برای مثال بالا در این دسته می شود “#لباس” و یا “#خرید” و یا “#دخترانه”. از این دست هشتگ ها نیز ۳ بار استفاده کنید.

در بالاتر انواع هشتگ هایی را که میتوان استفاده کرد فهمیدیم. اما اگر هنوز در این مورد مشکل دارید، میتوانید از خدمات مشاوره اینستاگرام ما استفاده کنید.

پیج شخصی

در این قسمت از بخش ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام قصد داریم پیج های شخصی را به شما معرفی کنیم. اینگونه پیج ها، پیج هایی هستند که شما عکس شخصی و فعالیت های روزمره ی خودتون را در آن قرار می دهید. منبع درآمد شما در اینگونه پیج ها اکثرا با تبلیغات اینستاگرام است. برای اینگونه پیج ها نکات زیر را حتما رعایت کنید تا به یک پیج با کیفیت تبیدل شوید.

 • عکس های با کیفیت بگذارید.
 • کپشن خوب بنویسید که مخاطب را وادار به کامنت گذاشتن کند. همچنین میتوانید اقدام به خرید کامنت اینستاگرام نیز کنید.
 • از استوری غافل نشوید. از فعالیت های روزانه خود حتما استوری بگذارید. بهترین پیج شخصی صدف بیوتی است. میتوانید از او الگو برداری کنید.
 • هشتگ مرتبط با مکانی که در آن قرار گرفتید بزنید.
 • حتما و حتما لوکشین بزنید.
 • از کامنت گذاشتن برای افراد مشهور دریغ نکنید. فالوور های خوبی دریافت می کنید.
 • سعی کنید دایره دوستان خود را زیاد کنید. از آنها بخواهید شما را در عکس هایشان تگ کنند.
 • تعداد فالووینگ یا کسانی که شما آنها را فالو کرده اید سعی کنید کمتر از کسانی باشد که فالوور دارید. یعنی اگر ۱۰۰۰ تا فالوور دارید. ۲۰۰۰ تا فالویینگ نداشته باشید. ۵۰۰ تا داشته باشید.

پیج های تولید محتوا

رشد در اینگونه پیج ها بسیار بالاست. درآمد در آنها نیز تبلیغات است. در اینگونه پیح ها یک هدف را دنبال کنید. راجع یک موضوع محتوا بگذارید و سعی کنید ویدئو باشد محتوایی که تولید می کنید. اما ترفند افزایش فالوور اینستاگرام و یا افزایش لایک اینستاگرام در این پیج ها چگونه است؟ با رعایت نکات زیر به راحتی میتوانید فالوور های خوبی را دریافت کنید.

 • ویدئویی که قرار می دهید، تیتر زرد رنگ مناسب داشته باشد و دارای کاور باشد. مانند پیج حاشیه.
 • کپشن جنجالی بنویسید. اگر درباره کپشن نمی دانید حتما مقاله کپشن خوب در اینستاگرام را مطالعه کنید.
 • هشتگ مرتبط بگذارید. از هشتگ گذاری که در بالا توضیح دادیم استفاده کنیم.
 • پست با کیفیت بالا قرار دهید. هر پستی که دم دستتون هست را قرار ندید.
 • ایدی پیج خود را در ویدئو قرار دهید.

نتیجه گیری

دریافتیم که با همین روش های ساده می توان بدون خرید فالوور، مخاطبین جدید نیز جذب کرد. همانطور که متوجه شدید، هشتگ، افزایش فالوور اینستاگرام، محتوای با کیفیت میتواند در پیج شما غوغا کند. حتما اگر فالوور خریدید اما لایک های پایینی دارید، خرید لایک اینستاگرام را نیز فراموش نکنید. اگر در هر کدام از این ۳ دسته که عرض کردیم قرار دارید، با رعایت کردن این مسائل میتوانید یکی از پر درآمد ترین افراد در این حوزه شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *