معایب ربات اینستاگرام

معایب ربات اینستاگرام و نقش آن در نابودی پیج شما

در این مقاله می خواهیم در رابطه با این اینکه ربات اینستاگرام چیست و معایب ربات اینستاگرام و مزایای آن صحبت نماییم. زیرا یکی از مواردی که خیلی از ما با آن دست و پنچه نرم می کنیم، این است که اصلا از ربات های اینستاگرام استفاده کنیم یا خیر؟ به همین دلیل تصمیم گرفتیم در نیک فالوور، یکبار برای همیشه این موضوع را برای شما روشن کنید. پس تا آخر مقاله همراه ما باشید.

ربات اینستاگرام چیست؟

در گذشته استفاده از ربات اینستاگرام امری مرسوم بوده است، اما امروزه به دلیل سختگیری های بیشتر اینستاگرام و معایب ربات اینستاگرام، دیگر افراد کمتری به سراغ ربات اینستاگرام می روند.ربات اینستاگرام یک برنامه است که، افراد از طریق آن به راحتی می توانند فالوور خود را افزایش دهند. یک راهکار ساده و راحت برای افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. شما بدون آنکه از ربات استفاده کنید، میتوانید با خرید فالوور اینستاگرام فالوورهایتان را افزایش دهید.

ربات اینستاگرام چیست

ربات اینستاگرام سبب میشود که یک سری کار ها در این برنامه راحت تر انجام پذیرد. این فعالیت ها شامل: فالو و آنفالو کردن، ارسال پیام به افراد، لایک کردن و کامنت گذاشتن است.ربات ها فیلتر های زیادی دارند، که شما با تعیین این فیلتر های می توانید جامعه هدف خود را مخاطب قرار دهید. و به صورت بیشتر و گسترده تر در بین افراد دیده شوید.

معایب ربات اینستاگرام

معایب استفاده از ربات اینستاگرام

معایب robot اینستاگرام مشکلات زیادی ایجاد می کند. اینستاگرام امروزه کاربران میلیونی دارد. بسیاری از افراد بیشتر زمان فراغت خود را به این برنامه اختصاص می دهند. همچنین بسیاری از افراد خرید خود را نیز در این برنامه انجام‌می دهند.همانطور که در بالا گفته شد، از طریق ربات اینستاگرام میتوان یک سری کار ها را به سهولت انجام داد. ولی معایب ربات اینستاگرام کم نیست. و استفاده از آن می تواند سبب ضرر و آسیب شود.

هرچند که ربات اینستاگرام سبب افزایش فالوور پیج شما می شود ولی، این کار عملی خلاف قوانین اینستاگرام است. قوانین اینستاگرام مخالف قطعی استفاده از ربات می باشد. اصلا از ربات برای افزایش فالوور استفاده نکنید زیرا، یکی از معایب ربات اینستاگرام این است که، امکان دارد پیج خود را به طور کامل منحل کنید و از دست بدهید.

در قدم اول بهترین راه برای افرادی که پیج اینستاگرام دارند، تولید محتوای جذاب و مفید برای مخاطبین است. همچنین خرید فالوور واقعی که منطبق بر قوانین و الگوریتم های اینستاگرام باشد نیز، روش‌مفیدی است.

با این روش شما می توانید مخاطبین بیشتری جذب کنید. مخاطبین علاوه بر دیدن محتوای جذاب پیج شما، با دیدن میزان لایک و فالوور پیج اعتماد بیشتری می توانند بکنند. و همین امر سبب افزایش تعداد فالوور پیج شما می گردد.

دیگر معایب استفاده ربات اینستاگرام

معایب استفاده از ربات اینستاگرام با توجه به قوانین جدید اینستاگرام زیاد است. اگر شما از این ربات استفاده می‌کنید، خطر مشکلات زیادی شما را تهدید می کند. همچنین می تواند دردسر زیادی را به وجود آورد.معایب ربات اینستاگرام از مزایای آن خیلی بیشتر است، و بهتر است که برای افزایش مخاطبین خود از راهی بی دردسر استفاده نمایید. پس اگر همین الان از ربات استفاده می کنید، آن را قطع کرده و بعد به خواندن ادامه مطلب بپردازید.

چند نمونه از معایب عجیب ربات اینستاگرام

یکی از معایب ربات اینستاگرام این می باشد که، تاثیر زیادی بر روند پیج ندارد. داشتن فالوور واقعی در پیج و ایجاد تعامل بین آنها، بسیار تاثیر مثبتی در روند پیج دارد. حال انجام لایک و کامنت توسط یک ربات نتیجه چندان مناسبی برای پیج شما نخواهد داشت.

پس نتیجه میگیریم بهتر است که، به دنبال ایجاد تعامل بالا باشید و فالوور های واقعی بگیرید تا اینستاگرام پیج شما را ربات تشخیص ندهد، و سبب ایجاد مشکل و شاید حذف پیج شما نگردد. در ابتدا ربات اینستاگرام به شما شاید کمک کوچکی کند، ولی در ادامه پیج شما را دچار مشکلات عدیده ای می‌کند، که این یکی از معایب ربات اینستاگرام است.

مشکلات ربات اینستاگرام

از معایب دیگر ربات اینستاگرام این است که، دیگر تعامل های واقعی در پیج صورت نمی‌گیرد، و تعامل ها را کاهش می دهد. که این برای پیج شما اصلا خوب نیست. اگر شما فالوور های بالا و تعداد زیادی داشته باشید، اما تعامل در پیج شما انجام نگیرد، در نتیجه کل تعامل های پیج کاهش پیدا می کند. به جای اینکه سبب پیشرفت پیج شود، سبب افت پیج و کاهش روند مثبت پیج می‌گردد.

بیشتر بخوانید:

یکی دیگر از معایب ربات اینستاگرام این است که ،ربات ها با ربات هایی مثل خود ارتباط می‌گیرند.

یک اتفاق بدی که در انتظار شما است، و یکی از معایب ربات اینستاگرام می باشد، این می باشد که ربات ها ربات های دیگر را پیدا می کنند، و با هم ارتباط می‌گیرند. همین امر به مرور سبب می شود که هیچ تعامل انسانی در پیج شکل نگیرد، و تمام فالوور هایی که حقیقی بودند را از دست بدهید، و پیج شما پر از فالوور فیک و غیر واقعی شود. اگر این اتفاق ناخوشایند برای پیج شما بیفتد، پیج به طور کل نابود می‌گردد.

معایب ربات اینستاگرام زیاد است!

معایب و مشکلات استفاده از ربات اینستاگرام

شما کار خودتان را در هر شرایطی انجام دهید. این روشی قدیمی می باشد که شاید سریع به نتیجه نرسد اما، روشی مطمئن است. تا گرفتار مشکلات ربات اینستاگرام نشوید.

در قدم اول جامعه هدف خود را مشخص کنید، سپس هشتگ های مربوط به این جامعه هدف را استخراج نمایید. در زیر هر تولید محتوای خود از این هشتگ ها استفاده نمایید. این کار سبب می شود پست شما بیشتر دیده شود، و به اکسپلور نیز راه پیدا کند. به شرطی که به طور درست از هشتگ ها استفاده نمایید. با این روش شما می توانید پست ها و محصولات خود را به مخاطبین بیشتر و جامعه هدف  نشان دهید.

هرچند این روش شاید زمان بر و پر زحمت باشد، اما شما می توانید یک ارتباط عمیق با فالوور های خود ایجاد نمایید. در نتیجه استفاده از این روش بسیار سودمند است، زیرا معایب ربات اینستاگرام را ندارد.

سرعت همه چیز در کار نیست

در ابتدا خود و یا شخص دیگری باید در پیج حضور داشته باشد، و به فعالیت بپردازد. اما اگر شما در پیج نمی توانید به سرعت جواب کامنت را بدهید، و یا ادمینی برای این کار استخدام نکرده اید، می توانید با یک تولید محتوای جذاب و پست های مفید و استفاده از هشتگ های مناسب و پر بازدید، یک پیج موفق را ایجاد نمایید.

با این روش دیگر نیاز نیست زمان طولانی را صرف حضور در پیج کنید، و یا از ربات استفاده نمایید و درگیر معایب ربات اینستاگرام شوید. در رابطه با پست ها و تولید محتوای خود فکر کنید. زیرا به این صورت فالوور های بیشتری می توانید کسب نمایید. اگر شما در رابطه با معایب ربات اینستاگرام بدانید دیگر کمتر سراغ آن می روید‌، و با استفاده از روش های دیگر به پیشرفت روند پیجتان کمک می نمایید.

معایب ربات اینستاگرام چه تاثیری دارد؟

معایب ربات اینستاگرام بسیار است. افراد بسیاری اینستاگرام را راهی برای گذراندن اوقات فراغت می بینند. بسیاری از افراد این برنامه سبب کسب درآمدشان شده است. شما با استفاده از ربات می توانید به جذب فالوور بپردازید و دیگر زمان زیادی را در پیج های دیگران هدر ندهید. ولی این تمام ماجرا نیست، این ربات ها تعامل غیر واقعی را زیاد می کنند، و سبب کم شدن هرچه بیشتر فالوور های واقعی و اصل می شوند.

اگر‌پیج شما زیاد اهمیتی برایتان ندارد استفاده از ربات مشکل ساز نمی تواند باشد، اما اگر پیج شما برایتان اهمیت دارد استفاده از این ربات را به شما پیشنهاد نمی کنیم. یکی دیگر از معایب ربات اینستاگرام قابل پیش بینی نبودن آن است. وقتی به تازگی شروع به کار کرده اید فالو و آنفالو کردن آن برای شما جوابگو است.

یادگیری این ربات بسیار آسان است، اما استفاده از آن به راحتی که فکر میکنید نیست. ممکن است در استفاده از ربات ها با مشکل دچار شوید، و این اشتباه سبب از بین رفتن پیجتان گردد. پیجی که برای آن تلاش زیادی کرده اید، و یا محل کسب درآمدتان بوده است.

آیا ربات های اینستاگرام جایگزین تعامل انسان ها می شوند؟

تعامل ربات با انسان در اینستاگرام

یکی دیگر از معایب ربات اینستاگرام این است که، هیچ وقت یک ربات نمی تواند جایگزین تعامل انسانی شود. در نحوه کامنت گذاشتن ربات ها کامنت هایی نظیر ایموجی گذاشته می شود، که این روش کامنت گذاری زیاد جالب نیست. در تعامل انسانی افراد احساسات خود و نظراتشان را در مورد پست مورد نظر بیان می کنند، و شروع به کامنت گذاری درست می کنند.

ممکن است یک ربات کامنتی را زیر عکس نادرستی بگذارد. این اتفاق برای اعتبار پیج شما بسیار مضر است، و به اعتبار شما خدشه وارد می سازد. و سبب می‌شود مخاطبین به شما اعتماد نکنند.

بهترین ربات اینستاگرام چیست؟

بهترین ربات اینستاگرام خود شما هستید. بله تعجب نکنید، شما عملکردتان از ربات نیز بهتر می باشد. به هیچ عنوان کار های پیج و فعالیت های درون آن را به ربات نسپارید. معایب ربات اینستاگرام گریبان گیر شما می شود. خود شما تنها شخصی هستید که می دانید چه می خواهید، و از هر کسی دلسوزانه تر برای پیشرفت پیج عمل می‌کنید.

معایب خطرناک ربات اینستاگرام

بعضی ربات ها به این گونه می باشند که شما در سایت ثبت نام می کنید، و بعد از ثبت نام شما تمام اطلاعات و رمز پیج خود را  به این ربات می دهید. این کار به این معنی است که رمز خود را به یک نفر سوم می سپارید. و این یکی از خطر ها و معایب ربات اینستاگرام می باشد.

شما با سپردن پیج خود به یک ربات در اصل پیج را نابود کرده اید. شما با استفاده از ربات سبب می شوید که اینستاگرام پیج شما را ربات تشخیص دهد، و آن را غیر فعال کند.  یعنی تمام زحمات شما با یک انتخاب نادرست نابود می شود.مسبب این کار کسی جز شما نمی باشد.

اینستاگرام خیلی باهوش و هوشیار می باشد. اگر شما از بهترین ربات موجود در بازار نیز استفاده نمایید، باز هم دچار این مشکل می شوید. این مشکلات تنها یکی از چندین معایب ربات اینستاگرام است. اگر از افرادی که از این ربات ها استفاده کرده اند سوال بپرسید، می توانید به راحتی از مشکلاتی که با آن درگیر شده اند، آگاه شوید.

مزایای ربات اینستاگرام

می توان گفت شاید تنها مزیت ربات اینستاگرام این است که، یک سری کارهای معمولی و روتین را انجام می دهد. البته نمی توان همین موضوع را نیز مزیت دانست، زیرا با وجود قوانین و محدودیت های جدید اینستاگرام همین کار نیز انجام پذیر نیست. شما برای انجام این کار از طریق ربات، باید سرعت کمی را تعیین نمایید، تا اینستاگرام پیج شما را غیر فعال نکند. پس به ریسک آن نمی ارزد.

معایب ربات اینستاگرام نابودگری پیج شما

از دیگر معایب ربات اینستاگرام غیر انسانی بودن آن است. تا حالا به این فکر کرده اید که اگر مخاطب شما متوجه شود که با یک ربات در ارتباط است، و در تعامل با یک ربات است چه احساس بدی پیدا می کند.

امکان دارد که بعد از ارسال دایرکت توسط ربات افراد مختلف پیج شما را بلاک‌ کنند، و اگر این اتفاق مجدد تکرار گردد امکان دارد پیج ریپورت شود. و این مورد برای پیج شما اصلا اتفاق خوبی نیست. شما بعد از این اتفاق عملا باید با پیج خود خداحافظی کنید. بعد از قطع فعالیت ربات پیج شما با افت خیلی شدیدی رو به رو می شود، و پیج شما ریزش فالوور را تجربه خواهد کرد.

عملا بعد از قطع فعالیت ربات، انگار هیچ فعالیتی انجام نشده است.

تصمیم و نتیجه گیری شما در رابطه با ربات اینستاگرام

تحت هیچ شرایطی به ربات اینستاگرام و برنامه هایی از این دست اعتماد نکنید. زیرا معایب ربات اینستاگرام گریبان گیرتان خواهد شد. اینستاگرام به شدت با استفاده از ربات مخالف است، و قوانینی وضع کرده که استفاده از ربات اینستاگرام را به طور شدیدی محدود کرده است.

اگر شما در نظر دارید از ربات اینستاگرام استفاده نمایید، بهتر است در تصمیم خود تجدید نظر کنید، و بجای آن از یک پلان و استراتژیک قوی برای پیشرفت پیجتان استفاده نمایید.

اگر شما فرصت کافی برای پیج اینستاگرام خود ندارید، به هیچ عنوان ریسک سپردن پیج به ربات را نکنید.

با کمی تحقیق و پرس و جو و زمان گذاشتن می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

برای موفق شدن تلاش و آموزش نیاز است

از افرادی که در این زمینه موفق بوده اند سوال بپرسید. برای پیج خود و کسب و کاری که در آن دارید تلاش کنید، مطمئن باشید بعد از مدتی تلاش به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید. شما با افزایش تعداد فالوور پیج اینستاگرام خود می توانید اعتماد مخاطبین بیشتری را جلب نمایید.

در انجام این کار، و رسیدن به نتیجه اصلا عجله نکنید. این کار روندی طولانی و زمان بر دارد، اما حتما به نتیجه خواهید رسید.

اگر به کار خود علاقه دارید از روش های درست و صحیح پیش بروید. استفاده از ربات تنها سبب می شود شما درگیر معایب ربات اینستاگرام شوید، و با مشکلات عدیده ای روبرو گردید. مشکلاتی که شاید به نابود شدن پیج شما بیانجامد.

نوشتهٔ پیشین
شغل های پردرآمد اینستاگرام
نوشتهٔ بعدی
روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام
اینستاگرام نویسنده

پست های مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • رضا ایزدی
    25/12/1400 13:46

    ربات افزایش فالوور رو شما پیشنهاد نمی کنید پس؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.