روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

همه ی افراد به قدرت شبکه های اجتماعی ایمان دارند. اینستاگرام و تلگرام بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است. در همان سال اول که این نرم افزارها به دنیا معرفی شد توانست مخاطبان زیادی را جذب کند. در اینستاگرام شما می توانید یک پیج برای خود ایجاد کنید. در این پیج شما می توانید به تبلیغ محصولات خود بپردازید.

افراد زیادی می توانند از این پیج دیدن کنند و اگر خواستند پیج شما را فالوو کنند. فالوور یا دنبال کننده به پیج شما اعتبار می بخشد. به همین دلیل اکثر پیج ها برای افزایش فالوور پیج خود روش های مختلفی را امتحان می کنند. یکی از این روش ها خرید فالوور اینستاگرام است.

روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام ارزان

اگر جزء افراد کم طاقت هستید و می خواهید سریع به نتیجه برسید پیشنهاد ما به شما خرید فالوور اینستاگرام است. این کار به شما کمک می کند که یک شبه به تعداد فالوور دلخواه خود برسید. ما نیز این خدمت را در سایتمان برای شما انجام میدهیم. فقط کافی است سفارش خود را به درستی ثبت کنید. بقیه موارد را ما خودمان انجام می دهیم.

اما اگر دوست ندارید یک شبه به تعداد فالوور دلخواهتان برسید میتوانید از روش های دیگر استفاده کنید که در ادامه قرار است به تک تک آنها بپردازیم تا یک پیج پر فالوور را تجربه کنید. تکنیک هایی که در ادامه قرار است به شما بگوییم جزو ساده ترین روش های بالا بردن فالوور است اما طبق نظری که مشاور اینستاگرام ما داده است، میتواند در پیج شما اثر مثبت بگذارد.

بهینه کردن حساب اینستاگرام

اولین قدم برای افزایش فالوور اینستاگرام بهینه کردن حساب اینستاگرامی شما است. حتماً برای پروفایل خود یک عکس مناسب و مرتبط با موضوع کار خود انتخاب کنید. در قسمت بیو یک متن کوتاه از بیوگرافی خود بنویسید. آدرس وب سایت خود را بالای پیج قرار دهید تا افراد بتوانند به راحتی از وب سایت شما دیدن کنند.

اشتباه اکثر صاحبان کسب و کار این است که فراموش کرده اند در قسمت بیو یک توضیح کوتاه در مورد کسب و کار خود بنویسند. شما این اشتباه را تکرار نکنید. حتماً در این قسمت خودتان را به خوبی معرفی کنید. در مورد کسب و کارتان یک توضیح کوتاه و مفید بنویسید. در آخر از افراد بخواهید تا بروی لینک وب سایت شما کلیک کنند.

همچنین آیدی انتخابی شما نباید خیلی طولانی باشد. حتماً باید نام کسب و کارتان نیز در قسمت اول آیدی گنجانده شود. بنابراین بهتری آیدی برای صفحه اینستاگرام شما آیدی است که کوتاه، ماندگار در ذهن و اینکه افراد بتوانند به راحتی آن را جستجو کنند.

تولید محتوای ثابت و با کیفیت

اگر می خواهید مخاطبان زیادی را به سمت پیج خود جذب کنید. بهتر است محتوای تولید شده شما با کیفیت باشد. اگر محتوای تولید شده توسط شما از کیفیت پایینی برخوردار باشد نمی تواند مخاطب زیادی را جذب کند. این عدم جذب مخاطبان نیز باعث کاهش لایک و کامنت شما می شود. به همین دلیل بازدهی زیادی که باید داشته باشد را ندارد.

بنابراین بهتر است از افراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیرد. همچنین شما باید به طور منظم محتوا در داخل پیج خود قرار دهید. اگر اینکار را به صورت نامنظم انجام دهید فالوورها اعتماد خود را نسبت به پیج شما از دست می دهند.

ربات اینستاگرام

یکی از روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. ربات اینستاگرام را می توانید به طور دلخواه تنظیم کنید. به طور مثال می توانید ربات را به صورتی تنظیم کنید که در یک روز فعالیت زیادی نداشته باشد. زیرا اگر در یک روز افراد زیادی را فالوو کنید امکان دارد پیج شما مسدود شود. فراموش نکنید که این روش دیگر منسوخ شده است و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. زیرا به از دست رفتن پیج شما منجر می شود.

حضور خود را در اینستاگرام به سایر مخاطبانتان اعلام کنید

محصول یا خدمات شما حتماً مخاطب های دارد. بنابراین بهتر است به تمامی مخاطب های محصول یا برندتان اعلام کنید که فعالیت خود را در داخل اینستاگرام شروع کرده اید. همچنین می توانید از دوستان خود بخواهید با گذاشتن استوری حضور شما در اینستاگرام را اعلام کنند.

تبلیغ پیج شما در داخل پیج ها پربازدید

یکی دیگر از روش های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام تبلیغ پیج شما در داخل پیج های پربازدید است. ادمین این سایت ها هزینه ای برای تبلیغ پیج شما تعیین می کنند. با پرداخت این هزینه تبلیغ پیج شما در داخل سایت آن ها قرار می گیرد. اما می توان گفت این روش بسیار پر هزینه است. روش های دیگری نیز وجود دارد که شما می توانید با هزینه کمتری فالوورهای پیج خود را افزایش دهید.

استفاده از هشتگ های مرتبط با موضوع کسب و کارتان

بهتر است از هشتگ های مرتبط و مناسب با موضوع کسب وکارتان استفاده کنید. این روش می تواند به افزایش فالوور اینستاگرام شما کمک کند. استفاده از هشتگ ها مرتبط باعث بهتر دیده شدن پیج شما می شود.

استفاده از تکنیک پست مهمان

حتماً در مورد پست مهمان شنیده اید. در این روش شما برای وب سایت دیگری تولید محتوا می کنید. مدیر وب سایت در انتها نام وب سایت شما را به عنوان تولید کننده محتوا ذکر می کند.

این امر در اینستاگرام نیز قابل انجام است. شما می توانید برای پیج های دیگر تولید محتوا انجام دهید و از آن ها بخواهید تا نام پیج شما را در انتها ذکر کنند.

از درج عکس های بدون کیفیت جداً خودداری فرمایید.

تأثیر عکس بر روی مخاطب بسیار زیاد است. بنابراین بهتر است برای پست های خود عکس های با کیفیت و متناسب با موضوع کسب و کارتان انتخاب کنید. این کار باعث احساس مثبت در مخاطب های شما می شود.

نتیجه گیری

بعد از تمام صحبت های که برای افزایش فالوور داشتیم باید کاری انجام دهیم تا فالوورهای جذب شده، دیگر صفحه شما را ترک نکنند. برای این کار شما باید مطالب جالب و با کیفیت درون صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

همچنین عکس های که برای پست های خود انتخاب می کنید. باید با موضوع محتوای تولیدی شما مطابقت داشته باشد. همچنین باید عکس یا ویدوئو انتخابی شما دارای کیفیت بالای باشد. به این ترتیب شما می توانید فالوورهای خود تشویق به ماندن در پیج خود کنید. همچنین برای خرید فالوور ایرانی می توانید روی ما حساب کنید.

نوشتهٔ پیشین
معایب ربات اینستاگرام و نقش آن در نابودی پیج شما
نوشتهٔ بعدی
دلیل محبوبیت اینستاگرام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

برای امنیت ، استفاده از سرویس ریکپچای گوگل الزامی است که منوط به خط مشی رازداری و شرایط استفاده گوگل است.

من با این قوانین موافقم.

فهرست