چرا ریلز ویو نمیخوره؟

چرا ریلز ویو نمیخوره؟

چرا ریلز ویو نمیخوره؟ سوالی پر تکرار که هر روز برای ما پیش می آید. زیرا شنیده ایم که همه گفته اند ویو reels اینستاگرام به شدت بالاست و همه پست هایمان را به صورت ریلز قرار دهیم. اما هنگامی که قرار می دهیم، چند روز که می گذرد هیچ بازدید را از آن دریافت نمی کنیم. امروز در نیک فالوور قصد داریم به صورت کامل به شما بگوییم که اصلا ریلز چیست، چه کاربردی دارد و اینکه چگونه بازدید reel خود را بالا ببریم و در اکسپلورر اینستاگرام بازدید های میلیونی نیز دریافت کنیم. اگر مواردی که در این مقاله گفته می شود را با دقت مطالعه کنید. به صورت کاملا دقیق انجام دهید. مطمئن باشید پست های شما بازدید های میلیونی را از اکسپلورر دریافت خواهد کرد.

ریلز اینستاگرام چیست؟

قبل از اینکه اصلا بخواهیم به این سوال که چرا ریلز ویو نداره پاسخ دهیم باید بدانیم اصلا چیست!

ریلز اینستاگرام چیست؟

قابلیت ریلز (reels) اینستاگرام یک قابلیت جدید اینستاگرام است که از سال 2020 اضافه شده است. اما آن اوایل به صورت آزمایشی برای برخی اکانت ها فعال بود. سپس در برخی کشورها فعال شد و در تابستان 1401 برای ایرانیان نیز فعال گشت. به طوری کلی اینستاگرام قابلیت های جدید خود را دیر برای ایرانیان فعال می کند.

قابلیت ریل اینستاگرام به کاربران این امکان را می دهد که ویدیوهای جذاب درست کنند. به آنها افکت دهند و با اضافه کردن موزیک، ویدیو خود را سرگرم کننده کنند. این قابلیت جدید اینستاگرام برای رقابت با تیک تاک آمد.

ویو ریلز اینستاگرام کجاست؟

نکته ی جالبی که در reel اینستاگرام وجود دارد این است که هنگامی که پست ریلز دار را باز می کنیم به ما فقط تعداد لایک ها را نمایش می دهد. اما اگر ما بخواهیم بدانیم که فلان ریل چقدر ویو خورده باید چه کنیم؟

باید بدانید که به طور مستقیم نمیتوانید ببینید که چقدر ریلز دیگران یا خودتون ویو خورده است. اما روشی وجود دارد که در به صورت مرحله به مرحله در تصاویر زیر برای شما قرار داده ایم تا بتوانید ویو ریلزها را مشاهده کنید.

مشاهده ویو ریلز اینستاگرام خودمان

مشاهده ویو ریلز اینستاگرام خودمان

توضیحات:

  1. اینستاگرام خود را باز کنید و روی قسمت عکس پروفایل خودتان بزنید تا به صفحه پروفایل اینستاگرامتان بروید.
  2. سپس در بخش باز شده روی تب ریلز بزنید.
  3. در بخش باز شده کلیه ریلز ها به شما نمایش داده می شود و می توانید بازدید هرکدام را مشاهده کنید.

همچنین برای مشاهده ویو ریلز اینستاگرام دیگران، دقیقا مراحل به همان صورت قبل است. فقط در مرحله اول به جای رفتن در پروفایل خودمان با سرچ کردن ایدی شخصی که قصد داریم ویو ریلز های او را ببینیم، به پروفایل او مراجعه می کنیم و سپس مراحله دوم و سوم را انجام می دهیم.

4 راه برای افزایش ویو ریلز

راه های افزایش ویو ریلز

همیشه تمام مدرسین دیجیتال مارکتینگ و مدرسین اینستاگرام همانند مهندس نیک نصر تاکید می کنند که همیشه ریلز بگذارید. ویو زیادی را می دهد. اما نکته ی مهمی که وجود دارد این است که چرا ما هر ریلزی را که قرار می دهیم ویو آنچنان بالایی را دریافت نمی کند.

نکته ی مهم همینجاست که هر ریلزی لزوما بازدید بالایی را نباید دریافت کند. فقط ریلزهایی شایسته بازدید بالا هستند که یک سری اصول و موارد را در خود رعایت کرده باشند. در ادامه ی این بخش به شما خواهیم گفت که با چه تکنیک هایی می توانید بازدید ریلز خود را افزایش دهید و در اکسپلورر اینستاگرام بازدیدهای میلیونی را دریافت کنید.

1. خرید ویو اینستاگرام

نکته ی مهمی که خیلی افراد به آن توجه نمی کنند، بالا بردن ایمپرشن و ریچ پست های ریلزشان است. شما با خرید ویو اینستاگرام می توانید به راحتی بازدید و ایمپرشن به پست های خود اضافه کنید. اما توجه کنید که باید طوری به پست خود اضافه کنید که اینستاگرام متوجه خرید شما نشود.

به طور مثال اگر 500 فالوور دارید در 5 دقیقه اول به یکباره 5000 ویو خریداری نکنید. آروم آروم اما مستمر این کار را انجام دهید. اما سعی کنید خرید بازدید ریلز شما در همان دقایق اولیه باشد که پستتان را قرار داده اید. اگر بتوانید در 30 دقیقه اول پست گذاشتن، view به reels خود اضافه کنید، مطمئن باشید که می توانید بازدیدهای میلیونی نیز دریافت کنید. با کلیک روی لینک زیر می توانید از سایت ما این کار را در سریعترین زمان انجام دهید.

خرید ویو ریلز اینستاگرام

2. استفاده از موزیک های ترند

ماهیت ریلز این است که با موزیک یک سری چالش ها و موارد انجام شود. خود اینستاگرام نیز به همین دلیل کلی تمپلیت و موزیک را در قابلیت ریلز خود قرار داده است. شما می توانید با استفاده از همین موزیک ها میتوانید بازدید های زیادی را روانه پیج خود کنید. این موزیک های ترند هم برای شنوده ها باعث جذابیت می شود و هم در الگوریتم اینستاگرام درج شده است. هنگامی که شما موزیک های ترند را برای ویدیوهای قرار می دهید بازدید های وحشتناک بالایی را دریافت خواهید کرد. ما در دوره آموزش بلاگری در اینستاگرام و دوره جامع آموزش اینستاگراممان به طور کامل گفته ایم که از کجا موزیک پیدا کنید و استفاده کنید.

نمونه پست زیر، مثال مناسبی برای استفاده از موزیک های ریلز است. (اگر ویدیو برای شما نمایش داده نمی شود، قند شکن خود را روشن کنید)!

3. کوتاه بودن ریلز

یکی دیگر از مواردی که باعث بالا رفتن بازدید ریلز پیج ها می شود، کوتاه بودن آن است. خیلی مهم است که شما بتوانید کوتاه و مختصر ویدیویی را تهیه کنید که بیشترین بازدهی را داشته باشد. زیرا مردم مثل قبل دیگر انتظار ویدیو طولانی را در اینستاگرام ندارند. تیک تاک هم به این دلیل رشد کرد که باعث شد مردم با ویدیوهای کوتاه هم سرگرم شوند و هم بازدید بالایی را بگیرند. اگر ویدیوهای موجود در تیک تاک را نیز بررسی کنید دقیقا به این مورد برخورد خواهید کرد که اکثر ویدیوهای ترند کوتاه هستند. اما این کوتاه بودن باید چقدر باشد؟ یک ویدیو ریلز باید چه زمانی را داشته باشد تا بتواند بیشتر تاثیر و بازدهی را داشته باشد؟

بین 5 ثانیه تا 15 ثانیه بیشترین نرخ تبدیل و بازدید را خواهید داشت. اگر بتوانید در ثانیه های کوتاه و کم منظور خودتان را به مخاطب برسانید و کاری کنید که شما را فالو کند، تیر را به هدف زده اید و بازدید میلیونی نیز دقیقا مخصوص شما خواهد بود. اما از آنجایی که موضوع هر پیجی با پیج دیگر فرق می کند، پیشنهاد می کنم از سرویس آنالیز و بررسی پیج ما در نیک فالوور استفاده کنید. ما این سرویس را در قسمت مشاوره اینستاگرام به شما ارائه می دهیم که می توانید از آن استفاده کنید.

4. استفاده از هشتگ

هشتگ هشتگ هشتگ!

هشتگ فقط برای این نیست که شما زیر پستتان بزنید و فقط در هشتگ ها دیده شوید. اینستاگرام از طریق هشتگ هایی که زیر پست هایتان قرار می دهید، متوجه موضوع محتوای شما می شود. به همین دلیل سعی کنید از هشتگ هایی استفاده کنید مرتبط به حوزه کاری شما و پستی باشد که آماده کرده اید. در غیر این صورت پیج شما از الگوریتم خارج خواهد شد و بازدید زیادی را نیز دریافت نخواهید کرد. اما این که چه هشتگی بزنیم تا بتوانیم بیشترین بازدید را داشته باشیم. ما در مقاله هشتگ در اینستاگرام به طور کامل این موضوع را برای شما شرح داده ایم که می توانید با مطالعه آن مقاله به راحتی هشتگ گذاری مناسبی را برای ریلز های خود قرار دهید.

سوالات متداول

گاهی اوقات برای بعضی از دوستان سوالاتی پیش می آید که شاید سوالات شما هم باشد. سوالاتی که ما در این بخش جمع آوری کردیم، در بین کامنت های پیج اینستاگرام، یوتوب و تیک تاک جزو پر تکرار ترین ها بودند. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا سوالات را با دقت بخوانید و پاسخ آنها را نیز با دقت توجه کنید. اگر سوال و ابهامی یا مشاوره خواستید از قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

آمار بازدید ریلز چقدر است؟

ریلز اینستاگرام شما مستقیما به اکسپلورر اینستاگرام می رود. به همین دلیل مهم است که مواردی که در بالاتر به آنها پرداختیم را در reel خود رعایت کرده باشید.طبق آمار یانگین 20 برابر بیشتر پست معمولی ریلز بازدید خواهد داشت.

آیا ریلز باعث بسته شدن پیج می شود؟

خیر به هیچ عنوان همچین چیزی صحت ندارد. بلکه بالعکس باعث افزایش بازدید و رشد پیجتان خواهد شد.

چرا ریلز آپلود نمیشه؟

گاه یاوقات به دلیل حجم بالای پست شما این عمل دیر اتفاق می افتد. گاهی اوقات نیز اینترنت شما به مشکل خورده است. پیشنهاد کلی ما به شما این است که اگر 2-3 باز تلاش کردید و پست شما آپلود نشد، چند وقت دیگر تلاش کنید. زیرا باعث بسته شدن پیج شما خواهد شد.

1 دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر
    ممنون از مقاله ی بسیار خوبتون. یک سوالی برام پیش اومد و اونم اینه که ریلز در حد 3 ثانیه باشه خوبه؟ چون ریلز های من زیاد بازدید خوبی دریافت نمی کنند چون مدت زمانش طولانیه. خواستم بدونم در حد 3 ثانیه بزارم اکیه یا خیر؟ ممنون میشم مثل همیشه پاسخ بدید بهم ممنون!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *